17,816
3vs3 galibiyet
10,530
Duo galibiyet
9,735
Solo galibiyet
246
Prestij
75.7%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 234 | 175 | 74.8% | |
| 2 | 220 | 170 | 77.3% | |
| 3 | 195 | 150 | 76.9% | |
| 4 | 148 | 125 | 84.5% | |
| 5 | 120 | 101 | 84.2% | |
| 6 | 98 | 65 | 66.3% | |
| 7 | 89 | 67 | 75.3% | |
| 8 | 82 | 62 | 75.6% | |
| 9 | 74 | 63 | 85.1% | |
| 10 | 70 | 53 | 75.7% | |
| 11 | 54 | 42 | 77.8% | |
| 12 | 51 | 43 | 84.3% | |
| 13 | 51 | 44 | 86.3% | |
| 14 | 50 | 45 | 90% | |
| 15 | 45 | 32 | 71.1% | |
| 16 | 37 | 29 | 78.4% | |
| 17 | 37 | 27 | 73% | |
| 18 | 30 | 22 | 73.3% | |
| 19 | 29 | 21 | 72.4% | |
| 20 | 27 | 15 | 55.6% | |
| 21 | 26 | 18 | 69.2% | |
| 22 | 25 | 23 | 92% | |
| 23 | 22 | 1 | 4.5% | |
| 24 | 21 | 17 | 81% | |
| 25 | 20 | 15 | 75% | |
| 26 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 27 | 16 | 7 | 43.8% | |
| 28 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 29 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 30 | 12 | 6 | 50% | |
| 31 | 12 | 5 | 41.7% | |
| 32 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 33 | 12 | 9 | 75% | |
| 34 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 35 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 36 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 37 | 8 | 6 | 75% | |
| 38 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 39 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 40 | 5 | 4 | 80% | |
| 41 | 5 | 3 | 60% | |
| 42 | 4 | 3 | 75% | |
| 43 | 2 | 1 | 50% | |
| 44 | 2 | 2 | 100% | |
| 45 | 2 | 2 | 100% | |
| 46 | 2 | 1 | 50% | |
| 47 | 2 | 1 | 50% | |
| 48 | 2 | 1 | 50% | |
| 49 | 2 | 1 | 50% | |
| 50 | 1 | 1 | 100% | |
| 51 | 1 | 0 | 0% | |
| 52 | 1 | 1 | 100% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 25 | 23 | 92% | |
| 2 | 50 | 45 | 90% | |
| 3 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 4 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 5 | 51 | 44 | 86.3% | |
| 6 | 74 | 63 | 85.1% | |
| 7 | 148 | 125 | 84.5% | |
| 8 | 51 | 43 | 84.3% | |
| 9 | 120 | 101 | 84.2% | |
| 10 | 21 | 17 | 81% | |
| 11 | 5 | 4 | 80% | |
| 12 | 37 | 29 | 78.4% | |
| 13 | 54 | 42 | 77.8% | |
| 14 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 15 | 220 | 170 | 77.3% | |
| 16 | 195 | 150 | 76.9% | |
| 17 | 70 | 53 | 75.7% | |
| 18 | 82 | 62 | 75.6% | |
| 19 | 89 | 67 | 75.3% | |
| 20 | 20 | 15 | 75% | |
| 21 | 12 | 9 | 75% | |
| 22 | 8 | 6 | 75% | |
| 23 | 234 | 175 | 74.8% | |
| 24 | 30 | 22 | 73.3% | |
| 25 | 37 | 27 | 73% | |
| 26 | 29 | 21 | 72.4% | |
| 27 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 28 | 45 | 32 | 71.1% | |
| 29 | 26 | 18 | 69.2% | |
| 30 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 31 | 98 | 65 | 66.3% | |
| 32 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 33 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 34 | 5 | 3 | 60% | |
| 35 | 27 | 15 | 55.6% | |
| 36 | 12 | 6 | 50% | |
| 37 | 16 | 7 | 43.8% | |
| 38 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 39 | 12 | 5 | 41.7% | |
| 40 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 41 | 22 | 1 | 4.5% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solo Showdown | 833 | 615 | 73.8% |
| 2 | Duo Showdown | 513 | 389 | 75.8% |
| 3 | Brawl Ball | 344 | 265 | 77% |
| 4 | Knockout | 170 | 144 | 84.7% |
| 5 | Wipeout | 89 | 62 | 69.7% |
| 6 | Duels | 62 | 43 | 69.4% |
| 7 | Gem Grab | 33 | 29 | 87.9% |
| 8 | Heist | 2 | 1 | 50% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gem Grab | 33 | 29 | 87.9% |
| 2 | Knockout | 170 | 144 | 84.7% |
| 3 | Brawl Ball | 344 | 265 | 77% |
| 4 | Duo Showdown | 513 | 389 | 75.8% |
| 5 | Solo Showdown | 833 | 615 | 73.8% |
| 6 | Wipeout | 89 | 62 | 69.7% |
| 7 | Duels | 62 | 43 | 69.4% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solo Showdown | 833 | 615 | 73.8% |
| 2 | Duo Showdown | 513 | 389 | 75.8% |
| 3 | Brawl Ball | 344 | 265 | 77% |
| 4 | Knockout | 170 | 144 | 84.7% |
| 5 | Wipeout | 89 | 62 | 69.7% |
| 6 | Duels | 62 | 43 | 69.4% |
| 7 | Gem Grab | 33 | 29 | 87.9% |
| 8 | Heist | 2 | 1 | 50% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 09:22 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
LILY
|
Yenilgi | — |
| 03.11.2026 22:56 | Одиночная схватка · 3 sıra | Crystal Eye Castle |
MINA
|
Zafer | +6 |
| 03.11.2026 22:53 | Парная схватка · 3 sıra | Crystal Eye Castle |
MINA
|
Yenilgi | -2 |
| 03.11.2026 22:48 | Парная схватка · 3 sıra | Crystal Eye Castle |
COLT
|
Yenilgi | -2 |
| 03.11.2026 22:43 | Парная схватка · 2 sıra | Crystal Eye Castle |
MINA
|
Zafer | +4 |
| 03.11.2026 22:37 | Парная схватка · 4 sıra | Crystal Eye Castle |
MINA
|
Yenilgi | -6 |
| 03.11.2026 22:34 | Парная схватка · 1 sıra | Crystal Eye Castle |
MINA
|
Zafer | +10 |
| 03.11.2026 22:28 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
BELLE
|
Yenilgi ⭐ | -10 |
| 03.11.2026 22:20 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
BELLE
|
Zafer | +8 |
| 03.11.2026 22:16 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
BELLE
|
Zafer | +8 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 2,046
Galibiyet: 1,548
Kazanma oranı: 75.7%