24,305
Victorii 3vs3
2,764
Victorii Duo
1,289
Victorii Solo
126
Prestigiu
71.5%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 359 | 257 | 71.6% | |
| 2 | 265 | 263 | 99.2% | |
| 3 | 214 | 151 | 70.6% | |
| 4 | 120 | 85 | 70.8% | |
| 5 | 109 | 77 | 70.6% | |
| 6 | 105 | 71 | 67.6% | |
| 7 | 80 | 61 | 76.3% | |
| 8 | 53 | 31 | 58.5% | |
| 9 | 51 | 34 | 66.7% | |
| 10 | 44 | 35 | 79.5% | |
| 11 | 41 | 25 | 61% | |
| 12 | 33 | 20 | 60.6% | |
| 13 | 28 | 17 | 60.7% | |
| 14 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 15 | 26 | 15 | 57.7% | |
| 16 | 25 | 25 | 100% | |
| 17 | 24 | 14 | 58.3% | |
| 18 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 19 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 20 | 22 | 13 | 59.1% | |
| 21 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 22 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 23 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 24 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 25 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 26 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 27 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 28 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 29 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 30 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 31 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 32 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 33 | 10 | 8 | 80% | |
| 34 | 10 | 7 | 70% | |
| 35 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 36 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 37 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 38 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 39 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 40 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 41 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 42 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 43 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 44 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 45 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 46 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 47 | 6 | 3 | 50% | |
| 48 | 5 | 2 | 40% | |
| 49 | 5 | 2 | 40% | |
| 50 | 5 | 4 | 80% | |
| 51 | 5 | 2 | 40% | |
| 52 | 5 | 2 | 40% | |
| 53 | 5 | 4 | 80% | |
| 54 | 4 | 2 | 50% | |
| 55 | 4 | 2 | 50% | |
| 56 | 4 | 3 | 75% | |
| 57 | 4 | 2 | 50% | |
| 58 | 4 | 4 | 100% | |
| 59 | 4 | 3 | 75% | |
| 60 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 61 | 3 | 3 | 100% | |
| 62 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 63 | 2 | 0 | 0% | |
| 64 | 2 | 2 | 100% | |
| 65 | 2 | 1 | 50% | |
| 66 | 2 | 2 | 100% | |
| 67 | 2 | 1 | 50% | |
| 68 | 2 | 2 | 100% | |
| 69 | 2 | 1 | 50% | |
| 70 | 2 | 0 | 0% | |
| 71 | 1 | 0 | 0% | |
| 72 | 1 | 0 | 0% | |
| 73 | 1 | 1 | 100% | |
| 74 | 1 | 1 | 100% | |
| 75 | 1 | 1 | 100% | |
| 76 | 1 | 1 | 100% | |
| 77 | 1 | 0 | 0% | |
| 78 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 25 | 25 | 100% | |
| 2 | 265 | 263 | 99.2% | |
| 3 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 4 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 5 | 10 | 8 | 80% | |
| 6 | 5 | 4 | 80% | |
| 7 | 5 | 4 | 80% | |
| 8 | 44 | 35 | 79.5% | |
| 9 | 80 | 61 | 76.3% | |
| 10 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 11 | 359 | 257 | 71.6% | |
| 12 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 13 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 14 | 120 | 85 | 70.8% | |
| 15 | 214 | 151 | 70.6% | |
| 16 | 109 | 77 | 70.6% | |
| 17 | 10 | 7 | 70% | |
| 18 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 19 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 20 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 21 | 105 | 71 | 67.6% | |
