32,645
Перемоги 3vs3
9,916
Перемоги Дуо
4,101
Перемоги Соло
155
Престиж
70.4%
Середній вінрейт
Довідник режимів, мап і бійців
Перегляньте режими, мапи та дані про бійців за недавніми журналами Brawl Stats.
Більше можливостей після реєстрації
Зареєстровані користувачі отримують регулярний збір статистики з налаштовуваним інтервалом.
Підключіть Telegram-бота: сповіщення про досягнення та запит статистики в чаті.
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 132 | 89 | 67.4% | |
| 2 | 97 | 72 | 74.2% | |
| 3 | 96 | 65 | 67.7% | |
| 4 | 95 | 72 | 75.8% | |
| 5 | 89 | 70 | 78.7% | |
| 6 | 88 | 58 | 65.9% | |
| 7 | 82 | 54 | 65.9% | |
| 8 | 79 | 56 | 70.9% | |
| 9 | 63 | 45 | 71.4% | |
| 10 | 63 | 48 | 76.2% | |
| 11 | 62 | 38 | 61.3% | |
| 12 | 60 | 48 | 80% | |
| 13 | 52 | 27 | 51.9% | |
| 14 | 37 | 27 | 73% | |
| 15 | 35 | 20 | 57.1% | |
| 16 | 33 | 32 | 97% | |
| 17 | 33 | 19 | 57.6% | |
| 18 | 27 | 26 | 96.3% | |
| 19 | 26 | 21 | 80.8% | |
| 20 | 25 | 22 | 88% | |
| 21 | 24 | 16 | 66.7% | |
| 22 | 21 | 12 | 57.1% | |
| 23 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 24 | 17 | 14 | 82.4% | |
| 25 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 26 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 27 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 28 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 29 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 30 | 8 | 4 | 50% | |
| 31 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 32 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 33 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 34 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 35 | 5 | 3 | 60% | |
| 36 | 4 | 2 | 50% | |
| 37 | 4 | 3 | 75% | |
| 38 | 4 | 3 | 75% | |
| 39 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 40 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 41 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 42 | 3 | 3 | 100% | |
| 43 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 44 | 3 | 0 | 0% | |
| 45 | 2 | 2 | 100% | |
| 46 | 2 | 1 | 50% | |
| 47 | 2 | 1 | 50% | |
| 48 | 1 | 0 | 0% | |
| 49 | 1 | 1 | 100% | |
| 50 | 1 | 0 | 0% | |
| 51 | 1 | 1 | 100% | |
| 52 | 1 | 1 | 100% | |
| 53 | 1 | 1 | 100% | |
| 54 | 1 | 0 | 0% | |
| 55 | 1 | 1 | 100% | |
| 56 | 1 | 0 | 0% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% | |
| 58 | 1 | 1 | 100% | |
| 59 | 1 | 0 | 0% | |
| 60 | 1 | 0 | 0% |
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 32 | 97% | |
| 2 | 27 | 26 | 96.3% | |
| 3 | 25 | 22 | 88% | |
| 4 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 5 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 6 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 7 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 8 | 17 | 14 | 82.4% | |
| 9 | 26 | 21 | 80.8% | |
| 10 | 60 | 48 | 80% | |
| 11 | 89 | 70 | 78.7% | |
| 12 | 63 | 48 | 76.2% | |
| 13 | 95 | 72 | 75.8% | |
| 14 | 97 | 72 | 74.2% | |
| 15 | 37 | 27 | 73% | |
| 16 | 63 | 45 | 71.4% | |
| 17 | 79 | 56 | 70.9% | |
| 18 | 96 | 65 | 67.7% | |
| 19 | 132 | 89 | 67.4% | |
| 20 | 24 | 16 | 66.7% | |
