32,587
3vs3 galibiyet
3,173
Duo galibiyet
2,392
Solo galibiyet
146
Prestij
70.4%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 67 | 49 | 73.1% | |
| 2 | 58 | 44 | 75.9% | |
| 3 | 58 | 46 | 79.3% | |
| 4 | 51 | 36 | 70.6% | |
| 5 | 43 | 31 | 72.1% | |
| 6 | 40 | 34 | 85% | |
| 7 | 39 | 29 | 74.4% | |
| 8 | 35 | 28 | 80% | |
| 9 | 30 | 26 | 86.7% | |
| 10 | 30 | 22 | 73.3% | |
| 11 | 25 | 16 | 64% | |
| 12 | 24 | 19 | 79.2% | |
| 13 | 24 | 23 | 95.8% | |
| 14 | 22 | 13 | 59.1% | |
| 15 | 21 | 16 | 76.2% | |
| 16 | 20 | 13 | 65% | |
| 17 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 18 | 18 | 15 | 83.3% | |
| 19 | 17 | 9 | 52.9% | |
| 20 | 16 | 7 | 43.8% | |
| 21 | 15 | 6 | 40% | |
| 22 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 23 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 24 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 25 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 26 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 27 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 28 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 29 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 30 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 31 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 32 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 33 | 10 | 4 | 40% | |
| 34 | 10 | 3 | 30% | |
| 35 | 9 | 9 | 100% | |
| 36 | 8 | 4 | 50% | |
| 37 | 8 | 4 | 50% | |
| 38 | 8 | 6 | 75% | |
| 39 | 7 | 7 | 100% | |
| 40 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 41 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 42 | 6 | 6 | 100% | |
| 43 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 44 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 45 | 6 | 3 | 50% | |
| 46 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 47 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 48 | 5 | 2 | 40% | |
| 49 | 5 | 3 | 60% | |
| 50 | 5 | 5 | 100% | |
| 51 | 4 | 1 | 25% | |
| 52 | 4 | 4 | 100% | |
| 53 | 4 | 4 | 100% | |
| 54 | 4 | 2 | 50% | |
| 55 | 4 | 3 | 75% | |
| 56 | 4 | 4 | 100% | |
| 57 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 58 | 3 | 3 | 100% | |
| 59 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 60 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 61 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 62 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 63 | 3 | 0 | 0% | |
| 64 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 65 | 3 | 3 | 100% | |
| 66 | 2 | 0 | 0% | |
| 67 | 2 | 2 | 100% | |
| 68 | 2 | 1 | 50% | |
| 69 | 2 | 1 | 50% | |
| 70 | 2 | 2 | 100% | |
| 71 | 1 | 1 | 100% | |
| 72 | 1 | 0 | 0% | |
| 73 | 1 | 1 | 100% | |
| 74 | 1 | 1 | 100% | |
| 75 | 1 | 1 | 100% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 9 | 100% | |
| 2 | 7 | 7 | 100% | |
| 3 | 6 | 6 | 100% | |
| 4 | 5 | 5 | 100% | |
| 5 | 24 | 23 | 95.8% | |
| 6 | 30 | 26 | 86.7% | |
| 7 | 40 | 34 | 85% | |
| 8 | 18 | 15 | 83.3% | |
| 9 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 10 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 11 | 35 | 28 | 80% | |
| 12 | 58 | 46 | 79.3% | |
| 13 | 24 | 19 | 79.2% | |
| 14 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 15 | 21 | 16 | 76.2% | |
| 16 | 58 | 44 | 75.9% | |
| 17 | 8 | 6 | 75% | |
| 18 | 39 | 29 | 74.4% | |
| 19 | 30 | 22 | 73.3% | |
| 20 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 21 | 67 | 49 | 73.1% | |
