32,587
Victorii 3vs3
3,173
Victorii Duo
2,392
Victorii Solo
146
Prestigiu
70.4%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 67 | 49 | 73.1% | |
| 2 | 58 | 44 | 75.9% | |
| 3 | 58 | 46 | 79.3% | |
| 4 | 51 | 36 | 70.6% | |
| 5 | 43 | 31 | 72.1% | |
| 6 | 40 | 34 | 85% | |
| 7 | 39 | 29 | 74.4% | |
| 8 | 35 | 28 | 80% | |
| 9 | 30 | 26 | 86.7% | |
| 10 | 30 | 22 | 73.3% | |
| 11 | 25 | 16 | 64% | |
| 12 | 24 | 19 | 79.2% | |
| 13 | 24 | 23 | 95.8% | |
| 14 | 22 | 13 | 59.1% | |
| 15 | 21 | 16 | 76.2% | |
| 16 | 20 | 13 | 65% | |
| 17 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 18 | 18 | 15 | 83.3% | |
| 19 | 17 | 9 | 52.9% | |
| 20 | 16 | 7 | 43.8% | |
| 21 | 15 | 6 | 40% | |
| 22 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 23 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 24 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 25 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 26 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 27 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 28 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 29 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 30 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 31 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 32 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 33 | 10 | 4 | 40% | |
| 34 | 10 | 3 | 30% | |
| 35 | 9 | 9 | 100% | |
| 36 | 8 | 4 | 50% | |
| 37 | 8 | 4 | 50% | |
| 38 | 8 | 6 | 75% | |
| 39 | 7 | 7 | 100% | |
| 40 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 41 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 42 | 6 | 6 | 100% | |
| 43 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 44 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 45 | 6 | 3 | 50% | |
| 46 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 47 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 48 | 5 | 2 | 40% | |
| 49 | 5 | 3 | 60% | |
| 50 | 5 | 5 | 100% | |
| 51 | 4 | 1 | 25% | |
| 52 | 4 | 4 | 100% | |
| 53 | 4 | 4 | 100% | |
| 54 | 4 | 2 | 50% | |
| 55 | 4 | 3 | 75% | |
| 56 | 4 | 4 | 100% | |
| 57 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 58 | 3 | 3 | 100% | |
| 59 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 60 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 61 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 62 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 63 | 3 | 0 | 0% | |
| 64 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 65 | 3 | 3 | 100% | |
| 66 | 2 | 0 | 0% | |
| 67 | 2 | 2 | 100% | |
| 68 | 2 | 1 | 50% | |
| 69 | 2 | 1 | 50% | |
| 70 | 2 | 2 | 100% | |
| 71 | 1 | 1 | 100% | |
| 72 | 1 | 0 | 0% | |
| 73 | 1 | 1 | 100% | |
| 74 | 1 | 1 | 100% | |
| 75 | 1 | 1 | 100% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 9 | 100% | |
| 2 | 7 | 7 | 100% | |
| 3 | 6 | 6 | 100% | |
| 4 | 5 | 5 | 100% | |
| 5 | 24 | 23 | 95.8% | |
| 6 | 30 | 26 | 86.7% | |
| 7 | 40 | 34 | 85% | |
| 8 | 18 | 15 | 83.3% | |
| 9 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 10 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 11 | 35 | 28 | 80% | |
| 12 | 58 | 46 | 79.3% | |
| 13 | 24 | 19 | 79.2% | |
| 14 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 15 | 21 | 16 | 76.2% | |
| 16 | 58 | 44 | 75.9% | |
| 17 | 8 | 6 | 75% | |
| 18 | 39 | 29 | 74.4% | |
| 19 | 30 | 22 | 73.3% | |
| 20 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 21 | 67 | 49 | 73.1% | |
