5,225
3vs3 galibiyet
2,149
Duo galibiyet
4,853
Solo galibiyet
144
Prestij
38.8%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 470 | 37 | 7.9% | |
| 2 | 406 | 4 | 1% | |
| 3 | 245 | 165 | 67.3% | |
| 4 | 187 | 1 | 0.5% | |
| 5 | 159 | 2 | 1.3% | |
| 6 | 106 | 69 | 65.1% | |
| 7 | 96 | 67 | 69.8% | |
| 8 | 75 | 64 | 85.3% | |
| 9 | 73 | 56 | 76.7% | |
| 10 | 70 | 49 | 70% | |
| 11 | 66 | 32 | 48.5% | |
| 12 | 58 | 44 | 75.9% | |
| 13 | 50 | 35 | 70% | |
| 14 | 49 | 30 | 61.2% | |
| 15 | 48 | 30 | 62.5% | |
| 16 | 45 | 37 | 82.2% | |
| 17 | 43 | 33 | 76.7% | |
| 18 | 43 | 24 | 55.8% | |
| 19 | 40 | 30 | 75% | |
| 20 | 38 | 2 | 5.3% | |
| 21 | 37 | 33 | 89.2% | |
| 22 | 36 | 23 | 63.9% | |
| 23 | 30 | 24 | 80% | |
| 24 | 29 | 25 | 86.2% | |
| 25 | 27 | 0 | 0% | |
| 26 | 24 | 0 | 0% | |
| 27 | 20 | 9 | 45% | |
| 28 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 29 | 17 | 12 | 70.6% | |
| 30 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 31 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 32 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 33 | 12 | 6 | 50% | |
| 34 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 35 | 12 | 9 | 75% | |
| 36 | 12 | 9 | 75% | |
| 37 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 38 | 10 | 8 | 80% | |
| 39 | 10 | 7 | 70% | |
| 40 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 41 | 8 | 6 | 75% | |
| 42 | 8 | 1 | 12.5% | |
| 43 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 44 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 45 | 7 | 1 | 14.3% | |
| 46 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 47 | 6 | 6 | 100% | |
| 48 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 49 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 50 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 51 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 52 | 5 | 3 | 60% | |
| 53 | 5 | 5 | 100% | |
| 54 | 4 | 3 | 75% | |
| 55 | 4 | 2 | 50% | |
| 56 | 4 | 1 | 25% | |
| 57 | 3 | 3 | 100% | |
| 58 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 59 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 60 | 3 | 0 | 0% | |
| 61 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 62 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 63 | 2 | 1 | 50% | |
| 64 | 2 | 2 | 100% | |
| 65 | 2 | 1 | 50% | |
| 66 | 2 | 0 | 0% | |
| 67 | 2 | 1 | 50% | |
| 68 | 2 | 0 | 0% | |
| 69 | 2 | 0 | 0% | |
| 70 | 1 | 0 | 0% | |
| 71 | 1 | 0 | 0% | |
| 72 | 1 | 0 | 0% | |
| 73 | 1 | 0 | 0% | |
| 74 | 1 | 1 | 100% | |
| 75 | 1 | 0 | 0% | |
| 76 | 1 | 1 | 100% | |
| 77 | 1 | 1 | 100% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 100% | |
| 2 | 5 | 5 | 100% | |
| 3 | 37 | 33 | 89.2% | |
| 4 | 29 | 25 | 86.2% | |
| 5 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 6 | 75 | 64 | 85.3% | |
| 7 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 8 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 9 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 10 | 45 | 37 | 82.2% | |
| 11 | 30 | 24 | 80% | |
| 12 | 10 | 8 | 80% | |
| 13 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 14 | 73 | 56 | 76.7% | |
| 15 | 43 | 33 | 76.7% | |
| 16 | 58 | 44 | 75.9% | |
| 17 | 40 | 30 | 75% | |
| 18 | 12 | 9 | 75% | |
| 19 | 12 | 9 | 75% | |
| 20 | 8 | 6 | 75% | |
| 21 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 22 | 17 | 12 | 70.6% | |
