23,482
Перемоги 3vs3
2,023
Перемоги Дуо
1,598
Перемоги Соло
116
Престиж
59.2%
Середній вінрейт
Довідник режимів, мап і бійців
Перегляньте режими, мапи та дані про бійців за недавніми журналами Brawl Stats.
Більше можливостей після реєстрації
Зареєстровані користувачі отримують регулярний збір статистики з налаштовуваним інтервалом.
Підключіть Telegram-бота: сповіщення про досягнення та запит статистики в чаті.
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 113 | 79 | 69.9% | |
| 2 | 109 | 62 | 56.9% | |
| 3 | 76 | 42 | 55.3% | |
| 4 | 51 | 38 | 74.5% | |
| 5 | 38 | 20 | 52.6% | |
| 6 | 36 | 24 | 66.7% | |
| 7 | 35 | 28 | 80% | |
| 8 | 28 | 16 | 57.1% | |
| 9 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 10 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 11 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 12 | 20 | 14 | 70% | |
| 13 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 14 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 15 | 16 | 8 | 50% | |
| 16 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 17 | 15 | 9 | 60% | |
| 18 | 15 | 6 | 40% | |
| 19 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 20 | 15 | 9 | 60% | |
| 21 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 22 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 23 | 12 | 5 | 41.7% | |
| 24 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 25 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 26 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 27 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 28 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 29 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 30 | 8 | 6 | 75% | |
| 31 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 32 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 33 | 7 | 0 | 0% | |
| 34 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 35 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 36 | 5 | 1 | 20% | |
| 37 | 5 | 3 | 60% | |
| 38 | 5 | 2 | 40% | |
| 39 | 5 | 2 | 40% | |
| 40 | 5 | 3 | 60% | |
| 41 | 5 | 3 | 60% | |
| 42 | 5 | 3 | 60% | |
| 43 | 4 | 3 | 75% | |
| 44 | 4 | 2 | 50% | |
| 45 | 4 | 2 | 50% | |
| 46 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 47 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 48 | 3 | 3 | 100% | |
| 49 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 50 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 51 | 2 | 2 | 100% | |
| 52 | 2 | 2 | 100% | |
| 53 | 2 | 2 | 100% | |
| 54 | 2 | 2 | 100% | |
| 55 | 2 | 0 | 0% | |
| 56 | 1 | 0 | 0% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% | |
| 58 | 1 | 0 | 0% | |
| 59 | 1 | 0 | 0% | |
| 60 | 1 | 0 | 0% | |
| 61 | 1 | 1 | 100% | |
| 62 | 1 | 0 | 0% | |
| 63 | 1 | 0 | 0% |
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 28 | 80% | |
| 2 | 8 | 6 | 75% | |
| 3 | 51 | 38 | 74.5% | |
| 4 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 5 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 6 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 7 | 20 | 14 | 70% | |
| 8 | 113 | 79 | 69.9% | |
| 9 | 36 | 24 | 66.7% | |
| 10 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 11 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 12 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 13 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 14 | 15 | 9 | 60% | |
| 15 | 15 | 9 | 60% | |
| 16 | 5 | 3 | 60% | |
| 17 | 5 | 3 | 60% | |
| 18 | 5 | 3 | 60% | |
| 19 | 5 | 3 | 60% | |
| 20 | 28 | 16 | 57.1% | |
| 21 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 22 | 109 | 62 | 56.9% | |
| 23 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 24 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 25 | 76 | 42 | 55.3% | |
| 26 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 27 | 38 | 20 | 52.6% | |
| 28 | 16 | 8 | 50% | |
| 29 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 30 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 31 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 32 | 12 | 5 | 41.7% | |
| 33 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 34 | 15 | 6 | 40% | |
| 35 | 5 | 2 | 40% | |
| 36 | 5 | 2 | 40% | |
| 37 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 38 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 39 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 40 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 41 | 5 | 1 | 20% | |
| 42 | 7 | 0 | 0% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Броулбол | 442 | 282 | 63.8% |
| 2 | Пограбування | 159 | 93 | 58.5% |
| 3 | Нокаут | 131 | 77 | 58.8% |
| 4 | Захоплення кристалів | 72 | 34 | 47.2% |
| 5 | Гаряча зона | 33 | 16 | 48.5% |
| 6 | Нагорода | 32 | 16 | 50% |
| 7 | Одиночна сутичка | 26 | 13 | 50% |
| 8 | Парна сутичка | 21 | 11 | 52.4% |
| 9 | Дуелі | 3 | 2 | 66.7% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Броулбол | 442 | 282 | 63.8% |
| 2 | Нокаут | 131 | 77 | 58.8% |
| 3 | Пограбування | 159 | 93 | 58.5% |
| 4 | Парна сутичка | 21 | 11 | 52.4% |
| 5 | Нагорода | 32 | 16 | 50% |
| 6 | Одиночна сутичка | 26 | 13 | 50% |
| 7 | Гаряча зона | 33 | 16 | 48.5% |
| 8 | Захоплення кристалів | 72 | 34 | 47.2% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Броулбол | 442 | 282 | 63.8% |
| 2 | Пограбування | 159 | 93 | 58.5% |
| 3 | Нокаут | 131 | 77 | 58.8% |
| 4 | Захоплення кристалів | 72 | 34 | 47.2% |
| 5 | Гаряча зона | 33 | 16 | 48.5% |
| 6 | Нагорода | 32 | 16 | 50% |
| 7 | Одиночна сутичка | 26 | 13 | 50% |
| 8 | Парна сутичка | 21 | 11 | 52.4% |
| 9 | Дуелі | 3 | 2 | 66.7% |
Статистика
Трофеї та вінрейт
Перемоги за режимами
Останні бої
| Час | Режим | Карта | Бійця | Результат | Трофеї |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 22:02 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Поразка | -10 |
| 06.11.2026 22:00 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Поразка | -10 |
| 06.11.2026 21:57 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Перемога | +11 |
| 06.11.2026 21:53 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Перемога | +15 |
| 06.11.2026 21:51 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Поразка | -10 |
| 06.11.2026 21:47 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Перемога | +10 |
| 06.11.2026 21:44 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Поразка | -10 |
| 06.11.2026 19:56 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
CARL
|
Перемога | +11 |
| 06.11.2026 19:53 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
CARL
|
Перемога | +15 |
| 06.11.2026 19:49 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
KIT
|
Поразка | -6 |
Усі бійці
← До списку клубів
Усього боїв: 919
Перемог: 544
Вінрейт: 59.2%