9,708
Victorii 3vs3
3,400
Victorii Duo
2,839
Victorii Solo
126
Prestigiu
54.8%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 185 | 104 | 56.2% | |
| 2 | 153 | 95 | 62.1% | |
| 3 | 116 | 50 | 43.1% | |
| 4 | 106 | 52 | 49.1% | |
| 5 | 57 | 41 | 71.9% | |
| 6 | 53 | 33 | 62.3% | |
| 7 | 32 | 12 | 37.5% | |
| 8 | 25 | 0 | 0% | |
| 9 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 10 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 11 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 12 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 13 | 16 | 8 | 50% | |
| 14 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 15 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 16 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 17 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 18 | 12 | 9 | 75% | |
| 19 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 20 | 10 | 7 | 70% | |
| 21 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 22 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 23 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 24 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 25 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 26 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 27 | 8 | 6 | 75% | |
| 28 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 29 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 30 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 31 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 32 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 33 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 34 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 35 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 36 | 5 | 3 | 60% | |
| 37 | 4 | 3 | 75% | |
| 38 | 4 | 3 | 75% | |
| 39 | 4 | 2 | 50% | |
| 40 | 4 | 3 | 75% | |
| 41 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 42 | 3 | 0 | 0% | |
| 43 | 3 | 0 | 0% | |
| 44 | 3 | 3 | 100% | |
| 45 | 3 | 3 | 100% | |
| 46 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 47 | 2 | 1 | 50% | |
| 48 | 2 | 1 | 50% | |
| 49 | 2 | 1 | 50% | |
| 50 | 2 | 1 | 50% | |
| 51 | 1 | 0 | 0% | |
| 52 | 1 | 1 | 100% | |
| 53 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 2 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 3 | 12 | 9 | 75% | |
| 4 | 8 | 6 | 75% | |
| 5 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 6 | 57 | 41 | 71.9% | |
| 7 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 8 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 9 | 10 | 7 | 70% | |
| 10 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 11 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 12 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 13 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 14 | 53 | 33 | 62.3% | |
| 15 | 153 | 95 | 62.1% | |
| 16 | 5 | 3 | 60% | |
| 17 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 18 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 19 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 20 | 185 | 104 | 56.2% | |
| 21 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 22 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 23 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 24 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 25 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 26 | 16 | 8 | 50% | |
| 27 | 106 | 52 | 49.1% | |
| 28 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 29 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 30 | 116 | 50 | 43.1% | |
| 31 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 32 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 33 | 32 | 12 | 37.5% | |
| 34 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 35 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 36 | 25 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Solo | 366 | 199 | 54.4% |
| 2 | Showdown Duo | 200 | 121 | 60.5% |
| 3 | Brawl Ball | 176 | 90 | 51.1% |
| 4 | Knockout | 113 | 73 | 64.6% |
| 5 | Captură de nestemate | 104 | 52 | 50% |
| 6 | Recompensă | 45 | 17 | 37.8% |
| 7 | Zonă fierbinte | 43 | 24 | 55.8% |
| 8 | Jaf | 13 | 7 | 53.8% |
| 9 | Dueluri | 5 | 1 | 20% |
| 10 | Asediu | 2 | 1 | 50% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 113 | 73 | 64.6% |
| 2 | Showdown Duo | 200 | 121 | 60.5% |
| 3 | Zonă fierbinte | 43 | 24 | 55.8% |
| 4 | Showdown Solo | 366 | 199 | 54.4% |
| 5 | Jaf | 13 | 7 | 53.8% |
| 6 | Brawl Ball | 176 | 90 | 51.1% |
| 7 | Captură de nestemate | 104 | 52 | 50% |
| 8 | Recompensă | 45 | 17 | 37.8% |
| 9 | Dueluri | 5 | 1 | 20% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Solo | 366 | 199 | 54.4% |
| 2 | Showdown Duo | 200 | 121 | 60.5% |
| 3 | Brawl Ball | 176 | 90 | 51.1% |
| 4 | Knockout | 113 | 73 | 64.6% |
| 5 | Captură de nestemate | 104 | 52 | 50% |
| 6 | Zonă fierbinte | 43 | 24 | 55.8% |
| 7 | Recompensă | 45 | 17 | 37.8% |
| 8 | Jaf | 13 | 7 | 53.8% |
| 9 | Dueluri | 5 | 1 | 20% |
| 10 | Asediu | 2 | 1 | 50% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 19:37 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Victorie | +17 |
| 06.11.2026 19:36 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Înfrângere | +2 |
| 06.11.2026 19:33 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Înfrângere | +8 |
| 06.11.2026 19:30 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Victorie | +15 |
| 06.11.2026 19:28 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
MINA
|
Înfrângere | -7 |
| 06.11.2026 19:25 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
MINA
|
Victorie | +15 |
| 06.11.2026 19:23 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Înfrângere | -1 |
| 06.11.2026 19:23 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Înfrângere | -15 |
| 06.11.2026 19:10 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Înfrângere | +11 |
| 06.11.2026 19:07 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Înfrângere | +14 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,067
Victorii: 585
Rată de câștig: 54.8%