| 21 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 22 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 23 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 24 | 88 | 58 | 65.9% | |
| 25 | 82 | 54 | 65.9% | |
| 26 | 62 | 38 | 61.3% | |
| 27 | 5 | 3 | 60% | |
| 28 | 33 | 19 | 57.6% | |
| 29 | 35 | 20 | 57.1% | |
| 30 | 21 | 12 | 57.1% | |
| 31 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 32 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 33 | 52 | 27 | 51.9% | |
| 34 | 8 | 4 | 50% | |
| 35 | 6 | 2 | 33.3% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Броулбол | 455 | 321 | 70.5% |
| 2 | Баскетбол | 427 | 305 | 71.4% |
| 3 | Парна сутичка | 342 | 244 | 71.3% |
| 4 | Одиночна сутичка | 99 | 65 | 65.7% |
| 5 | Нокаут | 57 | 39 | 68.4% |
| 6 | Пограбування | 49 | 30 | 61.2% |
| 7 | Захоплення кристалів | 18 | 14 | 77.8% |
| 8 | Зачистка | 15 | 12 | 80% |
| 9 | Дуелі | 10 | 8 | 80% |
| 10 | Облога | 9 | 4 | 44.4% |
| 11 | Нагорода | 8 | 6 | 75% |
| 12 | Гаряча зона | 4 | 3 | 75% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зачистка | 15 | 12 | 80% |
| 2 | Дуелі | 10 | 8 | 80% |
| 3 | Захоплення кристалів | 18 | 14 | 77.8% |
| 4 | Нагорода | 8 | 6 | 75% |
| 5 | Баскетбол | 427 | 305 | 71.4% |
| 6 | Парна сутичка | 342 | 244 | 71.3% |
| 7 | Броулбол | 455 | 321 | 70.5% |
| 8 | Нокаут | 57 | 39 | 68.4% |
| 9 | Одиночна сутичка | 99 | 65 | 65.7% |
| 10 | Пограбування | 49 | 30 | 61.2% |
| 11 | Облога | 9 | 4 | 44.4% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Броулбол | 455 | 321 | 70.5% |
| 2 | Баскетбол | 427 | 305 | 71.4% |
| 3 | Парна сутичка | 342 | 244 | 71.3% |
| 4 | Одиночна сутичка | 99 | 65 | 65.7% |
| 5 | Нокаут | 57 | 39 | 68.4% |
| 6 | Пограбування | 49 | 30 | 61.2% |
| 7 | Захоплення кристалів | 18 | 14 | 77.8% |
| 8 | Зачистка | 15 | 12 | 80% |
| 9 | Дуелі | 10 | 8 | 80% |
| 10 | Нагорода | 8 | 6 | 75% |
| 11 | Облога | 9 | 4 | 44.4% |
| 12 | Гаряча зона | 4 | 3 | 75% |
Статистика
Трофеї та вінрейт
Перемоги за режимами
Останні бої
| Час | Режим | Карта | Бійця | Результат | Трофеї |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 19:20 | Одиночная схватка · 6 місце | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Поразка | -3 |
| 05.11.2026 19:15 | Парная схватка · 3 місце | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Поразка | -2 |
| 05.11.2026 19:13 | Парная схватка · 5 місце | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Поразка | -9 |
| 05.11.2026 19:10 | Парная схватка · 1 місце | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Перемога | +14 |
| 05.11.2026 19:07 | Парная схватка · 1 місце | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Перемога | +13 |
| 05.11.2026 19:05 | megaShowdown | Quadrant Clash |
JUJU
|
Поразка | +7 |
| 05.11.2026 19:03 | Парная схватка · 4 місце | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Поразка | -5 |
| 05.11.2026 19:00 | Парная схватка · 1 місце | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Перемога | +12 |
| 05.11.2026 18:53 | Броулбол | Pinhole Punt |
MANDY
|
Поразка | -8 |
| 05.11.2026 18:49 | Баскетбол | Ball Hog |
BERRY
|
Поразка | -8 |
Усі бійці
← До списку клубів
Усього боїв: 1,493
Перемог: 1,051
Вінрейт: 70.4%