14,465
Victorii 3vs3
3,122
Victorii Duo
5,883
Victorii Solo
138
Prestigiu
61.8%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 300 | 211 | 70.3% | |
| 2 | 125 | 82 | 65.6% | |
| 3 | 122 | 66 | 54.1% | |
| 4 | 80 | 62 | 77.5% | |
| 5 | 79 | 44 | 55.7% | |
| 6 | 77 | 48 | 62.3% | |
| 7 | 55 | 38 | 69.1% | |
| 8 | 52 | 28 | 53.8% | |
| 9 | 49 | 29 | 59.2% | |
| 10 | 45 | 35 | 77.8% | |
| 11 | 44 | 18 | 40.9% | |
| 12 | 41 | 22 | 53.7% | |
| 13 | 36 | 15 | 41.7% | |
| 14 | 34 | 24 | 70.6% | |
| 15 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 16 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 17 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 18 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 19 | 21 | 9 | 42.9% | |
| 20 | 20 | 15 | 75% | |
| 21 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 22 | 18 | 11 | 61.1% | |
| 23 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 24 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 25 | 17 | 9 | 52.9% | |
| 26 | 17 | 8 | 47.1% | |
| 27 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 28 | 15 | 9 | 60% | |
| 29 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 30 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 31 | 11 | 4 | 36.4% | |
| 32 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 33 | 10 | 5 | 50% | |
| 34 | 10 | 5 | 50% | |
| 35 | 10 | 6 | 60% | |
| 36 | 10 | 4 | 40% | |
| 37 | 10 | 8 | 80% | |
| 38 | 10 | 7 | 70% | |
| 39 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 40 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 41 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 42 | 8 | 6 | 75% | |
| 43 | 8 | 6 | 75% | |
| 44 | 8 | 4 | 50% | |
| 45 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 46 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 47 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 48 | 6 | 1 | 16.7% | |
| 49 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 50 | 6 | 3 | 50% | |
| 51 | 5 | 1 | 20% | |
| 52 | 5 | 4 | 80% | |
| 53 | 5 | 4 | 80% | |
| 54 | 5 | 3 | 60% | |
| 55 | 4 | 1 | 25% | |
| 56 | 4 | 4 | 100% | |
| 57 | 4 | 3 | 75% | |
| 58 | 4 | 1 | 25% | |
| 59 | 4 | 2 | 50% | |
| 60 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 61 | 3 | 3 | 100% | |
| 62 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 63 | 2 | 2 | 100% | |
| 64 | 2 | 2 | 100% | |
| 65 | 2 | 0 | 0% | |
| 66 | 2 | 1 | 50% | |
| 67 | 2 | 1 | 50% | |
| 68 | 1 | 0 | 0% | |
| 69 | 1 | 0 | 0% | |
| 70 | 1 | 1 | 100% | |
| 71 | 1 | 1 | 100% | |
| 72 | 1 | 1 | 100% | |
| 73 | 1 | 1 | 100% | |
| 74 | 1 | 1 | 100% | |
| 75 | 1 | 1 | 100% | |
| 76 | 1 | 1 | 100% | |
| 77 | 1 | 1 | 100% | |
| 78 | 1 | 0 | 0% | |
| 79 | 1 | 1 | 100% | |
| 80 | 1 | 1 | 100% | |
| 81 | 1 | 1 | 100% | |
| 82 | 1 | 0 | 0% | |
| 83 | 1 | 0 | 0% | |
| 84 | 1 | 1 | 100% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 2 | 10 | 8 | 80% | |
| 3 | 5 | 4 | 80% | |
| 4 | 5 | 4 | 80% | |
| 5 | 45 | 35 | 77.8% | |
| 6 | 80 | 62 | 77.5% | |
| 7 | 20 | 15 | 75% | |
| 8 | 8 | 6 | 75% | |
| 9 | 8 | 6 | 75% | |
| 10 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 11 | 34 | 24 | 70.6% | |
| 12 | 300 | 211 | 70.3% | |
| 13 | 10 | 7 | 70% | |
| 14 | 55 | 38 | 69.1% | |
| 15 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 16 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 17 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 18 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 19 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 20 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 21 | 125 | 82 | 65.6% | |
