17,245
Перемоги 3vs3
4,650
Перемоги Дуо
6,526
Перемоги Соло
143
Престиж
61.8%
Середній вінрейт
Довідник режимів, мап і бійців
Перегляньте режими, мапи та дані про бійців за недавніми журналами Brawl Stats.
Більше можливостей після реєстрації
Зареєстровані користувачі отримують регулярний збір статистики з налаштовуваним інтервалом.
Підключіть Telegram-бота: сповіщення про досягнення та запит статистики в чаті.
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 100 | 61 | 61% | |
| 2 | 94 | 74 | 78.7% | |
| 3 | 92 | 59 | 64.1% | |
| 4 | 72 | 46 | 63.9% | |
| 5 | 70 | 46 | 65.7% | |
| 6 | 59 | 30 | 50.8% | |
| 7 | 44 | 32 | 72.7% | |
| 8 | 37 | 19 | 51.4% | |
| 9 | 34 | 19 | 55.9% | |
| 10 | 32 | 23 | 71.9% | |
| 11 | 29 | 21 | 72.4% | |
| 12 | 28 | 20 | 71.4% | |
| 13 | 27 | 22 | 81.5% | |
| 14 | 25 | 12 | 48% | |
| 15 | 24 | 10 | 41.7% | |
| 16 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 17 | 23 | 14 | 60.9% | |
| 18 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 19 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 20 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 21 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 22 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 23 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 24 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 25 | 15 | 7 | 46.7% | |
| 26 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 27 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 28 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 29 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 30 | 12 | 4 | 33.3% | |
| 31 | 12 | 4 | 33.3% | |
| 32 | 12 | 6 | 50% | |
| 33 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 34 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 35 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 36 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 37 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 38 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 39 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 40 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 41 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 42 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 43 | 8 | 4 | 50% | |
| 44 | 8 | 4 | 50% | |
| 45 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 46 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 47 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 48 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 49 | 6 | 3 | 50% | |
| 50 | 6 | 3 | 50% | |
| 51 | 5 | 1 | 20% | |
| 52 | 5 | 1 | 20% | |
| 53 | 5 | 4 | 80% | |
| 54 | 5 | 2 | 40% | |
| 55 | 5 | 4 | 80% | |
| 56 | 5 | 3 | 60% | |
| 57 | 5 | 3 | 60% | |
| 58 | 4 | 3 | 75% | |
| 59 | 4 | 2 | 50% | |
| 60 | 4 | 2 | 50% | |
| 61 | 3 | 3 | 100% | |
| 62 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 63 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 64 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 65 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 66 | 2 | 2 | 100% | |
| 67 | 2 | 0 | 0% | |
| 68 | 2 | 2 | 100% | |
| 69 | 2 | 0 | 0% | |
| 70 | 2 | 0 | 0% | |
| 71 | 2 | 1 | 50% | |
| 72 | 2 | 0 | 0% | |
| 73 | 2 | 1 | 50% | |
| 74 | 1 | 0 | 0% | |
| 75 | 1 | 1 | 100% | |
| 76 | 1 | 1 | 100% | |
| 77 | 1 | 1 | 100% | |
| 78 | 1 | 0 | 0% | |
| 79 | 1 | 0 | 0% | |
| 80 | 1 | 1 | 100% | |
| 81 | 1 | 0 | 0% | |
| 82 | 1 | 0 | 0% | |
| 83 | 1 | 1 | 100% | |
| 84 | 1 | 0 | 0% |
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 2 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 3 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 4 | 27 | 22 | 81.5% | |
| 5 | 5 | 4 | 80% | |
| 6 | 5 | 4 | 80% | |
| 7 | 94 | 74 | 78.7% | |
| 8 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 9 | 44 | 32 | 72.7% | |
| 10 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 11 | 29 | 21 | 72.4% | |
| 12 | 32 | 23 | 71.9% | |
| 13 | 28 | 20 | 71.4% | |
