36,593
Victorii 3vs3
10,685
Victorii Duo
1,624
Victorii Solo
238
Prestigiu
82.6%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 220 | 186 | 84.5% | |
| 2 | 209 | 180 | 86.1% | |
| 3 | 196 | 173 | 88.3% | |
| 4 | 147 | 122 | 83% | |
| 5 | 122 | 111 | 91% | |
| 6 | 122 | 106 | 86.9% | |
| 7 | 114 | 105 | 92.1% | |
| 8 | 88 | 80 | 90.9% | |
| 9 | 69 | 53 | 76.8% | |
| 10 | 53 | 48 | 90.6% | |
| 11 | 52 | 43 | 82.7% | |
| 12 | 52 | 43 | 82.7% | |
| 13 | 51 | 42 | 82.4% | |
| 14 | 49 | 37 | 75.5% | |
| 15 | 47 | 37 | 78.7% | |
| 16 | 46 | 33 | 71.7% | |
| 17 | 37 | 22 | 59.5% | |
| 18 | 30 | 20 | 66.7% | |
| 19 | 25 | 18 | 72% | |
| 20 | 23 | 16 | 69.6% | |
| 21 | 23 | 12 | 52.2% | |
| 22 | 21 | 18 | 85.7% | |
| 23 | 20 | 16 | 80% | |
| 24 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 25 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 26 | 14 | 12 | 85.7% | |
| 27 | 13 | 13 | 100% | |
| 28 | 13 | 12 | 92.3% | |
| 29 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 30 | 10 | 9 | 90% | |
| 31 | 10 | 8 | 80% | |
| 32 | 10 | 8 | 80% | |
| 33 | 10 | 8 | 80% | |
| 34 | 10 | 8 | 80% | |
| 35 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 36 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 37 | 8 | 6 | 75% | |
| 38 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 39 | 6 | 6 | 100% | |
| 40 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 41 | 6 | 3 | 50% | |
| 42 | 5 | 4 | 80% | |
| 43 | 5 | 3 | 60% | |
| 44 | 4 | 2 | 50% | |
| 45 | 4 | 4 | 100% | |
| 46 | 4 | 2 | 50% | |
| 47 | 3 | 3 | 100% | |
| 48 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 49 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 50 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 51 | 2 | 1 | 50% | |
| 52 | 2 | 1 | 50% | |
| 53 | 2 | 2 | 100% | |
| 54 | 1 | 0 | 0% | |
| 55 | 1 | 1 | 100% | |
| 56 | 1 | 0 | 0% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% | |
| 58 | 1 | 0 | 0% | |
| 59 | 1 | 1 | 100% | |
| 60 | 1 | 1 | 100% | |
| 61 | 1 | 1 | 100% | |
| 62 | 1 | 1 | 100% | |
| 63 | 1 | 0 | 0% | |
| 64 | 1 | 0 | 0% | |
| 65 | 1 | 0 | 0% | |
| 66 | 1 | 1 | 100% | |
| 67 | 1 | 1 | 100% | |
| 68 | 1 | 1 | 100% | |
| 69 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 13 | 100% | |
| 2 | 6 | 6 | 100% | |
| 3 | 13 | 12 | 92.3% | |
| 4 | 114 | 105 | 92.1% | |
| 5 | 122 | 111 | 91% | |
| 6 | 88 | 80 | 90.9% | |
| 7 | 53 | 48 | 90.6% | |
| 8 | 10 | 9 | 90% | |
| 9 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 10 | 196 | 173 | 88.3% | |
| 11 | 122 | 106 | 86.9% | |
| 12 | 209 | 180 | 86.1% | |
| 13 | 21 | 18 | 85.7% | |
| 14 | 14 | 12 | 85.7% | |
| 15 | 220 | 186 | 84.5% | |
| 16 | 147 | 122 | 83% | |
| 17 | 52 | 43 | 82.7% | |
| 18 | 52 | 43 | 82.7% | |
| 19 | 51 | 42 | 82.4% | |
| 20 | 20 | 16 | 80% | |
| 21 | 10 | 8 | 80% | |
| 22 | 10 | 8 | 80% | |
| 23 | 10 | 8 | 80% | |
| 24 | 10 | 8 | 80% | |
| 25 | 5 | 4 | 80% | |
| 26 | 47 | 37 | 78.7% | |
| 27 | 69 | 53 | 76.8% | |