| 22 | 51 | 34 | 66.7% | |
| 23 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 24 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 25 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 26 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 27 | 41 | 25 | 61% | |
| 28 | 28 | 17 | 60.7% | |
| 29 | 33 | 20 | 60.6% | |
| 30 | 22 | 13 | 59.1% | |
| 31 | 53 | 31 | 58.5% | |
| 32 | 24 | 14 | 58.3% | |
| 33 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 34 | 26 | 15 | 57.7% | |
| 35 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 36 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 37 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 38 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 39 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 40 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 41 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 42 | 6 | 3 | 50% | |
| 43 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 44 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 45 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 46 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 47 | 5 | 2 | 40% | |
| 48 | 5 | 2 | 40% | |
| 49 | 5 | 2 | 40% | |
| 50 | 5 | 2 | 40% | |
| 51 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 52 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 53 | 6 | 2 | 33.3% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Asediu | 631 | 457 | 72.4% |
| 2 | Showdown Solo | 343 | 314 | 91.5% |
| 3 | Showdown Duo | 299 | 213 | 71.2% |
| 4 | Brawl Ball | 266 | 180 | 67.7% |
| 5 | Knockout | 117 | 71 | 60.7% |
| 6 | Jaf | 85 | 48 | 56.5% |
| 7 | Recompensă | 82 | 52 | 63.4% |
| 8 | Captură de nestemate | 75 | 47 | 62.7% |
| 9 | Zonă fierbinte | 70 | 34 | 48.6% |
| 10 | Dueluri | 60 | 35 | 58.3% |
| 11 | Eliminare | 20 | 16 | 80% |
| 12 | Basket Brawl | 3 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Solo | 343 | 314 | 91.5% |
| 2 | Eliminare | 20 | 16 | 80% |
| 3 | Asediu | 631 | 457 | 72.4% |
| 4 | Showdown Duo | 299 | 213 | 71.2% |
| 5 | Brawl Ball | 266 | 180 | 67.7% |
| 6 | Recompensă | 82 | 52 | 63.4% |
| 7 | Captură de nestemate | 75 | 47 | 62.7% |
| 8 | Knockout | 117 | 71 | 60.7% |
| 9 | Dueluri | 60 | 35 | 58.3% |
| 10 | Jaf | 85 | 48 | 56.5% |
| 11 | Zonă fierbinte | 70 | 34 | 48.6% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Asediu | 631 | 457 | 72.4% |
| 2 | Showdown Solo | 343 | 314 | 91.5% |
| 3 | Showdown Duo | 299 | 213 | 71.2% |
| 4 | Brawl Ball | 266 | 180 | 67.7% |
| 5 | Knockout | 117 | 71 | 60.7% |
| 6 | Recompensă | 82 | 52 | 63.4% |
| 7 | Jaf | 85 | 48 | 56.5% |
| 8 | Captură de nestemate | 75 | 47 | 62.7% |
| 9 | Dueluri | 60 | 35 | 58.3% |
| 10 | Zonă fierbinte | 70 | 34 | 48.6% |
| 11 | Eliminare | 20 | 16 | 80% |
| 12 | Basket Brawl | 3 | 0 | 0% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 20:42 | Дуэли | Warrior's Way |
LOU
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 20:40 | Одиночная схватка · 10 loc | Feast or Famine |
LOU
|
Înfrângere | -12 |
| 06.11.2026 20:39 | Одиночная схватка · 4 loc | Feast or Famine |
LOU
|
Victorie | +5 |
| 06.11.2026 20:37 | Одиночная схватка · 5 loc | Feast or Famine |
LOU
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 20:35 | Одиночная схватка · 7 loc | Feast or Famine |
LOU
|
Înfrângere | -5 |
| 06.11.2026 20:33 | Одиночная схватка · 1 loc | Feast or Famine |
LOU
|
Victorie | +13 |
| 06.11.2026 20:32 | Броулбол | Bustling Business |
LOU
|
Înfrângere | -10 |
| 06.11.2026 20:30 | Броулбол | Bustling Business |
LOU
|
Înfrângere | -10 |
| 06.11.2026 20:28 | Броулбол | Bustling Business |
LOU
|
Victorie | +12 |
| 06.11.2026 20:25 | Броулбол | Bustling Business |
LOU
|
Victorie | +11 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 2,051
Victorii: 1,467
Rată de câștig: 71.5%