28,256
Перемоги 3vs3
1,815
Перемоги Дуо
2,301
Перемоги Соло
186
Престиж
62.8%
Середній вінрейт
Довідник режимів, мап і бійців
Перегляньте режими, мапи та дані про бійців за недавніми журналами Brawl Stats.
Більше можливостей після реєстрації
Зареєстровані користувачі отримують регулярний збір статистики з налаштовуваним інтервалом.
Підключіть Telegram-бота: сповіщення про досягнення та запит статистики в чаті.
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 129 | 71 | 55% | |
| 2 | 109 | 65 | 59.6% | |
| 3 | 100 | 79 | 79% | |
| 4 | 70 | 45 | 64.3% | |
| 5 | 67 | 45 | 67.2% | |
| 6 | 64 | 57 | 89.1% | |
| 7 | 63 | 43 | 68.3% | |
| 8 | 40 | 22 | 55% | |
| 9 | 39 | 24 | 61.5% | |
| 10 | 39 | 28 | 71.8% | |
| 11 | 36 | 15 | 41.7% | |
| 12 | 34 | 18 | 52.9% | |
| 13 | 33 | 22 | 66.7% | |
| 14 | 31 | 25 | 80.6% | |
| 15 | 26 | 16 | 61.5% | |
| 16 | 23 | 12 | 52.2% | |
| 17 | 22 | 10 | 45.5% | |
| 18 | 21 | 16 | 76.2% | |
| 19 | 20 | 13 | 65% | |
| 20 | 20 | 7 | 35% | |
| 21 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 22 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 23 | 18 | 9 | 50% | |
| 24 | 17 | 12 | 70.6% | |
| 25 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 26 | 15 | 9 | 60% | |
| 27 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 28 | 12 | 3 | 25% | |
| 29 | 12 | 6 | 50% | |
| 30 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 31 | 12 | 9 | 75% | |
| 32 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 33 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 34 | 11 | 11 | 100% | |
| 35 | 10 | 5 | 50% | |
| 36 | 10 | 6 | 60% | |
| 37 | 10 | 6 | 60% | |
| 38 | 10 | 7 | 70% | |
| 39 | 9 | 2 | 22.2% | |
| 40 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 41 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 42 | 8 | 6 | 75% | |
| 43 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 44 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 45 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 46 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 47 | 6 | 3 | 50% | |
| 48 | 5 | 2 | 40% | |
| 49 | 5 | 1 | 20% | |
| 50 | 5 | 4 | 80% | |
| 51 | 4 | 4 | 100% | |
| 52 | 4 | 4 | 100% | |
| 53 | 4 | 1 | 25% | |
| 54 | 4 | 3 | 75% | |
| 55 | 4 | 2 | 50% | |
| 56 | 4 | 2 | 50% | |
| 57 | 4 | 4 | 100% | |
| 58 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 59 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 60 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 61 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 62 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 63 | 3 | 3 | 100% | |
| 64 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 65 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 66 | 2 | 2 | 100% | |
| 67 | 2 | 2 | 100% | |
| 68 | 2 | 2 | 100% | |
| 69 | 2 | 2 | 100% | |
| 70 | 2 | 0 | 0% | |
| 71 | 1 | 0 | 0% | |
| 72 | 1 | 1 | 100% | |
| 73 | 1 | 0 | 0% | |
| 74 | 1 | 0 | 0% |
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 11 | 100% | |
| 2 | 64 | 57 | 89.1% | |
| 3 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 4 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 5 | 31 | 25 | 80.6% | |
| 6 | 5 | 4 | 80% | |
| 7 | 100 | 79 | 79% | |
| 8 | 21 | 16 | 76.2% | |
| 9 | 12 | 9 | 75% | |
| 10 | 8 | 6 | 75% | |
| 11 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 12 | 39 | 28 | 71.8% | |
| 13 | 17 | 12 | 70.6% | |
| 14 | 10 | 7 | 70% | |
| 15 | 63 | 43 | 68.3% | |
| 16 | 67 | 45 | 67.2% | |
| 17 | 33 | 22 | 66.7% | |
