24,305
Перемоги 3vs3
2,764
Перемоги Дуо
1,289
Перемоги Соло
126
Престиж
71.5%
Середній вінрейт
Довідник режимів, мап і бійців
Перегляньте режими, мапи та дані про бійців за недавніми журналами Brawl Stats.
Більше можливостей після реєстрації
Зареєстровані користувачі отримують регулярний збір статистики з налаштовуваним інтервалом.
Підключіть Telegram-бота: сповіщення про досягнення та запит статистики в чаті.
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 359 | 257 | 71.6% | |
| 2 | 265 | 263 | 99.2% | |
| 3 | 214 | 151 | 70.6% | |
| 4 | 120 | 85 | 70.8% | |
| 5 | 109 | 77 | 70.6% | |
| 6 | 105 | 71 | 67.6% | |
| 7 | 80 | 61 | 76.3% | |
| 8 | 53 | 31 | 58.5% | |
| 9 | 51 | 34 | 66.7% | |
| 10 | 44 | 35 | 79.5% | |
| 11 | 41 | 25 | 61% | |
| 12 | 33 | 20 | 60.6% | |
| 13 | 28 | 17 | 60.7% | |
| 14 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 15 | 26 | 15 | 57.7% | |
| 16 | 25 | 25 | 100% | |
| 17 | 24 | 14 | 58.3% | |
| 18 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 19 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 20 | 22 | 13 | 59.1% | |
| 21 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 22 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 23 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 24 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 25 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 26 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 27 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 28 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 29 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 30 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 31 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 32 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 33 | 10 | 8 | 80% | |
| 34 | 10 | 7 | 70% | |
| 35 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 36 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 37 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 38 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 39 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 40 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 41 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 42 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 43 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 44 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 45 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 46 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 47 | 6 | 3 | 50% | |
| 48 | 5 | 2 | 40% | |
| 49 | 5 | 2 | 40% | |
| 50 | 5 | 4 | 80% | |
| 51 | 5 | 2 | 40% | |
| 52 | 5 | 2 | 40% | |
| 53 | 5 | 4 | 80% | |
| 54 | 4 | 2 | 50% | |
| 55 | 4 | 2 | 50% | |
| 56 | 4 | 3 | 75% | |
| 57 | 4 | 2 | 50% | |
| 58 | 4 | 4 | 100% | |
| 59 | 4 | 3 | 75% | |
| 60 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 61 | 3 | 3 | 100% | |
| 62 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 63 | 2 | 0 | 0% | |
| 64 | 2 | 2 | 100% | |
| 65 | 2 | 1 | 50% | |
| 66 | 2 | 2 | 100% | |
| 67 | 2 | 1 | 50% | |
| 68 | 2 | 2 | 100% | |
| 69 | 2 | 1 | 50% | |
| 70 | 2 | 0 | 0% | |
| 71 | 1 | 0 | 0% | |
| 72 | 1 | 0 | 0% | |
| 73 | 1 | 1 | 100% | |
| 74 | 1 | 1 | 100% | |
| 75 | 1 | 1 | 100% | |
| 76 | 1 | 1 | 100% | |
| 77 | 1 | 0 | 0% | |
| 78 | 1 | 0 | 0% |
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 25 | 25 | 100% | |
| 2 | 265 | 263 | 99.2% | |
| 3 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 4 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 5 | 10 | 8 | 80% | |
| 6 | 5 | 4 | 80% | |
| 7 | 5 | 4 | 80% | |
| 8 | 44 | 35 | 79.5% | |
| 9 | 80 | 61 | 76.3% | |
| 10 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 11 | 359 | 257 | 71.6% | |
| 12 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 13 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 14 | 120 | 85 | 70.8% | |
| 15 | 214 | 151 | 70.6% | |
| 16 | 109 | 77 | 70.6% | |
| 17 | 10 | 7 | 70% | |
