32,645
3vs3 galibiyet
9,916
Duo galibiyet
4,101
Solo galibiyet
155
Prestij
70.1%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 132 | 89 | 67.4% | |
| 2 | 97 | 72 | 74.2% | |
| 3 | 96 | 65 | 67.7% | |
| 4 | 95 | 72 | 75.8% | |
| 5 | 89 | 70 | 78.7% | |
| 6 | 88 | 58 | 65.9% | |
| 7 | 82 | 54 | 65.9% | |
| 8 | 79 | 56 | 70.9% | |
| 9 | 63 | 45 | 71.4% | |
| 10 | 63 | 48 | 76.2% | |
| 11 | 44 | 24 | 54.5% | |
| 12 | 37 | 27 | 73% | |
| 13 | 35 | 20 | 57.1% | |
| 14 | 33 | 19 | 57.6% | |
| 15 | 33 | 32 | 97% | |
| 16 | 26 | 21 | 80.8% | |
| 17 | 25 | 22 | 88% | |
| 18 | 24 | 16 | 66.7% | |
| 19 | 22 | 17 | 77.3% | |
| 20 | 21 | 12 | 57.1% | |
| 21 | 18 | 14 | 77.8% | |
| 22 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 23 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 24 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 25 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 26 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 27 | 8 | 4 | 50% | |
| 28 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 29 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 30 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 31 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 32 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 33 | 5 | 3 | 60% | |
| 34 | 4 | 2 | 50% | |
| 35 | 4 | 3 | 75% | |
| 36 | 4 | 3 | 75% | |
| 37 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 38 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 39 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 40 | 3 | 3 | 100% | |
| 41 | 3 | 0 | 0% | |
| 42 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 43 | 2 | 2 | 100% | |
| 44 | 2 | 1 | 50% | |
| 45 | 2 | 1 | 50% | |
| 46 | 1 | 0 | 0% | |
| 47 | 1 | 0 | 0% | |
| 48 | 1 | 1 | 100% | |
| 49 | 1 | 1 | 100% | |
| 50 | 1 | 1 | 100% | |
| 51 | 1 | 0 | 0% | |
| 52 | 1 | 0 | 0% | |
| 53 | 1 | 1 | 100% | |
| 54 | 1 | 0 | 0% | |
| 55 | 1 | 0 | 0% | |
| 56 | 1 | 1 | 100% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% | |
| 58 | 1 | 1 | 100% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 32 | 97% | |
| 2 | 25 | 22 | 88% | |
| 3 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 4 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 5 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 6 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 7 | 26 | 21 | 80.8% | |
| 8 | 89 | 70 | 78.7% | |
| 9 | 18 | 14 | 77.8% | |
| 10 | 22 | 17 | 77.3% | |
| 11 | 63 | 48 | 76.2% | |
| 12 | 95 | 72 | 75.8% | |
| 13 | 97 | 72 | 74.2% | |
| 14 | 37 | 27 | 73% | |
| 15 | 63 | 45 | 71.4% | |
| 16 | 79 | 56 | 70.9% | |
| 17 | 96 | 65 | 67.7% | |
| 18 | 132 | 89 | 67.4% | |
| 19 | 24 | 16 | 66.7% | |
| 20 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 21 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 22 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 23 | 88 | 58 | 65.9% | |
| 24 | 82 | 54 | 65.9% | |
| 25 | 5 | 3 | 60% | |
| 26 | 33 | 19 | 57.6% | |
| 27 | 35 | 20 | 57.1% | |
| 28 | 21 | 12 | 57.1% | |
| 29 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 30 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 31 | 44 | 24 | 54.5% | |
| 32 | 8 | 4 | 50% | |
| 33 | 6 | 2 | 33.3% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 391 | 274 | 70.1% |
| 2 | Basket Brawl | 375 | 262 | 69.9% |
| 3 | Duo Showdown | 328 | 237 | 72.3% |
| 4 | Solo Showdown | 97 | 65 | 67% |
| 5 | Knockout | 57 | 39 | 68.4% |
| 6 | Heist | 47 | 29 | 61.7% |
| 7 | Gem Grab | 18 | 14 | 77.8% |
| 8 | Wipeout | 15 | 12 | 80% |
| 9 | Duels | 10 | 8 | 80% |
| 10 | Siege | 9 | 4 | 44.4% |
| 11 | Bounty | 8 | 6 | 75% |
| 12 | Hot Zone | 4 | 3 | 75% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wipeout | 15 | 12 | 80% |
| 2 | Duels | 10 | 8 | 80% |
| 3 | Gem Grab | 18 | 14 | 77.8% |
| 4 | Bounty | 8 | 6 | 75% |
| 5 | Duo Showdown | 328 | 237 | 72.3% |
| 6 | Brawl Ball | 391 | 274 | 70.1% |
| 7 | Basket Brawl | 375 | 262 | 69.9% |
| 8 | Knockout | 57 | 39 | 68.4% |
| 9 | Solo Showdown | 97 | 65 | 67% |
| 10 | Heist | 47 | 29 | 61.7% |
| 11 | Siege | 9 | 4 | 44.4% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 391 | 274 | 70.1% |
| 2 | Basket Brawl | 375 | 262 | 69.9% |
| 3 | Duo Showdown | 328 | 237 | 72.3% |
| 4 | Solo Showdown | 97 | 65 | 67% |
| 5 | Knockout | 57 | 39 | 68.4% |
| 6 | Heist | 47 | 29 | 61.7% |
| 7 | Gem Grab | 18 | 14 | 77.8% |
| 8 | Wipeout | 15 | 12 | 80% |
| 9 | Duels | 10 | 8 | 80% |
| 10 | Bounty | 8 | 6 | 75% |
| 11 | Siege | 9 | 4 | 44.4% |
| 12 | Hot Zone | 4 | 3 | 75% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 21:34 | Парная схватка · 1 sıra | Gated Community |
VINCE
|
Zafer | +16 |
| 02.11.2026 21:31 | Парная схватка · 1 sıra | Gated Community |
VINCE
|
Zafer | +15 |
| 02.11.2026 21:29 | Парная схватка · 1 sıra | Gated Community |
VINCE
|
Zafer | +14 |
| 02.11.2026 21:26 | Парная схватка · 1 sıra | Gated Community |
VINCE
|
Zafer | +13 |
| 02.11.2026 21:24 | Парная схватка · 1 sıra | Gated Community |
VINCE
|
Zafer | +12 |
| 02.11.2026 21:22 | Парная схватка · 5 sıra | Gated Community |
JUJU
|
Yenilgi | -9 |
| 02.11.2026 21:20 | Парная схватка · 2 sıra | Gated Community |
JUJU
|
Zafer | +8 |
| 02.11.2026 21:18 | Парная схватка · 1 sıra | Gated Community |
JUJU
|
Zafer | +13 |
| 02.11.2026 21:16 | Парная схватка · 1 sıra | Gated Community |
JUJU
|
Zafer | +12 |
| 02.11.2026 21:14 | Парная схватка · 5 sıra | Gated Community |
JUJU
|
Yenilgi | -9 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 1,359
Galibiyet: 953
Kazanma oranı: 70.1%