| 22 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 23 | 43 | 31 | 72.1% | |
| 24 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 25 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 26 | 51 | 36 | 70.6% | |
| 27 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 28 | 20 | 13 | 65% | |
| 29 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 30 | 25 | 16 | 64% | |
| 31 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 32 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 33 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 34 | 5 | 3 | 60% | |
| 35 | 22 | 13 | 59.1% | |
| 36 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 37 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 38 | 17 | 9 | 52.9% | |
| 39 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 40 | 8 | 4 | 50% | |
| 41 | 8 | 4 | 50% | |
| 42 | 6 | 3 | 50% | |
| 43 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 44 | 16 | 7 | 43.8% | |
| 45 | 15 | 6 | 40% | |
| 46 | 10 | 4 | 40% | |
| 47 | 5 | 2 | 40% | |
| 48 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 49 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 50 | 10 | 3 | 30% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 524 | 385 | 73.5% |
| 2 | Knockout | 152 | 102 | 67.1% |
| 3 | Recompensă | 70 | 45 | 64.3% |
| 4 | Captură de nestemate | 60 | 37 | 61.7% |
| 5 | Zonă fierbinte | 53 | 44 | 83% |
| 6 | Showdown Solo | 53 | 29 | 54.7% |
| 7 | Jaf | 33 | 22 | 66.7% |
| 8 | Eliminare | 21 | 16 | 76.2% |
| 9 | Showdown Duo | 18 | 13 | 72.2% |
| 10 | Dueluri | 17 | 14 | 82.4% |
| 11 | Asediu | 5 | 2 | 40% |
| 12 | Basket Brawl | 1 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zonă fierbinte | 53 | 44 | 83% |
| 2 | Dueluri | 17 | 14 | 82.4% |
| 3 | Eliminare | 21 | 16 | 76.2% |
| 4 | Brawl Ball | 524 | 385 | 73.5% |
| 5 | Showdown Duo | 18 | 13 | 72.2% |
| 6 | Knockout | 152 | 102 | 67.1% |
| 7 | Jaf | 33 | 22 | 66.7% |
| 8 | Recompensă | 70 | 45 | 64.3% |
| 9 | Captură de nestemate | 60 | 37 | 61.7% |
| 10 | Showdown Solo | 53 | 29 | 54.7% |
| 11 | Asediu | 5 | 2 | 40% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 524 | 385 | 73.5% |
| 2 | Knockout | 152 | 102 | 67.1% |
| 3 | Recompensă | 70 | 45 | 64.3% |
| 4 | Zonă fierbinte | 53 | 44 | 83% |
| 5 | Captură de nestemate | 60 | 37 | 61.7% |
| 6 | Showdown Solo | 53 | 29 | 54.7% |
| 7 | Jaf | 33 | 22 | 66.7% |
| 8 | Eliminare | 21 | 16 | 76.2% |
| 9 | Dueluri | 17 | 14 | 82.4% |
| 10 | Showdown Duo | 18 | 13 | 72.2% |
| 11 | Asediu | 5 | 2 | 40% |
| 12 | Basket Brawl | 1 | 0 | 0% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 23:00 | Нокаут | Opening Move |
GIGI
|
Înfrângere | -9 |
| 06.11.2026 22:55 | Нокаут | Opening Move |
LILY
|
Victorie | +10 |
| 06.11.2026 22:51 | Нокаут | Opening Move |
LILY
|
Înfrângere | -9 |
| 06.11.2026 22:45 | Нокаут | Opening Move |
MR. P
|
Înfrângere | -7 |
| 06.11.2026 22:42 | Нокаут | Opening Move |
MR. P
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 21:41 | Броулбол | Bustling Business |
BERRY
|
Înfrângere | -8 |
| 06.11.2026 21:39 | Броулбол | Bustling Business |
BERRY
|
Înfrângere | -8 |
| 06.11.2026 21:37 | Смертельный матч | Palette Hangout |
BERRY
|
Victorie | +15 |
| 06.11.2026 21:33 | Смертельный матч | Palette Hangout |
BERRY
|
Victorie | +14 |
| 06.11.2026 21:30 | Смертельный матч | Palette Hangout |
BERRY
|
Victorie | +13 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,007
Victorii: 709
Rată de câștig: 70.4%