14,465
3vs3 galibiyet
3,122
Duo galibiyet
5,883
Solo galibiyet
138
Prestij
61.8%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 300 | 211 | 70.3% | |
| 2 | 125 | 82 | 65.6% | |
| 3 | 122 | 66 | 54.1% | |
| 4 | 80 | 62 | 77.5% | |
| 5 | 79 | 44 | 55.7% | |
| 6 | 77 | 48 | 62.3% | |
| 7 | 55 | 38 | 69.1% | |
| 8 | 52 | 28 | 53.8% | |
| 9 | 49 | 29 | 59.2% | |
| 10 | 45 | 35 | 77.8% | |
| 11 | 44 | 18 | 40.9% | |
| 12 | 41 | 22 | 53.7% | |
| 13 | 36 | 15 | 41.7% | |
| 14 | 34 | 24 | 70.6% | |
| 15 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 16 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 17 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 18 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 19 | 21 | 9 | 42.9% | |
| 20 | 20 | 15 | 75% | |
| 21 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 22 | 18 | 11 | 61.1% | |
| 23 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 24 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 25 | 17 | 9 | 52.9% | |
| 26 | 17 | 8 | 47.1% | |
| 27 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 28 | 15 | 9 | 60% | |
| 29 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 30 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 31 | 11 | 4 | 36.4% | |
| 32 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 33 | 10 | 5 | 50% | |
| 34 | 10 | 5 | 50% | |
| 35 | 10 | 6 | 60% | |
| 36 | 10 | 4 | 40% | |
| 37 | 10 | 8 | 80% | |
| 38 | 10 | 7 | 70% | |
| 39 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 40 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 41 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 42 | 8 | 6 | 75% | |
| 43 | 8 | 6 | 75% | |
| 44 | 8 | 4 | 50% | |
| 45 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 46 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 47 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 48 | 6 | 1 | 16.7% | |
| 49 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 50 | 6 | 3 | 50% | |
| 51 | 5 | 1 | 20% | |
| 52 | 5 | 4 | 80% | |
| 53 | 5 | 4 | 80% | |
| 54 | 5 | 3 | 60% | |
| 55 | 4 | 1 | 25% | |
| 56 | 4 | 4 | 100% | |
| 57 | 4 | 3 | 75% | |
| 58 | 4 | 1 | 25% | |
| 59 | 4 | 2 | 50% | |
| 60 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 61 | 3 | 3 | 100% | |
| 62 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 63 | 2 | 2 | 100% | |
| 64 | 2 | 2 | 100% | |
| 65 | 2 | 0 | 0% | |
| 66 | 2 | 1 | 50% | |
| 67 | 2 | 1 | 50% | |
| 68 | 1 | 0 | 0% | |
| 69 | 1 | 0 | 0% | |
| 70 | 1 | 1 | 100% | |
| 71 | 1 | 1 | 100% | |
| 72 | 1 | 1 | 100% | |
| 73 | 1 | 1 | 100% | |
| 74 | 1 | 1 | 100% | |
| 75 | 1 | 1 | 100% | |
| 76 | 1 | 1 | 100% | |
| 77 | 1 | 1 | 100% | |
| 78 | 1 | 0 | 0% | |
| 79 | 1 | 1 | 100% | |
| 80 | 1 | 1 | 100% | |
| 81 | 1 | 1 | 100% | |
| 82 | 1 | 0 | 0% | |
| 83 | 1 | 0 | 0% | |
| 84 | 1 | 1 | 100% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 2 | 10 | 8 | 80% | |
| 3 | 5 | 4 | 80% | |
| 4 | 5 | 4 | 80% | |
| 5 | 45 | 35 | 77.8% | |
| 6 | 80 | 62 | 77.5% | |
| 7 | 20 | 15 | 75% | |
| 8 | 8 | 6 | 75% | |
| 9 | 8 | 6 | 75% | |
| 10 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 11 | 34 | 24 | 70.6% | |
| 12 | 300 | 211 | 70.3% | |
| 13 | 10 | 7 | 70% | |
| 14 | 55 | 38 | 69.1% | |
| 15 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 16 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 17 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 18 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 19 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 20 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 21 | 125 | 82 | 65.6% | |
