32,645
Victorii 3vs3
9,916
Victorii Duo
4,101
Victorii Solo
155
Prestigiu
70.4%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 132 | 89 | 67.4% | |
| 2 | 97 | 72 | 74.2% | |
| 3 | 96 | 65 | 67.7% | |
| 4 | 95 | 72 | 75.8% | |
| 5 | 89 | 70 | 78.7% | |
| 6 | 88 | 58 | 65.9% | |
| 7 | 82 | 54 | 65.9% | |
| 8 | 79 | 56 | 70.9% | |
| 9 | 63 | 45 | 71.4% | |
| 10 | 63 | 48 | 76.2% | |
| 11 | 62 | 38 | 61.3% | |
| 12 | 60 | 48 | 80% | |
| 13 | 52 | 27 | 51.9% | |
| 14 | 37 | 27 | 73% | |
| 15 | 35 | 20 | 57.1% | |
| 16 | 33 | 32 | 97% | |
| 17 | 33 | 19 | 57.6% | |
| 18 | 27 | 26 | 96.3% | |
| 19 | 26 | 21 | 80.8% | |
| 20 | 25 | 22 | 88% | |
| 21 | 24 | 16 | 66.7% | |
| 22 | 21 | 12 | 57.1% | |
| 23 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 24 | 17 | 14 | 82.4% | |
| 25 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 26 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 27 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 28 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 29 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 30 | 8 | 4 | 50% | |
| 31 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 32 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 33 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 34 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 35 | 5 | 3 | 60% | |
| 36 | 4 | 2 | 50% | |
| 37 | 4 | 3 | 75% | |
| 38 | 4 | 3 | 75% | |
| 39 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 40 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 41 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 42 | 3 | 3 | 100% | |
| 43 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 44 | 3 | 0 | 0% | |
| 45 | 2 | 2 | 100% | |
| 46 | 2 | 1 | 50% | |
| 47 | 2 | 1 | 50% | |
| 48 | 1 | 0 | 0% | |
| 49 | 1 | 1 | 100% | |
| 50 | 1 | 0 | 0% | |
| 51 | 1 | 1 | 100% | |
| 52 | 1 | 1 | 100% | |
| 53 | 1 | 1 | 100% | |
| 54 | 1 | 0 | 0% | |
| 55 | 1 | 1 | 100% | |
| 56 | 1 | 0 | 0% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% | |
| 58 | 1 | 1 | 100% | |
| 59 | 1 | 0 | 0% | |
| 60 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 32 | 97% | |
| 2 | 27 | 26 | 96.3% | |
| 3 | 25 | 22 | 88% | |
| 4 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 5 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 6 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 7 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 8 | 17 | 14 | 82.4% | |
| 9 | 26 | 21 | 80.8% | |
| 10 | 60 | 48 | 80% | |
| 11 | 89 | 70 | 78.7% | |
| 12 | 63 | 48 | 76.2% | |
| 13 | 95 | 72 | 75.8% | |
| 14 | 97 | 72 | 74.2% | |
| 15 | 37 | 27 | 73% | |
| 16 | 63 | 45 | 71.4% | |
| 17 | 79 | 56 | 70.9% | |
| 18 | 96 | 65 | 67.7% | |
| 19 | 132 | 89 | 67.4% | |
| 20 | 24 | 16 | 66.7% | |
| 21 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 22 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 23 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 24 | 88 | 58 | 65.9% | |
| 25 | 82 | 54 | 65.9% | |
| 26 | 62 | 38 | 61.3% | |
| 27 | 5 | 3 | 60% | |
| 28 | 33 | 19 | 57.6% | |
| 29 | 35 | 20 | 57.1% | |
| 30 | 21 | 12 | 57.1% | |
| 31 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 32 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 33 | 52 | 27 | 51.9% | |
| 34 | 8 | 4 | 50% | |
| 35 | 6 | 2 | 33.3% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 455 | 321 | 70.5% |
| 2 | Basket Brawl | 427 | 305 | 71.4% |
| 3 | Showdown Duo | 342 | 244 | 71.3% |
| 4 | Showdown Solo | 99 | 65 | 65.7% |
| 5 | Knockout | 57 | 39 | 68.4% |
| 6 | Jaf | 49 | 30 | 61.2% |
| 7 | Captură de nestemate | 18 | 14 | 77.8% |
| 8 | Eliminare | 15 | 12 | 80% |
| 9 | Dueluri | 10 | 8 | 80% |
| 10 | Asediu | 9 | 4 | 44.4% |
| 11 | Recompensă | 8 | 6 | 75% |
| 12 | Zonă fierbinte | 4 | 3 | 75% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Eliminare | 15 | 12 | 80% |
| 2 | Dueluri | 10 | 8 | 80% |
| 3 | Captură de nestemate | 18 | 14 | 77.8% |
| 4 | Recompensă | 8 | 6 | 75% |
| 5 | Basket Brawl | 427 | 305 | 71.4% |
| 6 | Showdown Duo | 342 | 244 | 71.3% |
| 7 | Brawl Ball | 455 | 321 | 70.5% |
| 8 | Knockout | 57 | 39 | 68.4% |
| 9 | Showdown Solo | 99 | 65 | 65.7% |
| 10 | Jaf | 49 | 30 | 61.2% |
| 11 | Asediu | 9 | 4 | 44.4% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 455 | 321 | 70.5% |
| 2 | Basket Brawl | 427 | 305 | 71.4% |
| 3 | Showdown Duo | 342 | 244 | 71.3% |
| 4 | Showdown Solo | 99 | 65 | 65.7% |
| 5 | Knockout | 57 | 39 | 68.4% |
| 6 | Jaf | 49 | 30 | 61.2% |
| 7 | Captură de nestemate | 18 | 14 | 77.8% |
| 8 | Eliminare | 15 | 12 | 80% |
| 9 | Dueluri | 10 | 8 | 80% |
| 10 | Recompensă | 8 | 6 | 75% |
| 11 | Asediu | 9 | 4 | 44.4% |
| 12 | Zonă fierbinte | 4 | 3 | 75% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 19:20 | Одиночная схватка · 6 loc | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Înfrângere | -3 |
| 05.11.2026 19:15 | Парная схватка · 3 loc | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Înfrângere | -2 |
| 05.11.2026 19:13 | Парная схватка · 5 loc | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Înfrângere | -9 |
| 05.11.2026 19:10 | Парная схватка · 1 loc | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Victorie | +14 |
| 05.11.2026 19:07 | Парная схватка · 1 loc | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Victorie | +13 |
| 05.11.2026 19:05 | megaShowdown | Quadrant Clash |
JUJU
|
Înfrângere | +7 |
| 05.11.2026 19:03 | Парная схватка · 4 loc | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Înfrângere | -5 |
| 05.11.2026 19:00 | Парная схватка · 1 loc | Starfruit Supernova |
JUJU
|
Victorie | +12 |
| 05.11.2026 18:53 | Броулбол | Pinhole Punt |
MANDY
|
Înfrângere | -8 |
| 05.11.2026 18:49 | Баскетбол | Ball Hog |
BERRY
|
Înfrângere | -8 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,493
Victorii: 1,051
Rată de câștig: 70.4%