23,482
Victorii 3vs3
2,023
Victorii Duo
1,598
Victorii Solo
116
Prestigiu
59.3%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 113 | 79 | 69.9% | |
| 2 | 109 | 62 | 56.9% | |
| 3 | 69 | 39 | 56.5% | |
| 4 | 51 | 38 | 74.5% | |
| 5 | 38 | 20 | 52.6% | |
| 6 | 36 | 24 | 66.7% | |
| 7 | 35 | 28 | 80% | |
| 8 | 28 | 16 | 57.1% | |
| 9 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 10 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 11 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 12 | 20 | 14 | 70% | |
| 13 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 14 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 15 | 16 | 8 | 50% | |
| 16 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 17 | 15 | 9 | 60% | |
| 18 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 19 | 15 | 9 | 60% | |
| 20 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 21 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 22 | 13 | 4 | 30.8% | |
| 23 | 12 | 5 | 41.7% | |
| 24 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 25 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 26 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 27 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 28 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 29 | 8 | 6 | 75% | |
| 30 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 31 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 32 | 7 | 0 | 0% | |
| 33 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 34 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 35 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 36 | 5 | 1 | 20% | |
| 37 | 5 | 3 | 60% | |
| 38 | 5 | 2 | 40% | |
| 39 | 5 | 2 | 40% | |
| 40 | 5 | 3 | 60% | |
| 41 | 5 | 3 | 60% | |
| 42 | 5 | 3 | 60% | |
| 43 | 4 | 3 | 75% | |
| 44 | 4 | 2 | 50% | |
| 45 | 4 | 2 | 50% | |
| 46 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 47 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 48 | 3 | 3 | 100% | |
| 49 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 50 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 51 | 2 | 2 | 100% | |
| 52 | 2 | 2 | 100% | |
| 53 | 2 | 2 | 100% | |
| 54 | 2 | 2 | 100% | |
| 55 | 2 | 0 | 0% | |
| 56 | 1 | 0 | 0% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% | |
| 58 | 1 | 0 | 0% | |
| 59 | 1 | 0 | 0% | |
| 60 | 1 | 0 | 0% | |
| 61 | 1 | 1 | 100% | |
| 62 | 1 | 0 | 0% | |
| 63 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 28 | 80% | |
| 2 | 8 | 6 | 75% | |
| 3 | 51 | 38 | 74.5% | |
| 4 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 5 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 6 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 7 | 20 | 14 | 70% | |
| 8 | 113 | 79 | 69.9% | |
| 9 | 36 | 24 | 66.7% | |
| 10 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 11 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 12 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 13 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 14 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 15 | 15 | 9 | 60% | |
| 16 | 15 | 9 | 60% | |
| 17 | 5 | 3 | 60% | |
| 18 | 5 | 3 | 60% | |
| 19 | 5 | 3 | 60% | |
| 20 | 5 | 3 | 60% | |
| 21 | 28 | 16 | 57.1% | |
| 22 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 23 | 109 | 62 | 56.9% | |
| 24 | 69 | 39 | 56.5% | |
| 25 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 26 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 27 | 38 | 20 | 52.6% | |
| 28 | 16 | 8 | 50% | |
| 29 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 30 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 31 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 32 | 12 | 5 | 41.7% | |
| 33 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 34 | 5 | 2 | 40% | |
| 35 | 5 | 2 | 40% | |
| 36 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 37 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 38 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 39 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 40 | 13 | 4 | 30.8% | |
| 41 | 5 | 1 | 20% | |
| 42 | 7 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 435 | 279 | 64.1% |
| 2 | Jaf | 159 | 93 | 58.5% |
| 3 | Knockout | 131 | 77 | 58.8% |
| 4 | Captură de nestemate | 72 | 34 | 47.2% |
| 5 | Zonă fierbinte | 33 | 16 | 48.5% |
| 6 | Recompensă | 32 | 16 | 50% |
| 7 | Showdown Solo | 26 | 13 | 50% |
| 8 | Showdown Duo | 16 | 8 | 50% |
| 9 | Dueluri | 3 | 2 | 66.7% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 435 | 279 | 64.1% |
| 2 | Knockout | 131 | 77 | 58.8% |
| 3 | Jaf | 159 | 93 | 58.5% |
| 4 | Recompensă | 32 | 16 | 50% |
| 5 | Showdown Solo | 26 | 13 | 50% |
| 6 | Showdown Duo | 16 | 8 | 50% |
| 7 | Zonă fierbinte | 33 | 16 | 48.5% |
| 8 | Captură de nestemate | 72 | 34 | 47.2% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 435 | 279 | 64.1% |
| 2 | Jaf | 159 | 93 | 58.5% |
| 3 | Knockout | 131 | 77 | 58.8% |
| 4 | Captură de nestemate | 72 | 34 | 47.2% |
| 5 | Zonă fierbinte | 33 | 16 | 48.5% |
| 6 | Recompensă | 32 | 16 | 50% |
| 7 | Showdown Solo | 26 | 13 | 50% |
| 8 | Showdown Duo | 16 | 8 | 50% |
| 9 | Dueluri | 3 | 2 | 66.7% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 01:53 | Броулбол | Pinhole Punt |
RICO
|
Victorie | +11 |
| 06.11.2026 01:50 | Броулбол | Pinhole Punt |
RICO
|
Victorie | +10 |
| 06.11.2026 01:48 | Броулбол | Pinhole Punt |
RICO
|
Înfrângere | -10 |
| 06.11.2026 01:46 | Броулбол | Pinhole Punt |
RICO
|
Victorie | +18 |
| 06.11.2026 01:44 | Броулбол | Pinhole Punt |
RICO
|
Victorie ⭐ | +12 |
| 06.11.2026 01:41 | Броулбол | Pinhole Punt |
RICO
|
Victorie | +11 |
| 06.11.2026 01:39 | Броулбол | Pinhole Punt |
RICO
|
Victorie | +10 |
| 06.11.2026 01:36 | Броулбол | Pinhole Punt |
RICO
|
Înfrângere ⭐ | -10 |
| 06.11.2026 01:33 | Броулбол | Pinhole Punt |
RICO
|
Victorie | +15 |
| 06.11.2026 01:30 | Броулбол | Pinhole Punt |
EL PRIMO
|
Înfrângere | -9 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 907
Victorii: 538
Rată de câștig: 59.3%