28,256
Перемоги 3vs3
1,815
Перемоги Дуо
2,301
Перемоги Соло
186
Престиж
64.2%
Середній вінрейт
Довідник режимів, мап і бійців
Перегляньте режими, мапи та дані про бійців за недавніми журналами Brawl Stats.
Більше можливостей після реєстрації
Зареєстровані користувачі отримують регулярний збір статистики з налаштовуваним інтервалом.
Підключіть Telegram-бота: сповіщення про досягнення та запит статистики в чаті.
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 44 | 33 | 75% | |
| 2 | 40 | 31 | 77.5% | |
| 3 | 28 | 21 | 75% | |
| 4 | 28 | 19 | 67.9% | |
| 5 | 25 | 14 | 56% | |
| 6 | 23 | 17 | 73.9% | |
| 7 | 18 | 7 | 38.9% | |
| 8 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 9 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 10 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 11 | 13 | 12 | 92.3% | |
| 12 | 13 | 11 | 84.6% | |
| 13 | 12 | 11 | 91.7% | |
| 14 | 10 | 4 | 40% | |
| 15 | 10 | 5 | 50% | |
| 16 | 10 | 7 | 70% | |
| 17 | 10 | 9 | 90% | |
| 18 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 19 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 20 | 8 | 4 | 50% | |
| 21 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 22 | 7 | 1 | 14.3% | |
| 23 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 24 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 25 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 26 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 27 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 28 | 6 | 3 | 50% | |
| 29 | 6 | 3 | 50% | |
| 30 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 31 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 32 | 5 | 4 | 80% | |
| 33 | 5 | 4 | 80% | |
| 34 | 5 | 4 | 80% | |
| 35 | 5 | 4 | 80% | |
| 36 | 5 | 4 | 80% | |
| 37 | 5 | 3 | 60% | |
| 38 | 5 | 1 | 20% | |
| 39 | 5 | 4 | 80% | |
| 40 | 4 | 0 | 0% | |
| 41 | 4 | 0 | 0% | |
| 42 | 4 | 4 | 100% | |
| 43 | 4 | 0 | 0% | |
| 44 | 4 | 2 | 50% | |
| 45 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 46 | 3 | 3 | 100% | |
| 47 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 48 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 49 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 50 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 51 | 2 | 0 | 0% | |
| 52 | 2 | 2 | 100% | |
| 53 | 2 | 2 | 100% | |
| 54 | 2 | 0 | 0% | |
| 55 | 2 | 2 | 100% | |
| 56 | 1 | 0 | 0% | |
| 57 | 1 | 1 | 100% | |
| 58 | 1 | 1 | 100% | |
| 59 | 1 | 0 | 0% |
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 12 | 92.3% | |
| 2 | 12 | 11 | 91.7% | |
| 3 | 10 | 9 | 90% | |
| 4 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 5 | 13 | 11 | 84.6% | |
| 6 | 5 | 4 | 80% | |
| 7 | 5 | 4 | 80% | |
| 8 | 5 | 4 | 80% | |
| 9 | 5 | 4 | 80% | |
| 10 | 5 | 4 | 80% | |
| 11 | 5 | 4 | 80% | |
| 12 | 40 | 31 | 77.5% | |
| 13 | 44 | 33 | 75% | |
| 14 | 28 | 21 | 75% | |
| 15 | 23 | 17 | 73.9% | |
| 16 | 10 | 7 | 70% | |
| 17 | 28 | 19 | 67.9% | |
| 18 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 19 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 20 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 21 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 22 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 23 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 24 | 5 | 3 | 60% | |
| 25 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 26 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 27 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 28 | 25 | 14 | 56% | |
| 29 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 30 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 31 | 10 | 5 | 50% | |
| 32 | 8 | 4 | 50% | |
| 33 | 6 | 3 | 50% | |
| 34 | 6 | 3 | 50% | |
| 35 | 10 | 4 | 40% | |
| 36 | 18 | 7 | 38.9% | |
| 37 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 38 | 5 | 1 | 20% | |
| 39 | 7 | 1 | 14.3% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Броулбол | 155 | 101 | 65.2% |
| 2 | Нокаут | 153 | 100 | 65.4% |
| 3 | Пограбування | 61 | 47 | 77% |
| 4 | Нагорода | 51 | 22 | 43.1% |
| 5 | Гаряча зона | 37 | 21 | 56.8% |
| 6 | Захоплення кристалів | 33 | 23 | 69.7% |
| 7 | Парна сутичка | 19 | 12 | 63.2% |
| 8 | Зачистка | 7 | 5 | 71.4% |
| 9 | Одиночна сутичка | 6 | 4 | 66.7% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пограбування | 61 | 47 | 77% |
| 2 | Зачистка | 7 | 5 | 71.4% |
| 3 | Захоплення кристалів | 33 | 23 | 69.7% |
| 4 | Одиночна сутичка | 6 | 4 | 66.7% |
| 5 | Нокаут | 153 | 100 | 65.4% |
| 6 | Броулбол | 155 | 101 | 65.2% |
| 7 | Парна сутичка | 19 | 12 | 63.2% |
| 8 | Гаряча зона | 37 | 21 | 56.8% |
| 9 | Нагорода | 51 | 22 | 43.1% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Броулбол | 155 | 101 | 65.2% |
| 2 | Нокаут | 153 | 100 | 65.4% |
| 3 | Пограбування | 61 | 47 | 77% |
| 4 | Захоплення кристалів | 33 | 23 | 69.7% |
| 5 | Нагорода | 51 | 22 | 43.1% |
| 6 | Гаряча зона | 37 | 21 | 56.8% |
| 7 | Парна сутичка | 19 | 12 | 63.2% |
| 8 | Зачистка | 7 | 5 | 71.4% |
| 9 | Одиночна сутичка | 6 | 4 | 66.7% |
Статистика
Трофеї та вінрейт
Перемоги за режимами
Останні бої
| Час | Режим | Карта | Бійця | Результат | Трофеї |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 21:28 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
GRAY
|
Перемога | +8 |
| 06.11.2026 21:10 | Нокаут | Flaring Phoenix |
BROCK
|
Перемога ⭐ | — |
| 06.11.2026 21:08 | Нокаут | Flaring Phoenix |
BROCK
|
Перемога | — |
| 06.11.2026 21:01 | Ограбление | Hot Potato |
COLETTE
|
Перемога | — |
| 06.11.2026 21:00 | Ограбление | Hot Potato |
COLETTE
|
Поразка | — |
| 06.11.2026 20:58 | Ограбление | Hot Potato |
COLETTE
|
Перемога | — |
| 06.11.2026 20:54 | Броулбол | Pinball Dreams |
STU
|
Перемога ⭐ | — |
| 06.11.2026 20:52 | Броулбол | Pinball Dreams |
STU
|
Поразка | — |
| 06.11.2026 20:48 | Броулбол | Pinball Dreams |
STU
|
Перемога | — |
| 06.11.2026 20:43 | Горячая зона | Ring of Fire |
PIPER
|
Перемога ⭐ | — |
Усі бійці
← До списку клубів
Усього боїв: 522
Перемог: 335
Вінрейт: 64.2%