30,861
Victorii 3vs3
2,959
Victorii Duo
1,153
Victorii Solo
182
Prestigiu
73.4%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 75 | 56 | 74.7% | |
| 2 | 42 | 33 | 78.6% | |
| 3 | 41 | 26 | 63.4% | |
| 4 | 40 | 34 | 85% | |
| 5 | 33 | 22 | 66.7% | |
| 6 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 7 | 29 | 21 | 72.4% | |
| 8 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 9 | 28 | 21 | 75% | |
| 10 | 27 | 22 | 81.5% | |
| 11 | 26 | 20 | 76.9% | |
| 12 | 23 | 16 | 69.6% | |
| 13 | 22 | 16 | 72.7% | |
| 14 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 15 | 21 | 19 | 90.5% | |
| 16 | 21 | 17 | 81% | |
| 17 | 21 | 21 | 100% | |
| 18 | 20 | 13 | 65% | |
| 19 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 20 | 17 | 15 | 88.2% | |
| 21 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 22 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 23 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 24 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 25 | 13 | 10 | 76.9% | |
| 26 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 27 | 10 | 7 | 70% | |
| 28 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 29 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 30 | 7 | 7 | 100% | |
| 31 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 32 | 7 | 7 | 100% | |
| 33 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 34 | 5 | 3 | 60% | |
| 35 | 5 | 2 | 40% | |
| 36 | 5 | 5 | 100% | |
| 37 | 5 | 3 | 60% | |
| 38 | 5 | 4 | 80% | |
| 39 | 4 | 4 | 100% | |
| 40 | 4 | 2 | 50% | |
| 41 | 4 | 2 | 50% | |
| 42 | 4 | 2 | 50% | |
| 43 | 4 | 3 | 75% | |
| 44 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 45 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 46 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 47 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 48 | 2 | 1 | 50% | |
| 49 | 2 | 1 | 50% | |
| 50 | 2 | 2 | 100% | |
| 51 | 2 | 0 | 0% | |
| 52 | 2 | 2 | 100% | |
| 53 | 2 | 2 | 100% | |
| 54 | 2 | 2 | 100% | |
| 55 | 2 | 0 | 0% | |
| 56 | 2 | 1 | 50% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% | |
| 58 | 1 | 0 | 0% | |
| 59 | 1 | 1 | 100% | |
| 60 | 1 | 1 | 100% | |
| 61 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 21 | 21 | 100% | |
| 2 | 7 | 7 | 100% | |
| 3 | 7 | 7 | 100% | |
| 4 | 5 | 5 | 100% | |
| 5 | 21 | 19 | 90.5% | |
| 6 | 17 | 15 | 88.2% | |
| 7 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 8 | 40 | 34 | 85% | |
| 9 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 10 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 11 | 27 | 22 | 81.5% | |
| 12 | 21 | 17 | 81% | |
| 13 | 5 | 4 | 80% | |
| 14 | 42 | 33 | 78.6% | |
| 15 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 16 | 26 | 20 | 76.9% | |
| 17 | 13 | 10 | 76.9% | |
| 18 | 28 | 21 | 75% | |
| 19 | 75 | 56 | 74.7% | |
| 20 | 22 | 16 | 72.7% | |
| 21 | 29 | 21 | 72.4% | |
| 22 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 23 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 24 | 10 | 7 | 70% | |
| 25 | 23 | 16 | 69.6% | |
| 26 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 27 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 28 | 33 | 22 | 66.7% | |
| 29 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 30 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 31 | 20 | 13 | 65% | |
| 32 | 41 | 26 | 63.4% | |
| 33 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 34 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 35 | 5 | 3 | 60% | |
| 36 | 5 | 3 | 60% | |
| 37 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 38 | 5 | 2 | 40% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 514 | 389 | 75.7% |
| 2 | Captură de nestemate | 115 | 84 | 73% |
| 3 | Knockout | 88 | 63 | 71.6% |
| 4 | Jaf | 24 | 17 | 70.8% |
| 5 | Zonă fierbinte | 16 | 8 | 50% |
| 6 | Eliminare | 16 | 12 | 75% |
| 7 | Recompensă | 15 | 9 | 60% |
| 8 | Showdown Solo | 8 | 5 | 62.5% |
| 9 | Basket Brawl | 6 | 3 | 50% |
| 10 | Showdown Duo | 5 | 2 | 40% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 514 | 389 | 75.7% |
| 2 | Eliminare | 16 | 12 | 75% |
| 3 | Captură de nestemate | 115 | 84 | 73% |
| 4 | Knockout | 88 | 63 | 71.6% |
| 5 | Jaf | 24 | 17 | 70.8% |
| 6 | Showdown Solo | 8 | 5 | 62.5% |
| 7 | Recompensă | 15 | 9 | 60% |
| 8 | Zonă fierbinte | 16 | 8 | 50% |
| 9 | Basket Brawl | 6 | 3 | 50% |
| 10 | Showdown Duo | 5 | 2 | 40% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 514 | 389 | 75.7% |
| 2 | Captură de nestemate | 115 | 84 | 73% |
| 3 | Knockout | 88 | 63 | 71.6% |
| 4 | Jaf | 24 | 17 | 70.8% |
| 5 | Eliminare | 16 | 12 | 75% |
| 6 | Recompensă | 15 | 9 | 60% |
| 7 | Zonă fierbinte | 16 | 8 | 50% |
| 8 | Showdown Solo | 8 | 5 | 62.5% |
| 9 | Basket Brawl | 6 | 3 | 50% |
| 10 | Showdown Duo | 5 | 2 | 40% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 05:10 | Броулбол | Sneaky Fields |
COLT
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 05:08 | Броулбол | Sneaky Fields |
COLT
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 05:06 | Броулбол | Sneaky Fields |
COLT
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 04:58 | Захват кристаллов | Undermine |
RICO
|
Victorie ⭐ | — |
| 06.11.2026 04:56 | Захват кристаллов | Undermine |
RICO
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 04:51 | Ограбление | Safe Zone |
BROCK
|
Victorie ⭐ | — |
| 06.11.2026 04:48 | Ограбление | Safe Zone |
BROCK
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 04:43 | Охота за головами | Dry Season |
MORTIS
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 04:41 | Охота за головами | Dry Season |
MORTIS
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 04:38 | Охота за головами | Dry Season |
MORTIS
|
Înfrângere | — |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 807
Victorii: 592
Rată de câștig: 73.4%