17,816
Victorii 3vs3
10,530
Victorii Duo
9,735
Victorii Solo
246
Prestigiu
75.7%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 234 | 175 | 74.8% | |
| 2 | 220 | 170 | 77.3% | |
| 3 | 193 | 150 | 77.7% | |
| 4 | 125 | 108 | 86.4% | |
| 5 | 120 | 101 | 84.2% | |
| 6 | 89 | 67 | 75.3% | |
| 7 | 85 | 56 | 65.9% | |
| 8 | 77 | 59 | 76.6% | |
| 9 | 70 | 53 | 75.7% | |
| 10 | 67 | 56 | 83.6% | |
| 11 | 54 | 42 | 77.8% | |
| 12 | 51 | 43 | 84.3% | |
| 13 | 50 | 45 | 90% | |
| 14 | 45 | 32 | 71.1% | |
| 15 | 44 | 38 | 86.4% | |
| 16 | 34 | 27 | 79.4% | |
| 17 | 34 | 25 | 73.5% | |
| 18 | 30 | 22 | 73.3% | |
| 19 | 26 | 18 | 69.2% | |
| 20 | 25 | 14 | 56% | |
| 21 | 23 | 17 | 73.9% | |
| 22 | 22 | 20 | 90.9% | |
| 23 | 22 | 1 | 4.5% | |
| 24 | 21 | 17 | 81% | |
| 25 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 26 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 27 | 16 | 7 | 43.8% | |
| 28 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 29 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 30 | 12 | 6 | 50% | |
| 31 | 12 | 5 | 41.7% | |
| 32 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 33 | 12 | 9 | 75% | |
| 34 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 35 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 36 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 37 | 8 | 6 | 75% | |
| 38 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 39 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 40 | 5 | 3 | 60% | |
| 41 | 4 | 3 | 75% | |
| 42 | 2 | 1 | 50% | |
| 43 | 2 | 1 | 50% | |
| 44 | 2 | 2 | 100% | |
| 45 | 2 | 1 | 50% | |
| 46 | 2 | 2 | 100% | |
| 47 | 2 | 1 | 50% | |
| 48 | 2 | 1 | 50% | |
| 49 | 1 | 1 | 100% | |
| 50 | 1 | 0 | 0% | |
| 51 | 1 | 1 | 100% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 22 | 20 | 90.9% | |
| 2 | 50 | 45 | 90% | |
| 3 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 4 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 5 | 125 | 108 | 86.4% | |
| 6 | 44 | 38 | 86.4% | |
| 7 | 51 | 43 | 84.3% | |
| 8 | 120 | 101 | 84.2% | |
| 9 | 67 | 56 | 83.6% | |
| 10 | 21 | 17 | 81% | |
| 11 | 34 | 27 | 79.4% | |
| 12 | 54 | 42 | 77.8% | |
| 13 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 14 | 193 | 150 | 77.7% | |
| 15 | 220 | 170 | 77.3% | |
| 16 | 77 | 59 | 76.6% | |
| 17 | 70 | 53 | 75.7% | |
| 18 | 89 | 67 | 75.3% | |
| 19 | 12 | 9 | 75% | |
| 20 | 8 | 6 | 75% | |
| 21 | 234 | 175 | 74.8% | |
| 22 | 23 | 17 | 73.9% | |
| 23 | 34 | 25 | 73.5% | |
| 24 | 30 | 22 | 73.3% | |
| 25 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 26 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 27 | 45 | 32 | 71.1% | |
| 28 | 26 | 18 | 69.2% | |
| 29 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 30 | 85 | 56 | 65.9% | |
| 31 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 32 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 33 | 5 | 3 | 60% | |
| 34 | 25 | 14 | 56% | |
| 35 | 12 | 6 | 50% | |
| 36 | 16 | 7 | 43.8% | |
| 37 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 38 | 12 | 5 | 41.7% | |
| 39 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 40 | 22 | 1 | 4.5% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Solo | 801 | 589 | 73.5% |
| 2 | Showdown Duo | 501 | 383 | 76.4% |
| 3 | Brawl Ball | 321 | 248 | 77.3% |
| 4 | Knockout | 156 | 133 | 85.3% |
| 5 | Eliminare | 89 | 62 | 69.7% |
| 6 | Dueluri | 62 | 43 | 69.4% |
| 7 | Captură de nestemate | 33 | 29 | 87.9% |
| 8 | Jaf | 2 | 1 | 50% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Captură de nestemate | 33 | 29 | 87.9% |
| 2 | Knockout | 156 | 133 | 85.3% |
| 3 | Brawl Ball | 321 | 248 | 77.3% |
| 4 | Showdown Duo | 501 | 383 | 76.4% |
| 5 | Showdown Solo | 801 | 589 | 73.5% |
| 6 | Eliminare | 89 | 62 | 69.7% |
| 7 | Dueluri | 62 | 43 | 69.4% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Solo | 801 | 589 | 73.5% |
| 2 | Showdown Duo | 501 | 383 | 76.4% |
| 3 | Brawl Ball | 321 | 248 | 77.3% |
| 4 | Knockout | 156 | 133 | 85.3% |
| 5 | Eliminare | 89 | 62 | 69.7% |
| 6 | Dueluri | 62 | 43 | 69.4% |
| 7 | Captură de nestemate | 33 | 29 | 87.9% |
| 8 | Jaf | 2 | 1 | 50% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 22:04 | Одиночная схватка · 3 loc | Gated Community |
VINCE
|
Victorie | +6 |
| 02.11.2026 22:00 | Парная схватка · 3 loc | Gated Community |
CORDELIUS
|
Înfrângere | -2 |
| 02.11.2026 21:56 | Парная схватка · 2 loc | Gated Community |
MINA
|
Victorie | +4 |
| 02.11.2026 21:52 | Парная схватка · 1 loc | Gated Community |
MINA
|
Victorie | +10 |
| 02.11.2026 21:44 | Одиночная схватка · 7 loc | Gated Community |
CORDELIUS
|
Înfrângere | -5 |
| 02.11.2026 21:41 | Парная схватка · 4 loc | Gated Community |
CORDELIUS
|
Înfrângere | -6 |
| 02.11.2026 21:34 | Парная схватка · 3 loc | Gated Community |
CORDELIUS
|
Înfrângere | -2 |
| 02.11.2026 21:28 | Парная схватка · 1 loc | Gated Community |
CORDELIUS
|
Victorie | +7 |
| 02.11.2026 21:20 | Парная схватка · 2 loc | Gated Community |
CORDELIUS
|
Victorie | +2 |
| 02.11.2026 21:12 | Парная схватка · 3 loc | Gated Community |
CORDELIUS
|
Înfrângere | -2 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,965
Victorii: 1,488
Rată de câștig: 75.7%