41,817
Victorii 3vs3
2,762
Victorii Duo
7,739
Victorii Solo
143
Prestigiu
68.2%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 111 | 79 | 71.2% | |
| 2 | 86 | 54 | 62.8% | |
| 3 | 80 | 51 | 63.7% | |
| 4 | 65 | 41 | 63.1% | |
| 5 | 63 | 35 | 55.6% | |
| 6 | 62 | 48 | 77.4% | |
| 7 | 60 | 38 | 63.3% | |
| 8 | 60 | 50 | 83.3% | |
| 9 | 55 | 41 | 74.5% | |
| 10 | 50 | 32 | 64% | |
| 11 | 48 | 42 | 87.5% | |
| 12 | 44 | 31 | 70.5% | |
| 13 | 38 | 29 | 76.3% | |
| 14 | 36 | 25 | 69.4% | |
| 15 | 30 | 23 | 76.7% | |
| 16 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 17 | 29 | 20 | 69% | |
| 18 | 28 | 24 | 85.7% | |
| 19 | 23 | 16 | 69.6% | |
| 20 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 21 | 21 | 15 | 71.4% | |
| 22 | 20 | 19 | 95% | |
| 23 | 20 | 13 | 65% | |
| 24 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 25 | 19 | 8 | 42.1% | |
| 26 | 18 | 8 | 44.4% | |
| 27 | 17 | 15 | 88.2% | |
| 28 | 17 | 13 | 76.5% | |
| 29 | 17 | 5 | 29.4% | |
| 30 | 16 | 12 | 75% | |
| 31 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 32 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 33 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 34 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 35 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 36 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 37 | 10 | 8 | 80% | |
| 38 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 39 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 40 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 41 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 42 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 43 | 8 | 6 | 75% | |
| 44 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 45 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 46 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 47 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 48 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 49 | 6 | 3 | 50% | |
| 50 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 51 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 52 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 53 | 5 | 4 | 80% | |
| 54 | 5 | 3 | 60% | |
| 55 | 5 | 4 | 80% | |
| 56 | 4 | 4 | 100% | |
| 57 | 4 | 3 | 75% | |
| 58 | 4 | 3 | 75% | |
| 59 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 60 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 61 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 62 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 63 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 64 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 65 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 66 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 67 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 68 | 2 | 2 | 100% | |
| 69 | 2 | 1 | 50% | |
| 70 | 2 | 2 | 100% | |
| 71 | 2 | 1 | 50% | |
| 72 | 2 | 1 | 50% | |
| 73 | 2 | 2 | 100% | |
| 74 | 2 | 2 | 100% | |
| 75 | 1 | 0 | 0% | |
| 76 | 1 | 0 | 0% | |
| 77 | 1 | 1 | 100% | |
| 78 | 1 | 1 | 100% | |
| 79 | 1 | 0 | 0% | |
| 80 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 20 | 19 | 95% | |
| 2 | 17 | 15 | 88.2% | |
| 3 | 48 | 42 | 87.5% | |
| 4 | 28 | 24 | 85.7% | |
| 5 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 6 | 60 | 50 | 83.3% | |
| 7 | 10 | 8 | 80% | |
| 8 | 5 | 4 | 80% | |
| 9 | 5 | 4 | 80% | |
| 10 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 11 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 12 | 62 | 48 | 77.4% | |
| 13 | 30 | 23 | 76.7% | |
| 14 | 17 | 13 | 76.5% | |
| 15 | 38 | 29 | 76.3% | |
| 16 | 16 | 12 | 75% | |
| 17 | 8 | 6 | 75% | |
| 18 | 55 | 41 | 74.5% | |
| 19 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 20 | 21 | 15 | 71.4% | |
| 21 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 22 | 111 | 79 | 71.2% | |
| 23 | 44 | 31 | 70.5% | |
| 24 | 23 | 16 | 69.6% | |
| 25 | 36 | 25 | 69.4% | |
| 26 | 29 | 20 | 69% | |
| 27 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 28 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 29 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 30 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 31 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 32 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 33 | 20 | 13 | 65% | |
| 34 | 50 | 32 | 64% | |
| 35 | 80 | 51 | 63.7% | |
| 36 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 37 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 38 | 60 | 38 | 63.3% | |
| 39 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 40 | 65 | 41 | 63.1% | |
| 41 | 86 | 54 | 62.8% | |
| 42 | 5 | 3 | 60% | |
| 43 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 44 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 45 | 63 | 35 | 55.6% | |
| 46 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 47 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 48 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 49 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 50 | 6 | 3 | 50% | |
| 51 | 18 | 8 | 44.4% | |
| 52 | 19 | 8 | 42.1% | |
| 53 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 54 | 17 | 5 | 29.4% | |
| 55 | 7 | 2 | 28.6% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 561 | 410 | 73.1% |
| 2 | Knockout | 308 | 212 | 68.8% |
| 3 | Zonă fierbinte | 209 | 146 | 69.9% |
| 4 | Captură de nestemate | 99 | 61 | 61.6% |
| 5 | Recompensă | 92 | 56 | 60.9% |
| 6 | Jaf | 60 | 37 | 61.7% |
| 7 | Showdown Solo | 53 | 27 | 50.9% |
| 8 | Showdown Duo | 48 | 26 | 54.2% |
| 9 | Dueluri | 45 | 31 | 68.9% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 561 | 410 | 73.1% |
| 2 | Zonă fierbinte | 209 | 146 | 69.9% |
| 3 | Dueluri | 45 | 31 | 68.9% |
| 4 | Knockout | 308 | 212 | 68.8% |
| 5 | Jaf | 60 | 37 | 61.7% |
| 6 | Captură de nestemate | 99 | 61 | 61.6% |
| 7 | Recompensă | 92 | 56 | 60.9% |
| 8 | Showdown Duo | 48 | 26 | 54.2% |
| 9 | Showdown Solo | 53 | 27 | 50.9% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 561 | 410 | 73.1% |
| 2 | Knockout | 308 | 212 | 68.8% |
| 3 | Zonă fierbinte | 209 | 146 | 69.9% |
| 4 | Captură de nestemate | 99 | 61 | 61.6% |
| 5 | Recompensă | 92 | 56 | 60.9% |
| 6 | Jaf | 60 | 37 | 61.7% |
| 7 | Dueluri | 45 | 31 | 68.9% |
| 8 | Showdown Solo | 53 | 27 | 50.9% |
| 9 | Showdown Duo | 48 | 26 | 54.2% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 17:17 | megaShowdown | Patchwork Peril |
8-BIT
|
Înfrângere | -9 |
| 06.11.2026 17:16 | megaShowdown | Patchwork Peril |
BROCK
|
Înfrângere | -14 |
| 06.11.2026 17:12 | Нокаут | Flowing Springs |
GUS
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 17:10 | Нокаут | Flowing Springs |
GUS
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 16:33 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BROCK
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 16:30 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BROCK
|
Înfrângere | +4 |
| 06.11.2026 16:28 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BROCK
|
Înfrângere | -3 |
| 06.11.2026 16:26 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BROCK
|
Înfrângere | -7 |
| 06.11.2026 16:23 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BROCK
|
Victorie | +12 |
| 06.11.2026 16:20 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BROCK
|
Victorie | +12 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,475
Victorii: 1,006
Rată de câștig: 68.2%