| 14 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 15 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 16 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 17 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 18 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 19 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 20 | 70 | 46 | 65.7% | |
| 21 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 22 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 23 | 92 | 59 | 64.1% | |
| 24 | 72 | 46 | 63.9% | |
| 25 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 26 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 27 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 28 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 29 | 100 | 61 | 61% | |
| 30 | 23 | 14 | 60.9% | |
| 31 | 5 | 3 | 60% | |
| 32 | 5 | 3 | 60% | |
| 33 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 34 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 35 | 34 | 19 | 55.9% | |
| 36 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 37 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 38 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 39 | 37 | 19 | 51.4% | |
| 40 | 59 | 30 | 50.8% | |
| 41 | 12 | 6 | 50% | |
| 42 | 8 | 4 | 50% | |
| 43 | 8 | 4 | 50% | |
| 44 | 6 | 3 | 50% | |
| 45 | 6 | 3 | 50% | |
| 46 | 25 | 12 | 48% | |
| 47 | 15 | 7 | 46.7% | |
| 48 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 49 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 50 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 51 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 52 | 24 | 10 | 41.7% | |
| 53 | 5 | 2 | 40% | |
| 54 | 12 | 4 | 33.3% | |
| 55 | 12 | 4 | 33.3% | |
| 56 | 5 | 1 | 20% | |
| 57 | 5 | 1 | 20% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Броулбол | 365 | 234 | 64.1% |
| 2 | Одиночна сутичка | 284 | 177 | 62.3% |
| 3 | Нокаут | 231 | 155 | 67.1% |
| 4 | Парна сутичка | 156 | 87 | 55.8% |
| 5 | Гаряча зона | 82 | 48 | 58.5% |
| 6 | Захоплення кристалів | 55 | 30 | 54.5% |
| 7 | Пограбування | 53 | 28 | 52.8% |
| 8 | Нагорода | 38 | 25 | 65.8% |
| 9 | Дуелі | 19 | 11 | 57.9% |
| 10 | Зачистка | 4 | 2 | 50% |
| 11 | Облога | 3 | 0 | 0% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нокаут | 231 | 155 | 67.1% |
| 2 | Нагорода | 38 | 25 | 65.8% |
| 3 | Броулбол | 365 | 234 | 64.1% |
| 4 | Одиночна сутичка | 284 | 177 | 62.3% |
| 5 | Гаряча зона | 82 | 48 | 58.5% |
| 6 | Дуелі | 19 | 11 | 57.9% |
| 7 | Парна сутичка | 156 | 87 | 55.8% |
| 8 | Захоплення кристалів | 55 | 30 | 54.5% |
| 9 | Пограбування | 53 | 28 | 52.8% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Броулбол | 365 | 234 | 64.1% |
| 2 | Одиночна сутичка | 284 | 177 | 62.3% |
| 3 | Нокаут | 231 | 155 | 67.1% |
| 4 | Парна сутичка | 156 | 87 | 55.8% |
| 5 | Гаряча зона | 82 | 48 | 58.5% |
| 6 | Захоплення кристалів | 55 | 30 | 54.5% |
| 7 | Пограбування | 53 | 28 | 52.8% |
| 8 | Нагорода | 38 | 25 | 65.8% |
| 9 | Дуелі | 19 | 11 | 57.9% |
| 10 | Зачистка | 4 | 2 | 50% |
| 11 | Облога | 3 | 0 | 0% |
Статистика
Трофеї та вінрейт
Перемоги за режимами
Останні бої
| Час | Режим | Карта | Бійця | Результат | Трофеї |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 21:09 | Одиночная схватка · 10 місце | Starfruit Supernova |
EL PRIMO
|
Поразка | -12 |
| 04.11.2026 19:00 | Броулбол | Pinball Dreams |
MORTIS
|
Поразка | — |
| 04.11.2026 18:57 | Броулбол | Pinball Dreams |
MORTIS
|
Поразка | — |
| 04.11.2026 18:51 | Захват кристаллов | Double Swoosh |
BULL
|
Поразка | — |
| 04.11.2026 18:48 | Захват кристаллов | Double Swoosh |
BULL
|
Поразка | — |
| 04.11.2026 18:43 | Охота за головами | Hideout |
PIPER
|
Поразка | — |
| 04.11.2026 18:41 | Охота за головами | Hideout |
PIPER
|
Поразка | — |
| 04.11.2026 18:35 | Броулбол | Pinball Dreams |
MEEPLE
|
Поразка ⭐ | — |
| 04.11.2026 18:32 | Броулбол | Pinball Dreams |
MEEPLE
|
Перемога | — |
| 04.11.2026 18:30 | Броулбол | Pinball Dreams |
MEEPLE
|
Поразка | — |
Усі бійці
← До списку клубів
Усього боїв: 1,290
Перемог: 797
Вінрейт: 61.8%