| 22 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 23 | 77 | 48 | 62.3% | |
| 24 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 25 | 18 | 11 | 61.1% | |
| 26 | 15 | 9 | 60% | |
| 27 | 10 | 6 | 60% | |
| 28 | 5 | 3 | 60% | |
| 29 | 49 | 29 | 59.2% | |
| 30 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 31 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 32 | 79 | 44 | 55.7% | |
| 33 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 34 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 35 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 36 | 122 | 66 | 54.1% | |
| 37 | 52 | 28 | 53.8% | |
| 38 | 41 | 22 | 53.7% | |
| 39 | 17 | 9 | 52.9% | |
| 40 | 10 | 5 | 50% | |
| 41 | 10 | 5 | 50% | |
| 42 | 8 | 4 | 50% | |
| 43 | 6 | 3 | 50% | |
| 44 | 17 | 8 | 47.1% | |
| 45 | 21 | 9 | 42.9% | |
| 46 | 36 | 15 | 41.7% | |
| 47 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 48 | 44 | 18 | 40.9% | |
| 49 | 10 | 4 | 40% | |
| 50 | 11 | 4 | 36.4% | |
| 51 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 52 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 53 | 5 | 1 | 20% | |
| 54 | 6 | 1 | 16.7% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 547 | 348 | 63.6% |
| 2 | Knockout | 393 | 252 | 64.1% |
| 3 | Solo Showdown | 127 | 74 | 58.3% |
| 4 | Bounty | 114 | 73 | 64% |
| 5 | Gem Grab | 110 | 64 | 58.2% |
| 6 | Heist | 102 | 59 | 57.8% |
| 7 | Duo Showdown | 101 | 61 | 60.4% |
| 8 | Hot Zone | 87 | 49 | 56.3% |
| 9 | Wipeout | 67 | 44 | 65.7% |
| 10 | Basket Brawl | 8 | 2 | 25% |
| 11 | Siege | 8 | 2 | 25% |
| 12 | Duels | 7 | 4 | 57.1% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wipeout | 67 | 44 | 65.7% |
| 2 | Knockout | 393 | 252 | 64.1% |
| 3 | Bounty | 114 | 73 | 64% |
| 4 | Brawl Ball | 547 | 348 | 63.6% |
| 5 | Duo Showdown | 101 | 61 | 60.4% |
| 6 | Solo Showdown | 127 | 74 | 58.3% |
| 7 | Gem Grab | 110 | 64 | 58.2% |
| 8 | Heist | 102 | 59 | 57.8% |
| 9 | Duels | 7 | 4 | 57.1% |
| 10 | Hot Zone | 87 | 49 | 56.3% |
| 11 | Basket Brawl | 8 | 2 | 25% |
| 12 | Siege | 8 | 2 | 25% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 547 | 348 | 63.6% |
| 2 | Knockout | 393 | 252 | 64.1% |
| 3 | Solo Showdown | 127 | 74 | 58.3% |
| 4 | Bounty | 114 | 73 | 64% |
| 5 | Gem Grab | 110 | 64 | 58.2% |
| 6 | Duo Showdown | 101 | 61 | 60.4% |
| 7 | Heist | 102 | 59 | 57.8% |
| 8 | Hot Zone | 87 | 49 | 56.3% |
| 9 | Wipeout | 67 | 44 | 65.7% |
| 10 | Duels | 7 | 4 | 57.1% |
| 11 | Basket Brawl | 8 | 2 | 25% |
| 12 | Siege | 8 | 2 | 25% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 23:27 | Парная схватка · 5 sıra | Feast or Famine |
DYNAMIKE
|
Yenilgi | -6 |
| 06.11.2026 23:25 | Парная схватка · 1 sıra | Feast or Famine |
DYNAMIKE
|
Zafer | +13 |
| 06.11.2026 23:23 | Парная схватка · 4 sıra | Feast or Famine |
BARLEY
|
Yenilgi | -3 |
| 06.11.2026 23:21 | Парная схватка · 2 sıra | Feast or Famine |
DOUG
|
Zafer | +6 |
| 06.11.2026 23:19 | Парная схватка · 4 sıra | Feast or Famine |
JANET
|
Yenilgi | -5 |
| 06.11.2026 23:17 | Парная схватка · 2 sıra | Feast or Famine |
JANET
|
Zafer | +6 |
| 06.11.2026 23:15 | Парная схватка · 4 sıra | Feast or Famine |
JANET
|
Yenilgi | -5 |
| 06.11.2026 23:13 | Парная схватка · 1 sıra | Feast or Famine |
JANET
|
Zafer | +12 |
| 06.11.2026 23:11 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
JANET
|
Yenilgi | -11 |
| 06.11.2026 22:57 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
GRAY
|
Zafer | +8 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 1,671
Galibiyet: 1,032
Kazanma oranı: 61.8%