17,245
3vs3 galibiyet
4,650
Duo galibiyet
6,526
Solo galibiyet
143
Prestij
62.3%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 100 | 61 | 61% | |
| 2 | 94 | 74 | 78.7% | |
| 3 | 92 | 59 | 64.1% | |
| 4 | 72 | 46 | 63.9% | |
| 5 | 70 | 46 | 65.7% | |
| 6 | 59 | 30 | 50.8% | |
| 7 | 44 | 32 | 72.7% | |
| 8 | 37 | 19 | 51.4% | |
| 9 | 34 | 19 | 55.9% | |
| 10 | 29 | 21 | 72.4% | |
| 11 | 28 | 20 | 71.4% | |
| 12 | 27 | 19 | 70.4% | |
| 13 | 27 | 22 | 81.5% | |
| 14 | 24 | 10 | 41.7% | |
| 15 | 23 | 14 | 60.9% | |
| 16 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 17 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 18 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 19 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 20 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 21 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 22 | 18 | 8 | 44.4% | |
| 23 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 24 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 25 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 26 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 27 | 13 | 7 | 53.8% | |
| 28 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 29 | 12 | 6 | 50% | |
| 30 | 12 | 4 | 33.3% | |
| 31 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 32 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 33 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 34 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 35 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 36 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 37 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 38 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 39 | 8 | 4 | 50% | |
| 40 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 41 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 42 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 43 | 6 | 3 | 50% | |
| 44 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 45 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 46 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 47 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 48 | 5 | 4 | 80% | |
| 49 | 5 | 4 | 80% | |
| 50 | 5 | 3 | 60% | |
| 51 | 5 | 2 | 40% | |
| 52 | 5 | 3 | 60% | |
| 53 | 4 | 3 | 75% | |
| 54 | 4 | 4 | 100% | |
| 55 | 4 | 2 | 50% | |
| 56 | 4 | 2 | 50% | |
| 57 | 4 | 2 | 50% | |
| 58 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 59 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 60 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 61 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 62 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 63 | 3 | 3 | 100% | |
| 64 | 2 | 1 | 50% | |
| 65 | 2 | 0 | 0% | |
| 66 | 2 | 1 | 50% | |
| 67 | 2 | 0 | 0% | |
| 68 | 2 | 2 | 100% | |
| 69 | 2 | 0 | 0% | |
| 70 | 2 | 2 | 100% | |
| 71 | 2 | 0 | 0% | |
| 72 | 1 | 1 | 100% | |
| 73 | 1 | 0 | 0% | |
| 74 | 1 | 0 | 0% | |
| 75 | 1 | 0 | 0% | |
| 76 | 1 | 0 | 0% | |
| 77 | 1 | 1 | 100% | |
| 78 | 1 | 0 | 0% | |
| 79 | 1 | 1 | 100% | |
| 80 | 1 | 1 | 100% | |
| 81 | 1 | 1 | 100% | |
| 82 | 1 | 1 | 100% | |
| 83 | 1 | 0 | 0% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 2 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 3 | 27 | 22 | 81.5% | |
| 4 | 5 | 4 | 80% | |
| 5 | 5 | 4 | 80% | |
| 6 | 94 | 74 | 78.7% | |
| 7 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 8 | 44 | 32 | 72.7% | |
| 9 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 10 | 29 | 21 | 72.4% | |
| 11 | 28 | 20 | 71.4% | |
| 12 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 13 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 14 | 27 | 19 | 70.4% | |
