5,225
Victorii 3vs3
2,149
Victorii Duo
4,853
Victorii Solo
144
Prestigiu
38.8%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 470 | 37 | 7.9% | |
| 2 | 406 | 4 | 1% | |
| 3 | 245 | 165 | 67.3% | |
| 4 | 187 | 1 | 0.5% | |
| 5 | 159 | 2 | 1.3% | |
| 6 | 106 | 69 | 65.1% | |
| 7 | 96 | 67 | 69.8% | |
| 8 | 75 | 64 | 85.3% | |
| 9 | 73 | 56 | 76.7% | |
| 10 | 70 | 49 | 70% | |
| 11 | 66 | 32 | 48.5% | |
| 12 | 58 | 44 | 75.9% | |
| 13 | 50 | 35 | 70% | |
| 14 | 49 | 30 | 61.2% | |
| 15 | 48 | 30 | 62.5% | |
| 16 | 45 | 37 | 82.2% | |
| 17 | 43 | 33 | 76.7% | |
| 18 | 43 | 24 | 55.8% | |
| 19 | 40 | 30 | 75% | |
| 20 | 38 | 2 | 5.3% | |
| 21 | 37 | 33 | 89.2% | |
| 22 | 36 | 23 | 63.9% | |
| 23 | 30 | 24 | 80% | |
| 24 | 29 | 25 | 86.2% | |
| 25 | 27 | 0 | 0% | |
| 26 | 24 | 0 | 0% | |
| 27 | 20 | 9 | 45% | |
| 28 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 29 | 17 | 12 | 70.6% | |
| 30 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 31 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 32 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 33 | 12 | 6 | 50% | |
| 34 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 35 | 12 | 9 | 75% | |
| 36 | 12 | 9 | 75% | |
| 37 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 38 | 10 | 8 | 80% | |
| 39 | 10 | 7 | 70% | |
| 40 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 41 | 8 | 6 | 75% | |
| 42 | 8 | 1 | 12.5% | |
| 43 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 44 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 45 | 7 | 1 | 14.3% | |
| 46 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 47 | 6 | 6 | 100% | |
| 48 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 49 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 50 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 51 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 52 | 5 | 3 | 60% | |
| 53 | 5 | 5 | 100% | |
| 54 | 4 | 3 | 75% | |
| 55 | 4 | 2 | 50% | |
| 56 | 4 | 1 | 25% | |
| 57 | 3 | 3 | 100% | |
| 58 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 59 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 60 | 3 | 0 | 0% | |
| 61 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 62 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 63 | 2 | 1 | 50% | |
| 64 | 2 | 2 | 100% | |
| 65 | 2 | 1 | 50% | |
| 66 | 2 | 0 | 0% | |
| 67 | 2 | 1 | 50% | |
| 68 | 2 | 0 | 0% | |
| 69 | 2 | 0 | 0% | |
| 70 | 1 | 0 | 0% | |
| 71 | 1 | 0 | 0% | |
| 72 | 1 | 0 | 0% | |
| 73 | 1 | 0 | 0% | |
| 74 | 1 | 1 | 100% | |
| 75 | 1 | 0 | 0% | |
| 76 | 1 | 1 | 100% | |
| 77 | 1 | 1 | 100% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 100% | |
| 2 | 5 | 5 | 100% | |
| 3 | 37 | 33 | 89.2% | |
| 4 | 29 | 25 | 86.2% | |
| 5 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 6 | 75 | 64 | 85.3% | |
| 7 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 8 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 9 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 10 | 45 | 37 | 82.2% | |
| 11 | 30 | 24 | 80% | |
| 12 | 10 | 8 | 80% | |
| 13 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 14 | 73 | 56 | 76.7% | |
| 15 | 43 | 33 | 76.7% | |
| 16 | 58 | 44 | 75.9% | |
| 17 | 40 | 30 | 75% | |
| 18 | 12 | 9 | 75% | |
| 19 | 12 | 9 | 75% | |
| 20 | 8 | 6 | 75% | |
| 21 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 22 | 17 | 12 | 70.6% | |