| 23 | 70 | 49 | 70% | |
| 24 | 50 | 35 | 70% | |
| 25 | 10 | 7 | 70% | |
| 26 | 96 | 67 | 69.8% | |
| 27 | 245 | 165 | 67.3% | |
| 28 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 29 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 30 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 31 | 106 | 69 | 65.1% | |
| 32 | 36 | 23 | 63.9% | |
| 33 | 48 | 30 | 62.5% | |
| 34 | 49 | 30 | 61.2% | |
| 35 | 5 | 3 | 60% | |
| 36 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 37 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 38 | 43 | 24 | 55.8% | |
| 39 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 40 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 41 | 12 | 6 | 50% | |
| 42 | 66 | 32 | 48.5% | |
| 43 | 20 | 9 | 45% | |
| 44 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 45 | 7 | 1 | 14.3% | |
| 46 | 8 | 1 | 12.5% | |
| 47 | 470 | 37 | 7.9% | |
| 48 | 38 | 2 | 5.3% | |
| 49 | 159 | 2 | 1.3% | |
| 50 | 406 | 4 | 1% | |
| 51 | 187 | 1 | 0.5% | |
| 52 | 27 | 0 | 0% | |
| 53 | 24 | 0 | 0% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solo Showdown | 2387 | 762 | 31.9% |
| 2 | Brawl Ball | 246 | 200 | 81.3% |
| 3 | Duo Showdown | 86 | 38 | 44.2% |
| 4 | Hot Zone | 36 | 31 | 86.1% |
| 5 | Duels | 30 | 23 | 76.7% |
| 6 | Knockout | 26 | 20 | 76.9% |
| 7 | Gem Grab | 22 | 15 | 68.2% |
| 8 | Bounty | 19 | 14 | 73.7% |
| 9 | Heist | 19 | 11 | 57.9% |
| 10 | Siege | 1 | 1 | 100% |
| 11 | Wipeout | 1 | 0 | 0% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hot Zone | 36 | 31 | 86.1% |
| 2 | Brawl Ball | 246 | 200 | 81.3% |
| 3 | Knockout | 26 | 20 | 76.9% |
| 4 | Duels | 30 | 23 | 76.7% |
| 5 | Bounty | 19 | 14 | 73.7% |
| 6 | Gem Grab | 22 | 15 | 68.2% |
| 7 | Heist | 19 | 11 | 57.9% |
| 8 | Duo Showdown | 86 | 38 | 44.2% |
| 9 | Solo Showdown | 2387 | 762 | 31.9% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solo Showdown | 2387 | 762 | 31.9% |
| 2 | Brawl Ball | 246 | 200 | 81.3% |
| 3 | Duo Showdown | 86 | 38 | 44.2% |
| 4 | Hot Zone | 36 | 31 | 86.1% |
| 5 | Duels | 30 | 23 | 76.7% |
| 6 | Knockout | 26 | 20 | 76.9% |
| 7 | Gem Grab | 22 | 15 | 68.2% |
| 8 | Bounty | 19 | 14 | 73.7% |
| 9 | Heist | 19 | 11 | 57.9% |
| 10 | Siege | 1 | 1 | 100% |
| 11 | Wipeout | 1 | 0 | 0% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 06:34 | Горячая зона | In the Liminal |
POCO
|
Zafer | +12 |
| 06.11.2026 06:33 | Одиночная схватка · 8 sıra | Truth |
CLANCY
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 06:32 | Одиночная схватка · 7 sıra | Truth |
CLANCY
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 06:31 | Одиночная схватка · 6 sıra | Truth |
CLANCY
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 06:29 | Горячая зона | In the Liminal |
POCO
|
Zafer ⭐ | +11 |
| 06.11.2026 06:29 | Одиночная схватка · 10 sıra | Truth |
CLANCY
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 06:29 | Одиночная схватка · 9 sıra | Truth |
CLANCY
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 06:28 | Одиночная схватка · 8 sıra | Truth |
CLANCY
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 06:26 | Горячая зона | In the Liminal |
POCO
|
Zafer | +10 |
| 06.11.2026 06:25 | Одиночная схватка · 10 sıra | Truth |
CLANCY
|
Yenilgi | — |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 2,873
Galibiyet: 1,115
Kazanma oranı: 38.8%