| 28 | 49 | 37 | 75.5% | |
| 29 | 8 | 6 | 75% | |
| 30 | 25 | 18 | 72% | |
| 31 | 46 | 33 | 71.7% | |
| 32 | 23 | 16 | 69.6% | |
| 33 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 34 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 35 | 30 | 20 | 66.7% | |
| 36 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 37 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 38 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 39 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 40 | 5 | 3 | 60% | |
| 41 | 37 | 22 | 59.5% | |
| 42 | 23 | 12 | 52.2% | |
| 43 | 6 | 3 | 50% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 1148 | 977 | 85.1% |
| 2 | Knockout | 521 | 427 | 82% |
| 3 | Showdown Duo | 143 | 107 | 74.8% |
| 4 | Eliminare | 117 | 97 | 82.9% |
| 5 | Captură de nestemate | 49 | 44 | 89.8% |
| 6 | Jaf | 30 | 22 | 73.3% |
| 7 | Showdown Solo | 25 | 15 | 60% |
| 8 | Zonă fierbinte | 16 | 10 | 62.5% |
| 9 | Recompensă | 7 | 3 | 42.9% |
| 10 | Basket Brawl | 5 | 2 | 40% |
| 11 | Asediu | 1 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Captură de nestemate | 49 | 44 | 89.8% |
| 2 | Brawl Ball | 1148 | 977 | 85.1% |
| 3 | Eliminare | 117 | 97 | 82.9% |
| 4 | Knockout | 521 | 427 | 82% |
| 5 | Showdown Duo | 143 | 107 | 74.8% |
| 6 | Jaf | 30 | 22 | 73.3% |
| 7 | Zonă fierbinte | 16 | 10 | 62.5% |
| 8 | Showdown Solo | 25 | 15 | 60% |
| 9 | Recompensă | 7 | 3 | 42.9% |
| 10 | Basket Brawl | 5 | 2 | 40% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 1148 | 977 | 85.1% |
| 2 | Knockout | 521 | 427 | 82% |
| 3 | Showdown Duo | 143 | 107 | 74.8% |
| 4 | Eliminare | 117 | 97 | 82.9% |
| 5 | Captură de nestemate | 49 | 44 | 89.8% |
| 6 | Jaf | 30 | 22 | 73.3% |
| 7 | Showdown Solo | 25 | 15 | 60% |
| 8 | Zonă fierbinte | 16 | 10 | 62.5% |
| 9 | Recompensă | 7 | 3 | 42.9% |
| 10 | Basket Brawl | 5 | 2 | 40% |
| 11 | Asediu | 1 | 0 | 0% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 23:56 | megaShowdown | Patchwork Peril |
SHELLY
|
Victorie | +11 |
| 06.11.2026 23:55 | megaShowdown | Patchwork Peril |
SHELLY
|
Înfrângere | -15 |
| 06.11.2026 22:36 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
COSMO
|
Înfrângere | -10 |
| 06.11.2026 22:32 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
COSMO
|
Victorie | +4 |
| 06.11.2026 22:23 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
COSMO
|
Victorie | +4 |
| 06.11.2026 22:18 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
COSMO
|
Victorie | +4 |
| 06.11.2026 22:14 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
COSMO
|
Victorie | +4 |
| 06.11.2026 22:10 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
COSMO
|
Victorie | +4 |
| 06.11.2026 22:07 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
COSMO
|
Victorie | +4 |
| 06.11.2026 22:03 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
COSMO
|
Victorie | +4 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 2,062
Victorii: 1,704
Rată de câștig: 82.6%