30,861
3vs3 galibiyet
2,959
Duo galibiyet
1,153
Solo galibiyet
182
Prestij
73.4%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 75 | 56 | 74.7% | |
| 2 | 42 | 33 | 78.6% | |
| 3 | 41 | 26 | 63.4% | |
| 4 | 40 | 34 | 85% | |
| 5 | 33 | 22 | 66.7% | |
| 6 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 7 | 29 | 21 | 72.4% | |
| 8 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 9 | 28 | 21 | 75% | |
| 10 | 27 | 22 | 81.5% | |
| 11 | 26 | 20 | 76.9% | |
| 12 | 23 | 16 | 69.6% | |
| 13 | 22 | 16 | 72.7% | |
| 14 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 15 | 21 | 19 | 90.5% | |
| 16 | 21 | 17 | 81% | |
| 17 | 21 | 21 | 100% | |
| 18 | 20 | 13 | 65% | |
| 19 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 20 | 17 | 15 | 88.2% | |
| 21 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 22 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 23 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 24 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 25 | 13 | 10 | 76.9% | |
| 26 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 27 | 10 | 7 | 70% | |
| 28 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 29 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 30 | 7 | 7 | 100% | |
| 31 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 32 | 7 | 7 | 100% | |
| 33 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 34 | 5 | 3 | 60% | |
| 35 | 5 | 2 | 40% | |
| 36 | 5 | 5 | 100% | |
| 37 | 5 | 3 | 60% | |
| 38 | 5 | 4 | 80% | |
| 39 | 4 | 4 | 100% | |
| 40 | 4 | 2 | 50% | |
| 41 | 4 | 2 | 50% | |
| 42 | 4 | 2 | 50% | |
| 43 | 4 | 3 | 75% | |
| 44 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 45 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 46 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 47 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 48 | 2 | 1 | 50% | |
| 49 | 2 | 1 | 50% | |
| 50 | 2 | 2 | 100% | |
| 51 | 2 | 0 | 0% | |
| 52 | 2 | 2 | 100% | |
| 53 | 2 | 2 | 100% | |
| 54 | 2 | 2 | 100% | |
| 55 | 2 | 0 | 0% | |
| 56 | 2 | 1 | 50% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% | |
| 58 | 1 | 0 | 0% | |
| 59 | 1 | 1 | 100% | |
| 60 | 1 | 1 | 100% | |
| 61 | 1 | 0 | 0% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 21 | 21 | 100% | |
| 2 | 7 | 7 | 100% | |
| 3 | 7 | 7 | 100% | |
| 4 | 5 | 5 | 100% | |
| 5 | 21 | 19 | 90.5% | |
| 6 | 17 | 15 | 88.2% | |
| 7 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 8 | 40 | 34 | 85% | |
| 9 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 10 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 11 | 27 | 22 | 81.5% | |
| 12 | 21 | 17 | 81% | |
| 13 | 5 | 4 | 80% | |
| 14 | 42 | 33 | 78.6% | |
| 15 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 16 | 26 | 20 | 76.9% | |
| 17 | 13 | 10 | 76.9% | |
| 18 | 28 | 21 | 75% | |
| 19 | 75 | 56 | 74.7% | |
| 20 | 22 | 16 | 72.7% | |
| 21 | 29 | 21 | 72.4% | |
| 22 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 23 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 24 | 10 | 7 | 70% | |
| 25 | 23 | 16 | 69.6% | |
| 26 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 27 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 28 | 33 | 22 | 66.7% | |
| 29 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 30 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 31 | 20 | 13 | 65% | |
| 32 | 41 | 26 | 63.4% | |
| 33 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 34 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 35 | 5 | 3 | 60% | |
| 36 | 5 | 3 | 60% | |
| 37 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 38 | 5 | 2 | 40% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 514 | 389 | 75.7% |
| 2 | Gem Grab | 115 | 84 | 73% |
| 3 | Knockout | 88 | 63 | 71.6% |
| 4 | Heist | 24 | 17 | 70.8% |
| 5 | Hot Zone | 16 | 8 | 50% |
| 6 | Wipeout | 16 | 12 | 75% |
| 7 | Bounty | 15 | 9 | 60% |
| 8 | Solo Showdown | 8 | 5 | 62.5% |
| 9 | Basket Brawl | 6 | 3 | 50% |
| 10 | Duo Showdown | 5 | 2 | 40% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 514 | 389 | 75.7% |
| 2 | Wipeout | 16 | 12 | 75% |
| 3 | Gem Grab | 115 | 84 | 73% |
| 4 | Knockout | 88 | 63 | 71.6% |
| 5 | Heist | 24 | 17 | 70.8% |
| 6 | Solo Showdown | 8 | 5 | 62.5% |
| 7 | Bounty | 15 | 9 | 60% |
| 8 | Hot Zone | 16 | 8 | 50% |
| 9 | Basket Brawl | 6 | 3 | 50% |
| 10 | Duo Showdown | 5 | 2 | 40% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 514 | 389 | 75.7% |
| 2 | Gem Grab | 115 | 84 | 73% |
| 3 | Knockout | 88 | 63 | 71.6% |
| 4 | Heist | 24 | 17 | 70.8% |
| 5 | Wipeout | 16 | 12 | 75% |
| 6 | Bounty | 15 | 9 | 60% |
| 7 | Hot Zone | 16 | 8 | 50% |
| 8 | Solo Showdown | 8 | 5 | 62.5% |
| 9 | Basket Brawl | 6 | 3 | 50% |
| 10 | Duo Showdown | 5 | 2 | 40% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 05:10 | Броулбол | Sneaky Fields |
COLT
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 05:08 | Броулбол | Sneaky Fields |
COLT
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 05:06 | Броулбол | Sneaky Fields |
COLT
|
Zafer | — |
| 06.11.2026 04:58 | Захват кристаллов | Undermine |
RICO
|
Zafer ⭐ | — |
| 06.11.2026 04:56 | Захват кристаллов | Undermine |
RICO
|
Zafer | — |
| 06.11.2026 04:51 | Ограбление | Safe Zone |
BROCK
|
Zafer ⭐ | — |
| 06.11.2026 04:48 | Ограбление | Safe Zone |
BROCK
|
Zafer | — |
| 06.11.2026 04:43 | Охота за головами | Dry Season |
MORTIS
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 04:41 | Охота за головами | Dry Season |
MORTIS
|
Zafer | — |
| 06.11.2026 04:38 | Охота за головами | Dry Season |
MORTIS
|
Yenilgi | — |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 807
Galibiyet: 592
Kazanma oranı: 73.4%