| 18 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 19 | 20 | 13 | 65% | |
| 20 | 70 | 45 | 64.3% | |
| 21 | 39 | 24 | 61.5% | |
| 22 | 26 | 16 | 61.5% | |
| 23 | 15 | 9 | 60% | |
| 24 | 10 | 6 | 60% | |
| 25 | 10 | 6 | 60% | |
| 26 | 109 | 65 | 59.6% | |
| 27 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 28 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 29 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 30 | 129 | 71 | 55% | |
| 31 | 40 | 22 | 55% | |
| 32 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 33 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 34 | 34 | 18 | 52.9% | |
| 35 | 23 | 12 | 52.2% | |
| 36 | 18 | 9 | 50% | |
| 37 | 12 | 6 | 50% | |
| 38 | 10 | 5 | 50% | |
| 39 | 6 | 3 | 50% | |
| 40 | 22 | 10 | 45.5% | |
| 41 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 42 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 43 | 36 | 15 | 41.7% | |
| 44 | 5 | 2 | 40% | |
| 45 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 46 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 47 | 20 | 7 | 35% | |
| 48 | 12 | 3 | 25% | |
| 49 | 9 | 2 | 22.2% | |
| 50 | 5 | 1 | 20% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нокаут | 443 | 300 | 67.7% |
| 2 | Броулбол | 399 | 240 | 60.2% |
| 3 | Нагорода | 138 | 73 | 52.9% |
| 4 | Пограбування | 122 | 85 | 69.7% |
| 5 | Захоплення кристалів | 109 | 67 | 61.5% |
| 6 | Гаряча зона | 105 | 64 | 61% |
| 7 | Парна сутичка | 31 | 16 | 51.6% |
| 8 | Одиночна сутичка | 15 | 10 | 66.7% |
| 9 | Зачистка | 10 | 6 | 60% |
| 10 | Дуелі | 1 | 1 | 100% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пограбування | 122 | 85 | 69.7% |
| 2 | Нокаут | 443 | 300 | 67.7% |
| 3 | Одиночна сутичка | 15 | 10 | 66.7% |
| 4 | Захоплення кристалів | 109 | 67 | 61.5% |
| 5 | Гаряча зона | 105 | 64 | 61% |
| 6 | Броулбол | 399 | 240 | 60.2% |
| 7 | Зачистка | 10 | 6 | 60% |
| 8 | Нагорода | 138 | 73 | 52.9% |
| 9 | Парна сутичка | 31 | 16 | 51.6% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нокаут | 443 | 300 | 67.7% |
| 2 | Броулбол | 399 | 240 | 60.2% |
| 3 | Пограбування | 122 | 85 | 69.7% |
| 4 | Нагорода | 138 | 73 | 52.9% |
| 5 | Захоплення кристалів | 109 | 67 | 61.5% |
| 6 | Гаряча зона | 105 | 64 | 61% |
| 7 | Парна сутичка | 31 | 16 | 51.6% |
| 8 | Одиночна сутичка | 15 | 10 | 66.7% |
| 9 | Зачистка | 10 | 6 | 60% |
| 10 | Дуелі | 1 | 1 | 100% |
Статистика
Трофеї та вінрейт
Перемоги за режимами
Останні бої
| Час | Режим | Карта | Бійця | Результат | Трофеї |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 06:51 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
GRAY
|
Поразка | -10 |
| 04.11.2026 06:43 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
GRAY
|
Перемога | +8 |
| 04.11.2026 06:37 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
GRAY
|
Перемога | +8 |
| 04.11.2026 06:28 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
GRAY
|
Перемога | +8 |
| 04.11.2026 06:19 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
GRAY
|
Перемога | +8 |
| 04.11.2026 06:09 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
GRAY
|
Перемога | +8 |
| 04.11.2026 06:05 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
GRAY
|
Перемога | +8 |
| 04.11.2026 05:57 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
GRAY
|
Перемога | +8 |
| 04.11.2026 05:49 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
GRAY
|
Перемога | +8 |
| 04.11.2026 05:41 | Нокаут 5×5 | Crescendo |
GRAY
|
Перемога | +8 |
Усі бійці
← До списку клубів
Усього боїв: 1,373
Перемог: 862
Вінрейт: 62.8%