35,937
Victorii 3vs3
1,117
Victorii Duo
3,789
Victorii Solo
178
Prestigiu
73.8%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 410 | 319 | 77.8% | |
| 2 | 272 | 211 | 77.6% | |
| 3 | 144 | 116 | 80.6% | |
| 4 | 87 | 60 | 69% | |
| 5 | 81 | 56 | 69.1% | |
| 6 | 71 | 56 | 78.9% | |
| 7 | 61 | 44 | 72.1% | |
| 8 | 59 | 38 | 64.4% | |
| 9 | 49 | 39 | 79.6% | |
| 10 | 43 | 35 | 81.4% | |
| 11 | 42 | 29 | 69% | |
| 12 | 39 | 22 | 56.4% | |
| 13 | 33 | 23 | 69.7% | |
| 14 | 33 | 26 | 78.8% | |
| 15 | 32 | 30 | 93.8% | |
| 16 | 30 | 23 | 76.7% | |
| 17 | 30 | 23 | 76.7% | |
| 18 | 27 | 21 | 77.8% | |
| 19 | 26 | 16 | 61.5% | |
| 20 | 23 | 14 | 60.9% | |
| 21 | 21 | 18 | 85.7% | |
| 22 | 20 | 19 | 95% | |
| 23 | 20 | 8 | 40% | |
| 24 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 25 | 16 | 8 | 50% | |
| 26 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 27 | 15 | 12 | 80% | |
| 28 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 29 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 30 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 31 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 32 | 12 | 11 | 91.7% | |
| 33 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 34 | 11 | 10 | 90.9% | |
| 35 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 36 | 10 | 3 | 30% | |
| 37 | 10 | 7 | 70% | |
| 38 | 10 | 8 | 80% | |
| 39 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 40 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 41 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 42 | 8 | 8 | 100% | |
| 43 | 8 | 4 | 50% | |
| 44 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 45 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 46 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 47 | 5 | 4 | 80% | |
| 48 | 4 | 2 | 50% | |
| 49 | 4 | 2 | 50% | |
| 50 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 51 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 52 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 53 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 54 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 55 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 56 | 2 | 0 | 0% | |
| 57 | 2 | 2 | 100% | |
| 58 | 2 | 2 | 100% | |
| 59 | 2 | 0 | 0% | |
| 60 | 1 | 0 | 0% | |
| 61 | 1 | 1 | 100% | |
| 62 | 1 | 1 | 100% | |
| 63 | 1 | 0 | 0% | |
| 64 | 1 | 1 | 100% | |
| 65 | 1 | 1 | 100% | |
| 66 | 1 | 1 | 100% | |
| 67 | 1 | 1 | 100% | |
| 68 | 1 | 1 | 100% | |
| 69 | 1 | 0 | 0% | |
| 70 | 1 | 1 | 100% | |
| 71 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 100% | |
| 2 | 20 | 19 | 95% | |
| 3 | 32 | 30 | 93.8% | |
| 4 | 12 | 11 | 91.7% | |
| 5 | 11 | 10 | 90.9% | |
| 6 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 7 | 21 | 18 | 85.7% | |
| 8 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 9 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 10 | 43 | 35 | 81.4% | |
| 11 | 144 | 116 | 80.6% | |
| 12 | 15 | 12 | 80% | |
| 13 | 10 | 8 | 80% | |
| 14 | 5 | 4 | 80% | |
| 15 | 49 | 39 | 79.6% | |
| 16 | 71 | 56 | 78.9% | |
| 17 | 33 | 26 | 78.8% | |
| 18 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 19 | 410 | 319 | 77.8% | |
| 20 | 27 | 21 | 77.8% | |
| 21 | 272 | 211 | 77.6% | |
| 22 | 30 | 23 | 76.7% | |
| 23 | 30 | 23 | 76.7% | |
| 24 | 61 | 44 | 72.1% | |
| 25 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 26 | 10 | 7 | 70% | |
| 27 | 33 | 23 | 69.7% | |
| 28 | 81 | 56 | 69.1% | |
| 29 | 87 | 60 | 69% | |
| 30 | 42 | 29 | 69% | |
| 31 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 32 | 59 | 38 | 64.4% | |
| 33 | 26 | 16 | 61.5% | |
| 34 | 23 | 14 | 60.9% | |
| 35 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 36 | 39 | 22 | 56.4% | |
| 37 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 38 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 39 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 40 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 41 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 42 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 43 | 16 | 8 | 50% | |
| 44 | 8 | 4 | 50% | |
| 45 | 20 | 8 | 40% | |
| 46 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 47 | 10 | 3 | 30% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Basket Brawl | 905 | 744 | 82.2% |
| 2 | Brawl Ball | 247 | 170 | 68.8% |
| 3 | Knockout | 204 | 151 | 74% |
| 4 | Dueluri | 198 | 128 | 64.6% |
| 5 | Jaf | 101 | 59 | 58.4% |
| 6 | Zonă fierbinte | 91 | 61 | 67% |
| 7 | Captură de nestemate | 73 | 48 | 65.8% |
| 8 | Showdown Solo | 65 | 36 | 55.4% |
| 9 | Recompensă | 64 | 41 | 64.1% |
| 10 | Eliminare | 10 | 7 | 70% |
| 11 | Showdown Duo | 3 | 2 | 66.7% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Basket Brawl | 905 | 744 | 82.2% |
| 2 | Knockout | 204 | 151 | 74% |
| 3 | Eliminare | 10 | 7 | 70% |
| 4 | Brawl Ball | 247 | 170 | 68.8% |
| 5 | Zonă fierbinte | 91 | 61 | 67% |
| 6 | Captură de nestemate | 73 | 48 | 65.8% |
| 7 | Dueluri | 198 | 128 | 64.6% |
| 8 | Recompensă | 64 | 41 | 64.1% |
| 9 | Jaf | 101 | 59 | 58.4% |
| 10 | Showdown Solo | 65 | 36 | 55.4% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Basket Brawl | 905 | 744 | 82.2% |
| 2 | Brawl Ball | 247 | 170 | 68.8% |
| 3 | Knockout | 204 | 151 | 74% |
| 4 | Dueluri | 198 | 128 | 64.6% |
| 5 | Zonă fierbinte | 91 | 61 | 67% |
| 6 | Jaf | 101 | 59 | 58.4% |
| 7 | Captură de nestemate | 73 | 48 | 65.8% |
| 8 | Recompensă | 64 | 41 | 64.1% |
| 9 | Showdown Solo | 65 | 36 | 55.4% |
| 10 | Eliminare | 10 | 7 | 70% |
| 11 | Showdown Duo | 3 | 2 | 66.7% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 19:42 | Дуэли | Warrior's Way |
KAZE
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 19:39 | Броулбол | Bustling Business |
LARRY & LAWRIE
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 19:38 | Броулбол | Bustling Business |
WENDY
|
Victorie | +11 |
| 06.11.2026 19:30 | Нокаут | Healthy Middle Ground |
PIPER
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 19:25 | Нокаут | Healthy Middle Ground |
AMBER
|
Victorie ⭐ | — |
| 06.11.2026 19:23 | Нокаут | Healthy Middle Ground |
AMBER
|
Victorie ⭐ | — |
| 06.11.2026 18:59 | Дуэли | Warrior's Way |
EL PRIMO
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 18:11 | Дуэли | Warrior's Way |
EL PRIMO
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 18:08 | Дуэли | Warrior's Way |
EL PRIMO
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 18:06 | Дуэли | Warrior's Way |
EL PRIMO
|
Victorie | — |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,961
Victorii: 1,447
Rată de câștig: 73.8%