80,305
3vs3 galibiyet
9,915
Duo galibiyet
9,998
Solo galibiyet
215
Prestij
64.2%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 203 | 139 | 68.5% | |
| 2 | 60 | 32 | 53.3% | |
| 3 | 58 | 35 | 60.3% | |
| 4 | 45 | 23 | 51.1% | |
| 5 | 37 | 28 | 75.7% | |
| 6 | 27 | 19 | 70.4% | |
| 7 | 26 | 15 | 57.7% | |
| 8 | 22 | 19 | 86.4% | |
| 9 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 10 | 19 | 16 | 84.2% | |
| 11 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 12 | 18 | 11 | 61.1% | |
| 13 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 14 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 15 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 16 | 14 | 13 | 92.9% | |
| 17 | 13 | 10 | 76.9% | |
| 18 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 19 | 10 | 7 | 70% | |
| 20 | 9 | 1 | 11.1% | |
| 21 | 8 | 6 | 75% | |
| 22 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 23 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 24 | 7 | 0 | 0% | |
| 25 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 26 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 27 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 28 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 29 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 30 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 31 | 5 | 1 | 20% | |
| 32 | 4 | 2 | 50% | |
| 33 | 4 | 3 | 75% | |
| 34 | 4 | 2 | 50% | |
| 35 | 4 | 2 | 50% | |
| 36 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 37 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 38 | 3 | 3 | 100% | |
| 39 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 40 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 41 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 42 | 3 | 0 | 0% | |
| 43 | 2 | 0 | 0% | |
| 44 | 2 | 2 | 100% | |
| 45 | 2 | 0 | 0% | |
| 46 | 2 | 2 | 100% | |
| 47 | 2 | 0 | 0% | |
| 48 | 2 | 1 | 50% | |
| 49 | 1 | 1 | 100% | |
| 50 | 1 | 0 | 0% | |
| 51 | 1 | 0 | 0% | |
| 52 | 1 | 1 | 100% | |
| 53 | 1 | 0 | 0% | |
| 54 | 1 | 0 | 0% | |
| 55 | 1 | 1 | 100% | |
| 56 | 1 | 0 | 0% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 13 | 92.9% | |
| 2 | 22 | 19 | 86.4% | |
| 3 | 19 | 16 | 84.2% | |
| 4 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 5 | 13 | 10 | 76.9% | |
| 6 | 37 | 28 | 75.7% | |
| 7 | 8 | 6 | 75% | |
| 8 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 9 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 10 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 11 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 12 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 13 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 14 | 27 | 19 | 70.4% | |
| 15 | 10 | 7 | 70% | |
| 16 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 17 | 203 | 139 | 68.5% | |
| 18 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 19 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 20 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 21 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 22 | 18 | 11 | 61.1% | |
| 23 | 58 | 35 | 60.3% | |
| 24 | 26 | 15 | 57.7% | |
| 25 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 26 | 60 | 32 | 53.3% | |
| 27 | 45 | 23 | 51.1% | |
| 28 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 29 | 5 | 1 | 20% | |
| 30 | 9 | 1 | 11.1% | |
| 31 | 7 | 0 | 0% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 224 | 156 | 69.6% |
| 2 | Solo Showdown | 205 | 94 | 45.9% |
| 3 | Duo Showdown | 148 | 97 | 65.5% |
| 4 | Knockout | 87 | 65 | 74.7% |
| 5 | Basket Brawl | 53 | 38 | 71.7% |
| 6 | Wipeout | 22 | 18 | 81.8% |
| 7 | Gem Grab | 17 | 16 | 94.1% |
| 8 | Hot Zone | 13 | 8 | 61.5% |
| 9 | Bounty | 8 | 4 | 50% |
| 10 | Heist | 8 | 8 | 100% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heist | 8 | 8 | 100% |
| 2 | Gem Grab | 17 | 16 | 94.1% |
| 3 | Wipeout | 22 | 18 | 81.8% |
| 4 | Knockout | 87 | 65 | 74.7% |
| 5 | Basket Brawl | 53 | 38 | 71.7% |
| 6 | Brawl Ball | 224 | 156 | 69.6% |
| 7 | Duo Showdown | 148 | 97 | 65.5% |
| 8 | Hot Zone | 13 | 8 | 61.5% |
| 9 | Bounty | 8 | 4 | 50% |
| 10 | Solo Showdown | 205 | 94 | 45.9% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 224 | 156 | 69.6% |
| 2 | Duo Showdown | 148 | 97 | 65.5% |
| 3 | Solo Showdown | 205 | 94 | 45.9% |
| 4 | Knockout | 87 | 65 | 74.7% |
| 5 | Basket Brawl | 53 | 38 | 71.7% |
| 6 | Wipeout | 22 | 18 | 81.8% |
| 7 | Gem Grab | 17 | 16 | 94.1% |
| 8 | Hot Zone | 13 | 8 | 61.5% |
| 9 | Heist | 8 | 8 | 100% |
| 10 | Bounty | 8 | 4 | 50% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 11:55 | Нокаут | Opening Move |
PIPER
|
Yenilgi | -10 |
| 06.11.2026 11:51 | Нокаут | Opening Move |
MELODIE
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 11:49 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MELODIE
|
Yenilgi | -3 |
| 06.11.2026 11:47 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MELODIE
|
Yenilgi | -4 |
| 06.11.2026 11:29 | Одиночная схватка · 6 sıra | Truth |
KAZE
|
Yenilgi | -3 |
| 06.11.2026 11:26 | Одиночная схватка · 5 sıra | Truth |
KAZE
|
Yenilgi | -2 |
| 06.11.2026 11:26 | Одиночная схватка · 10 sıra | Truth |
KAZE
|
Yenilgi | -12 |
| 06.11.2026 11:23 | Нокаут | Opening Move |
SPROUT
|
Zafer | +8 |
| 06.11.2026 11:20 | Нокаут | Opening Move |
SPROUT
|
Zafer | +8 |
| 06.11.2026 11:17 | Нокаут | Opening Move |
SPROUT
|
Zafer | +8 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 785
Galibiyet: 504
Kazanma oranı: 64.2%