24,305
3vs3 galibiyet
2,764
Duo galibiyet
1,289
Solo galibiyet
126
Prestij
71.5%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 359 | 257 | 71.6% | |
| 2 | 265 | 263 | 99.2% | |
| 3 | 214 | 151 | 70.6% | |
| 4 | 120 | 85 | 70.8% | |
| 5 | 109 | 77 | 70.6% | |
| 6 | 105 | 71 | 67.6% | |
| 7 | 80 | 61 | 76.3% | |
| 8 | 53 | 31 | 58.5% | |
| 9 | 51 | 34 | 66.7% | |
| 10 | 44 | 35 | 79.5% | |
| 11 | 41 | 25 | 61% | |
| 12 | 33 | 20 | 60.6% | |
| 13 | 28 | 17 | 60.7% | |
| 14 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 15 | 26 | 15 | 57.7% | |
| 16 | 25 | 25 | 100% | |
| 17 | 24 | 14 | 58.3% | |
| 18 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 19 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 20 | 22 | 13 | 59.1% | |
| 21 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 22 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 23 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 24 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 25 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 26 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 27 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 28 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 29 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 30 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 31 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 32 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 33 | 10 | 8 | 80% | |
| 34 | 10 | 7 | 70% | |
| 35 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 36 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 37 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 38 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 39 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 40 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 41 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 42 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 43 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 44 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 45 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 46 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 47 | 6 | 3 | 50% | |
| 48 | 5 | 2 | 40% | |
| 49 | 5 | 2 | 40% | |
| 50 | 5 | 4 | 80% | |
| 51 | 5 | 2 | 40% | |
| 52 | 5 | 2 | 40% | |
| 53 | 5 | 4 | 80% | |
| 54 | 4 | 2 | 50% | |
| 55 | 4 | 2 | 50% | |
| 56 | 4 | 3 | 75% | |
| 57 | 4 | 2 | 50% | |
| 58 | 4 | 4 | 100% | |
| 59 | 4 | 3 | 75% | |
| 60 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 61 | 3 | 3 | 100% | |
| 62 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 63 | 2 | 0 | 0% | |
| 64 | 2 | 2 | 100% | |
| 65 | 2 | 1 | 50% | |
| 66 | 2 | 2 | 100% | |
| 67 | 2 | 1 | 50% | |
| 68 | 2 | 2 | 100% | |
| 69 | 2 | 1 | 50% | |
| 70 | 2 | 0 | 0% | |
| 71 | 1 | 0 | 0% | |
| 72 | 1 | 0 | 0% | |
| 73 | 1 | 1 | 100% | |
| 74 | 1 | 1 | 100% | |
| 75 | 1 | 1 | 100% | |
| 76 | 1 | 1 | 100% | |
| 77 | 1 | 0 | 0% | |
| 78 | 1 | 0 | 0% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 25 | 25 | 100% | |
| 2 | 265 | 263 | 99.2% | |
| 3 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 4 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 5 | 10 | 8 | 80% | |
| 6 | 5 | 4 | 80% | |
| 7 | 5 | 4 | 80% | |
| 8 | 44 | 35 | 79.5% | |
| 9 | 80 | 61 | 76.3% | |
| 10 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 11 | 359 | 257 | 71.6% | |
| 12 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 13 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 14 | 120 | 85 | 70.8% | |
| 15 | 214 | 151 | 70.6% | |
| 16 | 109 | 77 | 70.6% | |
| 17 | 10 | 7 | 70% | |
| 18 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 19 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 20 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 21 | 105 | 71 | 67.6% | |