| 18 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 19 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 20 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 21 | 105 | 71 | 67.6% | |
| 22 | 51 | 34 | 66.7% | |
| 23 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 24 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 25 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 26 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 27 | 41 | 25 | 61% | |
| 28 | 28 | 17 | 60.7% | |
| 29 | 33 | 20 | 60.6% | |
| 30 | 22 | 13 | 59.1% | |
| 31 | 53 | 31 | 58.5% | |
| 32 | 24 | 14 | 58.3% | |
| 33 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 34 | 26 | 15 | 57.7% | |
| 35 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 36 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 37 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 38 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 39 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 40 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 41 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 42 | 6 | 3 | 50% | |
| 43 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 44 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 45 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 46 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 47 | 5 | 2 | 40% | |
| 48 | 5 | 2 | 40% | |
| 49 | 5 | 2 | 40% | |
| 50 | 5 | 2 | 40% | |
| 51 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 52 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 53 | 6 | 2 | 33.3% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Облога | 631 | 457 | 72.4% |
| 2 | Одиночна сутичка | 343 | 314 | 91.5% |
| 3 | Парна сутичка | 299 | 213 | 71.2% |
| 4 | Броулбол | 266 | 180 | 67.7% |
| 5 | Нокаут | 117 | 71 | 60.7% |
| 6 | Пограбування | 85 | 48 | 56.5% |
| 7 | Нагорода | 82 | 52 | 63.4% |
| 8 | Захоплення кристалів | 75 | 47 | 62.7% |
| 9 | Гаряча зона | 70 | 34 | 48.6% |
| 10 | Дуелі | 60 | 35 | 58.3% |
| 11 | Зачистка | 20 | 16 | 80% |
| 12 | Баскетбол | 3 | 0 | 0% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Одиночна сутичка | 343 | 314 | 91.5% |
| 2 | Зачистка | 20 | 16 | 80% |
| 3 | Облога | 631 | 457 | 72.4% |
| 4 | Парна сутичка | 299 | 213 | 71.2% |
| 5 | Броулбол | 266 | 180 | 67.7% |
| 6 | Нагорода | 82 | 52 | 63.4% |
| 7 | Захоплення кристалів | 75 | 47 | 62.7% |
| 8 | Нокаут | 117 | 71 | 60.7% |
| 9 | Дуелі | 60 | 35 | 58.3% |
| 10 | Пограбування | 85 | 48 | 56.5% |
| 11 | Гаряча зона | 70 | 34 | 48.6% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Облога | 631 | 457 | 72.4% |
| 2 | Одиночна сутичка | 343 | 314 | 91.5% |
| 3 | Парна сутичка | 299 | 213 | 71.2% |
| 4 | Броулбол | 266 | 180 | 67.7% |
| 5 | Нокаут | 117 | 71 | 60.7% |
| 6 | Нагорода | 82 | 52 | 63.4% |
| 7 | Пограбування | 85 | 48 | 56.5% |
| 8 | Захоплення кристалів | 75 | 47 | 62.7% |
| 9 | Дуелі | 60 | 35 | 58.3% |
| 10 | Гаряча зона | 70 | 34 | 48.6% |
| 11 | Зачистка | 20 | 16 | 80% |
| 12 | Баскетбол | 3 | 0 | 0% |
Статистика
Трофеї та вінрейт
Перемоги за режимами
Останні бої
| Час | Режим | Карта | Бійця | Результат | Трофеї |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 20:42 | Дуэли | Warrior's Way |
LOU
|
Поразка | — |
| 06.11.2026 20:40 | Одиночная схватка · 10 місце | Feast or Famine |
LOU
|
Поразка | -12 |
| 06.11.2026 20:39 | Одиночная схватка · 4 місце | Feast or Famine |
LOU
|
Перемога | +5 |
| 06.11.2026 20:37 | Одиночная схватка · 5 місце | Feast or Famine |
LOU
|
Поразка | — |
| 06.11.2026 20:35 | Одиночная схватка · 7 місце | Feast or Famine |
LOU
|
Поразка | -5 |
| 06.11.2026 20:33 | Одиночная схватка · 1 місце | Feast or Famine |
LOU
|
Перемога | +13 |
| 06.11.2026 20:32 | Броулбол | Bustling Business |
LOU
|
Поразка | -10 |
| 06.11.2026 20:30 | Броулбол | Bustling Business |
LOU
|
Поразка | -10 |
| 06.11.2026 20:28 | Броулбол | Bustling Business |
LOU
|
Перемога | +12 |
| 06.11.2026 20:25 | Броулбол | Bustling Business |
LOU
|
Перемога | +11 |
Усі бійці
← До списку клубів
Усього боїв: 2,051
Перемог: 1,467
Вінрейт: 71.5%