| 15 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 16 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 17 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 18 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 19 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 20 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 21 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 22 | 70 | 46 | 65.7% | |
| 23 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 24 | 92 | 59 | 64.1% | |
| 25 | 72 | 46 | 63.9% | |
| 26 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 27 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 28 | 100 | 61 | 61% | |
| 29 | 23 | 14 | 60.9% | |
| 30 | 5 | 3 | 60% | |
| 31 | 5 | 3 | 60% | |
| 32 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 33 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 34 | 34 | 19 | 55.9% | |
| 35 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 36 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 37 | 13 | 7 | 53.8% | |
| 38 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 39 | 37 | 19 | 51.4% | |
| 40 | 59 | 30 | 50.8% | |
| 41 | 12 | 6 | 50% | |
| 42 | 8 | 4 | 50% | |
| 43 | 6 | 3 | 50% | |
| 44 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 45 | 18 | 8 | 44.4% | |
| 46 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 47 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 48 | 24 | 10 | 41.7% | |
| 49 | 5 | 2 | 40% | |
| 50 | 12 | 4 | 33.3% | |
| 51 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 52 | 6 | 2 | 33.3% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 349 | 228 | 65.3% |
| 2 | Solo Showdown | 281 | 175 | 62.3% |
| 3 | Knockout | 223 | 151 | 67.7% |
| 4 | Duo Showdown | 156 | 87 | 55.8% |
| 5 | Hot Zone | 75 | 44 | 58.7% |
| 6 | Gem Grab | 46 | 24 | 52.2% |
| 7 | Heist | 45 | 23 | 51.1% |
| 8 | Bounty | 32 | 23 | 71.9% |
| 9 | Duels | 19 | 11 | 57.9% |
| 10 | Wipeout | 4 | 2 | 50% |
| 11 | Siege | 3 | 0 | 0% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bounty | 32 | 23 | 71.9% |
| 2 | Knockout | 223 | 151 | 67.7% |
| 3 | Brawl Ball | 349 | 228 | 65.3% |
| 4 | Solo Showdown | 281 | 175 | 62.3% |
| 5 | Hot Zone | 75 | 44 | 58.7% |
| 6 | Duels | 19 | 11 | 57.9% |
| 7 | Duo Showdown | 156 | 87 | 55.8% |
| 8 | Gem Grab | 46 | 24 | 52.2% |
| 9 | Heist | 45 | 23 | 51.1% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 349 | 228 | 65.3% |
| 2 | Solo Showdown | 281 | 175 | 62.3% |
| 3 | Knockout | 223 | 151 | 67.7% |
| 4 | Duo Showdown | 156 | 87 | 55.8% |
| 5 | Hot Zone | 75 | 44 | 58.7% |
| 6 | Gem Grab | 46 | 24 | 52.2% |
| 7 | Heist | 45 | 23 | 51.1% |
| 8 | Bounty | 32 | 23 | 71.9% |
| 9 | Duels | 19 | 11 | 57.9% |
| 10 | Wipeout | 4 | 2 | 50% |
| 11 | Siege | 3 | 0 | 0% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 20:54 | Одиночная схватка · 4 sıra | Crystal Eye Castle |
EL PRIMO
|
Zafer | +8 |
| 03.11.2026 20:50 | Одиночная схватка · 1 sıra | Crystal Eye Castle |
EL PRIMO
|
Zafer | +15 |
| 03.11.2026 20:46 | Одиночная схватка · 1 sıra | Crystal Eye Castle |
EL PRIMO
|
Zafer | +14 |
| 03.11.2026 20:43 | Одиночная схватка · 2 sıra | Crystal Eye Castle |
EL PRIMO
|
Zafer | +10 |
| 03.11.2026 20:41 | Одиночная схватка · 7 sıra | Crystal Eye Castle |
EL PRIMO
|
Yenilgi | -5 |
| 03.11.2026 18:49 | Одиночная схватка · 3 sıra | Gated Community |
EL PRIMO
|
Zafer | +9 |
| 03.11.2026 18:45 | Одиночная схватка · 5 sıra | Gated Community |
EL PRIMO
|
Yenilgi | — |
| 03.11.2026 18:42 | Одиночная схватка · 1 sıra | Gated Community |
EL PRIMO
|
Zafer | +13 |
| 03.11.2026 18:39 | Одиночная схватка · 7 sıra | Gated Community |
EL PRIMO
|
Yenilgi | -5 |
| 03.11.2026 18:29 | Одиночная схватка · 4 sıra | Gated Community |
EL PRIMO
|
Zafer | +6 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 1,233
Galibiyet: 768
Kazanma oranı: 62.3%