| 22 | 51 | 34 | 66.7% | |
| 23 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 24 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 25 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 26 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 27 | 41 | 25 | 61% | |
| 28 | 28 | 17 | 60.7% | |
| 29 | 33 | 20 | 60.6% | |
| 30 | 22 | 13 | 59.1% | |
| 31 | 53 | 31 | 58.5% | |
| 32 | 24 | 14 | 58.3% | |
| 33 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 34 | 26 | 15 | 57.7% | |
| 35 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 36 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 37 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 38 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 39 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 40 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 41 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 42 | 6 | 3 | 50% | |
| 43 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 44 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 45 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 46 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 47 | 5 | 2 | 40% | |
| 48 | 5 | 2 | 40% | |
| 49 | 5 | 2 | 40% | |
| 50 | 5 | 2 | 40% | |
| 51 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 52 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 53 | 6 | 2 | 33.3% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Siege | 631 | 457 | 72.4% |
| 2 | Solo Showdown | 343 | 314 | 91.5% |
| 3 | Duo Showdown | 299 | 213 | 71.2% |
| 4 | Brawl Ball | 266 | 180 | 67.7% |
| 5 | Knockout | 117 | 71 | 60.7% |
| 6 | Heist | 85 | 48 | 56.5% |
| 7 | Bounty | 82 | 52 | 63.4% |
| 8 | Gem Grab | 75 | 47 | 62.7% |
| 9 | Hot Zone | 70 | 34 | 48.6% |
| 10 | Duels | 60 | 35 | 58.3% |
| 11 | Wipeout | 20 | 16 | 80% |
| 12 | Basket Brawl | 3 | 0 | 0% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solo Showdown | 343 | 314 | 91.5% |
| 2 | Wipeout | 20 | 16 | 80% |
| 3 | Siege | 631 | 457 | 72.4% |
| 4 | Duo Showdown | 299 | 213 | 71.2% |
| 5 | Brawl Ball | 266 | 180 | 67.7% |
| 6 | Bounty | 82 | 52 | 63.4% |
| 7 | Gem Grab | 75 | 47 | 62.7% |
| 8 | Knockout | 117 | 71 | 60.7% |
| 9 | Duels | 60 | 35 | 58.3% |
| 10 | Heist | 85 | 48 | 56.5% |
| 11 | Hot Zone | 70 | 34 | 48.6% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Siege | 631 | 457 | 72.4% |
| 2 | Solo Showdown | 343 | 314 | 91.5% |
| 3 | Duo Showdown | 299 | 213 | 71.2% |
| 4 | Brawl Ball | 266 | 180 | 67.7% |
| 5 | Knockout | 117 | 71 | 60.7% |
| 6 | Bounty | 82 | 52 | 63.4% |
| 7 | Heist | 85 | 48 | 56.5% |
| 8 | Gem Grab | 75 | 47 | 62.7% |
| 9 | Duels | 60 | 35 | 58.3% |
| 10 | Hot Zone | 70 | 34 | 48.6% |
| 11 | Wipeout | 20 | 16 | 80% |
| 12 | Basket Brawl | 3 | 0 | 0% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 20:42 | Дуэли | Warrior's Way |
LOU
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 20:40 | Одиночная схватка · 10 sıra | Feast or Famine |
LOU
|
Yenilgi | -12 |
| 06.11.2026 20:39 | Одиночная схватка · 4 sıra | Feast or Famine |
LOU
|
Zafer | +5 |
| 06.11.2026 20:37 | Одиночная схватка · 5 sıra | Feast or Famine |
LOU
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 20:35 | Одиночная схватка · 7 sıra | Feast or Famine |
LOU
|
Yenilgi | -5 |
| 06.11.2026 20:33 | Одиночная схватка · 1 sıra | Feast or Famine |
LOU
|
Zafer | +13 |
| 06.11.2026 20:32 | Броулбол | Bustling Business |
LOU
|
Yenilgi | -10 |
| 06.11.2026 20:30 | Броулбол | Bustling Business |
LOU
|
Yenilgi | -10 |
| 06.11.2026 20:28 | Броулбол | Bustling Business |
LOU
|
Zafer | +12 |
| 06.11.2026 20:25 | Броулбол | Bustling Business |
LOU
|
Zafer | +11 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 2,051
Galibiyet: 1,467
Kazanma oranı: 71.5%