41,817
3vs3 galibiyet
2,762
Duo galibiyet
7,739
Solo galibiyet
143
Prestij
68.2%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 111 | 79 | 71.2% | |
| 2 | 86 | 54 | 62.8% | |
| 3 | 80 | 51 | 63.7% | |
| 4 | 65 | 41 | 63.1% | |
| 5 | 63 | 35 | 55.6% | |
| 6 | 62 | 48 | 77.4% | |
| 7 | 60 | 38 | 63.3% | |
| 8 | 60 | 50 | 83.3% | |
| 9 | 55 | 41 | 74.5% | |
| 10 | 50 | 32 | 64% | |
| 11 | 48 | 42 | 87.5% | |
| 12 | 44 | 31 | 70.5% | |
| 13 | 38 | 29 | 76.3% | |
| 14 | 36 | 25 | 69.4% | |
| 15 | 30 | 23 | 76.7% | |
| 16 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 17 | 29 | 20 | 69% | |
| 18 | 28 | 24 | 85.7% | |
| 19 | 23 | 16 | 69.6% | |
| 20 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 21 | 21 | 15 | 71.4% | |
| 22 | 20 | 19 | 95% | |
| 23 | 20 | 13 | 65% | |
| 24 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 25 | 19 | 8 | 42.1% | |
| 26 | 18 | 8 | 44.4% | |
| 27 | 17 | 15 | 88.2% | |
| 28 | 17 | 13 | 76.5% | |
| 29 | 17 | 5 | 29.4% | |
| 30 | 16 | 12 | 75% | |
| 31 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 32 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 33 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 34 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 35 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 36 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 37 | 10 | 8 | 80% | |
| 38 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 39 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 40 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 41 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 42 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 43 | 8 | 6 | 75% | |
| 44 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 45 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 46 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 47 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 48 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 49 | 6 | 3 | 50% | |
| 50 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 51 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 52 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 53 | 5 | 4 | 80% | |
| 54 | 5 | 3 | 60% | |
| 55 | 5 | 4 | 80% | |
| 56 | 4 | 4 | 100% | |
| 57 | 4 | 3 | 75% | |
| 58 | 4 | 3 | 75% | |
| 59 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 60 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 61 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 62 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 63 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 64 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 65 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 66 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 67 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 68 | 2 | 2 | 100% | |
| 69 | 2 | 1 | 50% | |
| 70 | 2 | 2 | 100% | |
| 71 | 2 | 1 | 50% | |
| 72 | 2 | 1 | 50% | |
| 73 | 2 | 2 | 100% | |
| 74 | 2 | 2 | 100% | |
| 75 | 1 | 0 | 0% | |
| 76 | 1 | 0 | 0% | |
| 77 | 1 | 1 | 100% | |
| 78 | 1 | 1 | 100% | |
| 79 | 1 | 0 | 0% | |
| 80 | 1 | 0 | 0% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 20 | 19 | 95% | |
| 2 | 17 | 15 | 88.2% | |
| 3 | 48 | 42 | 87.5% | |
| 4 | 28 | 24 | 85.7% | |
| 5 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 6 | 60 | 50 | 83.3% | |
| 7 | 10 | 8 | 80% | |
| 8 | 5 | 4 | 80% | |
| 9 | 5 | 4 | 80% | |
| 10 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 11 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 12 | 62 | 48 | 77.4% | |
| 13 | 30 | 23 | 76.7% | |
| 14 | 17 | 13 | 76.5% | |
| 15 | 38 | 29 | 76.3% | |
| 16 | 16 | 12 | 75% | |
| 17 | 8 | 6 | 75% | |
| 18 | 55 | 41 | 74.5% | |
| 19 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 20 | 21 | 15 | 71.4% | |
| 21 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 22 | 111 | 79 | 71.2% | |
| 23 | 44 | 31 | 70.5% | |
| 24 | 23 | 16 | 69.6% | |
| 25 | 36 | 25 | 69.4% | |
| 26 | 29 | 20 | 69% | |
| 27 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 28 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 29 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 30 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 31 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 32 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 33 | 20 | 13 | 65% | |
| 34 | 50 | 32 | 64% | |
| 35 | 80 | 51 | 63.7% | |
| 36 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 37 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 38 | 60 | 38 | 63.3% | |
| 39 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 40 | 65 | 41 | 63.1% | |
| 41 | 86 | 54 | 62.8% | |
| 42 | 5 | 3 | 60% | |
| 43 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 44 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 45 | 63 | 35 | 55.6% | |
| 46 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 47 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 48 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 49 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 50 | 6 | 3 | 50% | |
| 51 | 18 | 8 | 44.4% | |
| 52 | 19 | 8 | 42.1% | |
| 53 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 54 | 17 | 5 | 29.4% | |
| 55 | 7 | 2 | 28.6% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 561 | 410 | 73.1% |
| 2 | Knockout | 308 | 212 | 68.8% |
| 3 | Hot Zone | 209 | 146 | 69.9% |
| 4 | Gem Grab | 99 | 61 | 61.6% |
| 5 | Bounty | 92 | 56 | 60.9% |
| 6 | Heist | 60 | 37 | 61.7% |
| 7 | Solo Showdown | 53 | 27 | 50.9% |
| 8 | Duo Showdown | 48 | 26 | 54.2% |
| 9 | Duels | 45 | 31 | 68.9% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 561 | 410 | 73.1% |
| 2 | Hot Zone | 209 | 146 | 69.9% |
| 3 | Duels | 45 | 31 | 68.9% |
| 4 | Knockout | 308 | 212 | 68.8% |
| 5 | Heist | 60 | 37 | 61.7% |
| 6 | Gem Grab | 99 | 61 | 61.6% |
| 7 | Bounty | 92 | 56 | 60.9% |
| 8 | Duo Showdown | 48 | 26 | 54.2% |
| 9 | Solo Showdown | 53 | 27 | 50.9% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 561 | 410 | 73.1% |
| 2 | Knockout | 308 | 212 | 68.8% |
| 3 | Hot Zone | 209 | 146 | 69.9% |
| 4 | Gem Grab | 99 | 61 | 61.6% |
| 5 | Bounty | 92 | 56 | 60.9% |
| 6 | Heist | 60 | 37 | 61.7% |
| 7 | Duels | 45 | 31 | 68.9% |
| 8 | Solo Showdown | 53 | 27 | 50.9% |
| 9 | Duo Showdown | 48 | 26 | 54.2% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 17:17 | megaShowdown | Patchwork Peril |
8-BIT
|
Yenilgi | -9 |
| 06.11.2026 17:16 | megaShowdown | Patchwork Peril |
BROCK
|
Yenilgi | -14 |
| 06.11.2026 17:12 | Нокаут | Flowing Springs |
GUS
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 17:10 | Нокаут | Flowing Springs |
GUS
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 16:33 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BROCK
|
Zafer | +8 |
| 06.11.2026 16:30 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BROCK
|
Yenilgi | +4 |
| 06.11.2026 16:28 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BROCK
|
Yenilgi | -3 |
| 06.11.2026 16:26 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BROCK
|
Yenilgi | -7 |
| 06.11.2026 16:23 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BROCK
|
Zafer | +12 |
| 06.11.2026 16:20 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BROCK
|
Zafer | +12 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 1,475
Galibiyet: 1,006
Kazanma oranı: 68.2%