| 22 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 23 | 43 | 31 | 72.1% | |
| 24 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 25 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 26 | 51 | 36 | 70.6% | |
| 27 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 28 | 20 | 13 | 65% | |
| 29 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 30 | 25 | 16 | 64% | |
| 31 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 32 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 33 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 34 | 5 | 3 | 60% | |
| 35 | 22 | 13 | 59.1% | |
| 36 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 37 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 38 | 17 | 9 | 52.9% | |
| 39 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 40 | 8 | 4 | 50% | |
| 41 | 8 | 4 | 50% | |
| 42 | 6 | 3 | 50% | |
| 43 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 44 | 16 | 7 | 43.8% | |
| 45 | 15 | 6 | 40% | |
| 46 | 10 | 4 | 40% | |
| 47 | 5 | 2 | 40% | |
| 48 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 49 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 50 | 10 | 3 | 30% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 524 | 385 | 73.5% |
| 2 | Knockout | 152 | 102 | 67.1% |
| 3 | Bounty | 70 | 45 | 64.3% |
| 4 | Gem Grab | 60 | 37 | 61.7% |
| 5 | Hot Zone | 53 | 44 | 83% |
| 6 | Solo Showdown | 53 | 29 | 54.7% |
| 7 | Heist | 33 | 22 | 66.7% |
| 8 | Wipeout | 21 | 16 | 76.2% |
| 9 | Duo Showdown | 18 | 13 | 72.2% |
| 10 | Duels | 17 | 14 | 82.4% |
| 11 | Siege | 5 | 2 | 40% |
| 12 | Basket Brawl | 1 | 0 | 0% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hot Zone | 53 | 44 | 83% |
| 2 | Duels | 17 | 14 | 82.4% |
| 3 | Wipeout | 21 | 16 | 76.2% |
| 4 | Brawl Ball | 524 | 385 | 73.5% |
| 5 | Duo Showdown | 18 | 13 | 72.2% |
| 6 | Knockout | 152 | 102 | 67.1% |
| 7 | Heist | 33 | 22 | 66.7% |
| 8 | Bounty | 70 | 45 | 64.3% |
| 9 | Gem Grab | 60 | 37 | 61.7% |
| 10 | Solo Showdown | 53 | 29 | 54.7% |
| 11 | Siege | 5 | 2 | 40% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 524 | 385 | 73.5% |
| 2 | Knockout | 152 | 102 | 67.1% |
| 3 | Bounty | 70 | 45 | 64.3% |
| 4 | Hot Zone | 53 | 44 | 83% |
| 5 | Gem Grab | 60 | 37 | 61.7% |
| 6 | Solo Showdown | 53 | 29 | 54.7% |
| 7 | Heist | 33 | 22 | 66.7% |
| 8 | Wipeout | 21 | 16 | 76.2% |
| 9 | Duels | 17 | 14 | 82.4% |
| 10 | Duo Showdown | 18 | 13 | 72.2% |
| 11 | Siege | 5 | 2 | 40% |
| 12 | Basket Brawl | 1 | 0 | 0% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 23:00 | Нокаут | Opening Move |
GIGI
|
Yenilgi | -9 |
| 06.11.2026 22:55 | Нокаут | Opening Move |
LILY
|
Zafer | +10 |
| 06.11.2026 22:51 | Нокаут | Opening Move |
LILY
|
Yenilgi | -9 |
| 06.11.2026 22:45 | Нокаут | Opening Move |
MR. P
|
Yenilgi | -7 |
| 06.11.2026 22:42 | Нокаут | Opening Move |
MR. P
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 21:41 | Броулбол | Bustling Business |
BERRY
|
Yenilgi | -8 |
| 06.11.2026 21:39 | Броулбол | Bustling Business |
BERRY
|
Yenilgi | -8 |
| 06.11.2026 21:37 | Смертельный матч | Palette Hangout |
BERRY
|
Zafer | +15 |
| 06.11.2026 21:33 | Смертельный матч | Palette Hangout |
BERRY
|
Zafer | +14 |
| 06.11.2026 21:30 | Смертельный матч | Palette Hangout |
BERRY
|
Zafer | +13 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 1,007
Galibiyet: 709
Kazanma oranı: 70.4%