80,305
Victorii 3vs3
9,915
Victorii Duo
9,998
Victorii Solo
215
Prestigiu
64.2%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 203 | 139 | 68.5% | |
| 2 | 60 | 32 | 53.3% | |
| 3 | 58 | 35 | 60.3% | |
| 4 | 45 | 23 | 51.1% | |
| 5 | 37 | 28 | 75.7% | |
| 6 | 27 | 19 | 70.4% | |
| 7 | 26 | 15 | 57.7% | |
| 8 | 22 | 19 | 86.4% | |
| 9 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 10 | 19 | 16 | 84.2% | |
| 11 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 12 | 18 | 11 | 61.1% | |
| 13 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 14 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 15 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 16 | 14 | 13 | 92.9% | |
| 17 | 13 | 10 | 76.9% | |
| 18 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 19 | 10 | 7 | 70% | |
| 20 | 9 | 1 | 11.1% | |
| 21 | 8 | 6 | 75% | |
| 22 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 23 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 24 | 7 | 0 | 0% | |
| 25 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 26 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 27 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 28 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 29 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 30 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 31 | 5 | 1 | 20% | |
| 32 | 4 | 2 | 50% | |
| 33 | 4 | 3 | 75% | |
| 34 | 4 | 2 | 50% | |
| 35 | 4 | 2 | 50% | |
| 36 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 37 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 38 | 3 | 3 | 100% | |
| 39 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 40 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 41 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 42 | 3 | 0 | 0% | |
| 43 | 2 | 0 | 0% | |
| 44 | 2 | 2 | 100% | |
| 45 | 2 | 0 | 0% | |
| 46 | 2 | 2 | 100% | |
| 47 | 2 | 0 | 0% | |
| 48 | 2 | 1 | 50% | |
| 49 | 1 | 1 | 100% | |
| 50 | 1 | 0 | 0% | |
| 51 | 1 | 0 | 0% | |
| 52 | 1 | 1 | 100% | |
| 53 | 1 | 0 | 0% | |
| 54 | 1 | 0 | 0% | |
| 55 | 1 | 1 | 100% | |
| 56 | 1 | 0 | 0% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 13 | 92.9% | |
| 2 | 22 | 19 | 86.4% | |
| 3 | 19 | 16 | 84.2% | |
| 4 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 5 | 13 | 10 | 76.9% | |
| 6 | 37 | 28 | 75.7% | |
| 7 | 8 | 6 | 75% | |
| 8 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 9 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 10 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 11 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 12 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 13 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 14 | 27 | 19 | 70.4% | |
| 15 | 10 | 7 | 70% | |
| 16 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 17 | 203 | 139 | 68.5% | |
| 18 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 19 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 20 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 21 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 22 | 18 | 11 | 61.1% | |
| 23 | 58 | 35 | 60.3% | |
| 24 | 26 | 15 | 57.7% | |
| 25 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 26 | 60 | 32 | 53.3% | |
| 27 | 45 | 23 | 51.1% | |
| 28 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 29 | 5 | 1 | 20% | |
| 30 | 9 | 1 | 11.1% | |
| 31 | 7 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 224 | 156 | 69.6% |
| 2 | Showdown Solo | 205 | 94 | 45.9% |
| 3 | Showdown Duo | 148 | 97 | 65.5% |
| 4 | Knockout | 87 | 65 | 74.7% |
| 5 | Basket Brawl | 53 | 38 | 71.7% |
| 6 | Eliminare | 22 | 18 | 81.8% |
| 7 | Captură de nestemate | 17 | 16 | 94.1% |
| 8 | Zonă fierbinte | 13 | 8 | 61.5% |
| 9 | Recompensă | 8 | 4 | 50% |
| 10 | Jaf | 8 | 8 | 100% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jaf | 8 | 8 | 100% |
| 2 | Captură de nestemate | 17 | 16 | 94.1% |
| 3 | Eliminare | 22 | 18 | 81.8% |
| 4 | Knockout | 87 | 65 | 74.7% |
| 5 | Basket Brawl | 53 | 38 | 71.7% |
| 6 | Brawl Ball | 224 | 156 | 69.6% |
| 7 | Showdown Duo | 148 | 97 | 65.5% |
| 8 | Zonă fierbinte | 13 | 8 | 61.5% |
| 9 | Recompensă | 8 | 4 | 50% |
| 10 | Showdown Solo | 205 | 94 | 45.9% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 224 | 156 | 69.6% |
| 2 | Showdown Duo | 148 | 97 | 65.5% |
| 3 | Showdown Solo | 205 | 94 | 45.9% |
| 4 | Knockout | 87 | 65 | 74.7% |
| 5 | Basket Brawl | 53 | 38 | 71.7% |
| 6 | Eliminare | 22 | 18 | 81.8% |
| 7 | Captură de nestemate | 17 | 16 | 94.1% |
| 8 | Zonă fierbinte | 13 | 8 | 61.5% |
| 9 | Jaf | 8 | 8 | 100% |
| 10 | Recompensă | 8 | 4 | 50% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 11:55 | Нокаут | Opening Move |
PIPER
|
Înfrângere | -10 |
| 06.11.2026 11:51 | Нокаут | Opening Move |
MELODIE
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 11:49 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MELODIE
|
Înfrângere | -3 |
| 06.11.2026 11:47 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MELODIE
|
Înfrângere | -4 |
| 06.11.2026 11:29 | Одиночная схватка · 6 loc | Truth |
KAZE
|
Înfrângere | -3 |
| 06.11.2026 11:26 | Одиночная схватка · 5 loc | Truth |
KAZE
|
Înfrângere | -2 |
| 06.11.2026 11:26 | Одиночная схватка · 10 loc | Truth |
KAZE
|
Înfrângere | -12 |
| 06.11.2026 11:23 | Нокаут | Opening Move |
SPROUT
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 11:20 | Нокаут | Opening Move |
SPROUT
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 11:17 | Нокаут | Opening Move |
SPROUT
|
Victorie | +8 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 785
Victorii: 504
Rată de câștig: 64.2%