| 23 | 70 | 49 | 70% | |
| 24 | 50 | 35 | 70% | |
| 25 | 10 | 7 | 70% | |
| 26 | 96 | 67 | 69.8% | |
| 27 | 245 | 165 | 67.3% | |
| 28 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 29 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 30 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 31 | 106 | 69 | 65.1% | |
| 32 | 36 | 23 | 63.9% | |
| 33 | 48 | 30 | 62.5% | |
| 34 | 49 | 30 | 61.2% | |
| 35 | 5 | 3 | 60% | |
| 36 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 37 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 38 | 43 | 24 | 55.8% | |
| 39 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 40 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 41 | 12 | 6 | 50% | |
| 42 | 66 | 32 | 48.5% | |
| 43 | 20 | 9 | 45% | |
| 44 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 45 | 7 | 1 | 14.3% | |
| 46 | 8 | 1 | 12.5% | |
| 47 | 470 | 37 | 7.9% | |
| 48 | 38 | 2 | 5.3% | |
| 49 | 159 | 2 | 1.3% | |
| 50 | 406 | 4 | 1% | |
| 51 | 187 | 1 | 0.5% | |
| 52 | 27 | 0 | 0% | |
| 53 | 24 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Solo | 2387 | 762 | 31.9% |
| 2 | Brawl Ball | 246 | 200 | 81.3% |
| 3 | Showdown Duo | 86 | 38 | 44.2% |
| 4 | Zonă fierbinte | 36 | 31 | 86.1% |
| 5 | Dueluri | 30 | 23 | 76.7% |
| 6 | Knockout | 26 | 20 | 76.9% |
| 7 | Captură de nestemate | 22 | 15 | 68.2% |
| 8 | Recompensă | 19 | 14 | 73.7% |
| 9 | Jaf | 19 | 11 | 57.9% |
| 10 | Asediu | 1 | 1 | 100% |
| 11 | Eliminare | 1 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zonă fierbinte | 36 | 31 | 86.1% |
| 2 | Brawl Ball | 246 | 200 | 81.3% |
| 3 | Knockout | 26 | 20 | 76.9% |
| 4 | Dueluri | 30 | 23 | 76.7% |
| 5 | Recompensă | 19 | 14 | 73.7% |
| 6 | Captură de nestemate | 22 | 15 | 68.2% |
| 7 | Jaf | 19 | 11 | 57.9% |
| 8 | Showdown Duo | 86 | 38 | 44.2% |
| 9 | Showdown Solo | 2387 | 762 | 31.9% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Solo | 2387 | 762 | 31.9% |
| 2 | Brawl Ball | 246 | 200 | 81.3% |
| 3 | Showdown Duo | 86 | 38 | 44.2% |
| 4 | Zonă fierbinte | 36 | 31 | 86.1% |
| 5 | Dueluri | 30 | 23 | 76.7% |
| 6 | Knockout | 26 | 20 | 76.9% |
| 7 | Captură de nestemate | 22 | 15 | 68.2% |
| 8 | Recompensă | 19 | 14 | 73.7% |
| 9 | Jaf | 19 | 11 | 57.9% |
| 10 | Asediu | 1 | 1 | 100% |
| 11 | Eliminare | 1 | 0 | 0% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 06:34 | Горячая зона | In the Liminal |
POCO
|
Victorie | +12 |
| 06.11.2026 06:33 | Одиночная схватка · 8 loc | Truth |
CLANCY
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 06:32 | Одиночная схватка · 7 loc | Truth |
CLANCY
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 06:31 | Одиночная схватка · 6 loc | Truth |
CLANCY
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 06:29 | Горячая зона | In the Liminal |
POCO
|
Victorie ⭐ | +11 |
| 06.11.2026 06:29 | Одиночная схватка · 10 loc | Truth |
CLANCY
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 06:29 | Одиночная схватка · 9 loc | Truth |
CLANCY
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 06:28 | Одиночная схватка · 8 loc | Truth |
CLANCY
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 06:26 | Горячая зона | In the Liminal |
POCO
|
Victorie | +10 |
| 06.11.2026 06:25 | Одиночная схватка · 10 loc | Truth |
CLANCY
|
Înfrângere | — |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 2,873
Victorii: 1,115
Rată de câștig: 38.8%