| 22 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 23 | 77 | 48 | 62.3% | |
| 24 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 25 | 18 | 11 | 61.1% | |
| 26 | 15 | 9 | 60% | |
| 27 | 10 | 6 | 60% | |
| 28 | 5 | 3 | 60% | |
| 29 | 49 | 29 | 59.2% | |
| 30 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 31 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 32 | 79 | 44 | 55.7% | |
| 33 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 34 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 35 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 36 | 122 | 66 | 54.1% | |
| 37 | 52 | 28 | 53.8% | |
| 38 | 41 | 22 | 53.7% | |
| 39 | 17 | 9 | 52.9% | |
| 40 | 10 | 5 | 50% | |
| 41 | 10 | 5 | 50% | |
| 42 | 8 | 4 | 50% | |
| 43 | 6 | 3 | 50% | |
| 44 | 17 | 8 | 47.1% | |
| 45 | 21 | 9 | 42.9% | |
| 46 | 36 | 15 | 41.7% | |
| 47 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 48 | 44 | 18 | 40.9% | |
| 49 | 10 | 4 | 40% | |
| 50 | 11 | 4 | 36.4% | |
| 51 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 52 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 53 | 5 | 1 | 20% | |
| 54 | 6 | 1 | 16.7% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 547 | 348 | 63.6% |
| 2 | Knockout | 393 | 252 | 64.1% |
| 3 | Showdown Solo | 127 | 74 | 58.3% |
| 4 | Recompensă | 114 | 73 | 64% |
| 5 | Captură de nestemate | 110 | 64 | 58.2% |
| 6 | Jaf | 102 | 59 | 57.8% |
| 7 | Showdown Duo | 101 | 61 | 60.4% |
| 8 | Zonă fierbinte | 87 | 49 | 56.3% |
| 9 | Eliminare | 67 | 44 | 65.7% |
| 10 | Basket Brawl | 8 | 2 | 25% |
| 11 | Asediu | 8 | 2 | 25% |
| 12 | Dueluri | 7 | 4 | 57.1% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Eliminare | 67 | 44 | 65.7% |
| 2 | Knockout | 393 | 252 | 64.1% |
| 3 | Recompensă | 114 | 73 | 64% |
| 4 | Brawl Ball | 547 | 348 | 63.6% |
| 5 | Showdown Duo | 101 | 61 | 60.4% |
| 6 | Showdown Solo | 127 | 74 | 58.3% |
| 7 | Captură de nestemate | 110 | 64 | 58.2% |
| 8 | Jaf | 102 | 59 | 57.8% |
| 9 | Dueluri | 7 | 4 | 57.1% |
| 10 | Zonă fierbinte | 87 | 49 | 56.3% |
| 11 | Basket Brawl | 8 | 2 | 25% |
| 12 | Asediu | 8 | 2 | 25% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 547 | 348 | 63.6% |
| 2 | Knockout | 393 | 252 | 64.1% |
| 3 | Showdown Solo | 127 | 74 | 58.3% |
| 4 | Recompensă | 114 | 73 | 64% |
| 5 | Captură de nestemate | 110 | 64 | 58.2% |
| 6 | Showdown Duo | 101 | 61 | 60.4% |
| 7 | Jaf | 102 | 59 | 57.8% |
| 8 | Zonă fierbinte | 87 | 49 | 56.3% |
| 9 | Eliminare | 67 | 44 | 65.7% |
| 10 | Dueluri | 7 | 4 | 57.1% |
| 11 | Basket Brawl | 8 | 2 | 25% |
| 12 | Asediu | 8 | 2 | 25% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 23:27 | Парная схватка · 5 loc | Feast or Famine |
DYNAMIKE
|
Înfrângere | -6 |
| 06.11.2026 23:25 | Парная схватка · 1 loc | Feast or Famine |
DYNAMIKE
|
Victorie | +13 |
| 06.11.2026 23:23 | Парная схватка · 4 loc | Feast or Famine |
BARLEY
|
Înfrângere | -3 |
| 06.11.2026 23:21 | Парная схватка · 2 loc | Feast or Famine |
DOUG
|
Victorie | +6 |
| 06.11.2026 23:19 | Парная схватка · 4 loc | Feast or Famine |
JANET
|
Înfrângere | -5 |
| 06.11.2026 23:17 | Парная схватка · 2 loc | Feast or Famine |
JANET
|
Victorie | +6 |
| 06.11.2026 23:15 | Парная схватка · 4 loc | Feast or Famine |
JANET
|
Înfrângere | -5 |
| 06.11.2026 23:13 | Парная схватка · 1 loc | Feast or Famine |
JANET
|
Victorie | +12 |
| 06.11.2026 23:11 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
JANET
|
Înfrângere | -11 |
| 06.11.2026 22:57 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
GRAY
|
Victorie | +8 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,671
Victorii: 1,032
Rată de câștig: 61.8%