26,349
3vs3 galibiyet
1,414
Duo galibiyet
889
Solo galibiyet
120
Prestij
55.1%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 119 | 62 | 52.1% | |
| 2 | 39 | 22 | 56.4% | |
| 3 | 39 | 25 | 64.1% | |
| 4 | 34 | 16 | 47.1% | |
| 5 | 29 | 14 | 48.3% | |
| 6 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 7 | 24 | 13 | 54.2% | |
| 8 | 24 | 14 | 58.3% | |
| 9 | 17 | 6 | 35.3% | |
| 10 | 17 | 6 | 35.3% | |
| 11 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 12 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 13 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 14 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 15 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 16 | 12 | 6 | 50% | |
| 17 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 18 | 10 | 9 | 90% | |
| 19 | 10 | 8 | 80% | |
| 20 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 21 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 22 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 23 | 8 | 4 | 50% | |
| 24 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 25 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 26 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 27 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 28 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 29 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 30 | 5 | 0 | 0% | |
| 31 | 5 | 4 | 80% | |
| 32 | 5 | 1 | 20% | |
| 33 | 5 | 4 | 80% | |
| 34 | 5 | 4 | 80% | |
| 35 | 4 | 0 | 0% | |
| 36 | 4 | 2 | 50% | |
| 37 | 4 | 1 | 25% | |
| 38 | 4 | 1 | 25% | |
| 39 | 4 | 1 | 25% | |
| 40 | 4 | 2 | 50% | |
| 41 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 42 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 43 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 44 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 45 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 46 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 47 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 48 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 49 | 3 | 0 | 0% | |
| 50 | 3 | 3 | 100% | |
| 51 | 2 | 2 | 100% | |
| 52 | 2 | 0 | 0% | |
| 53 | 2 | 2 | 100% | |
| 54 | 2 | 0 | 0% | |
| 55 | 2 | 0 | 0% | |
| 56 | 2 | 0 | 0% | |
| 57 | 2 | 2 | 100% | |
| 58 | 2 | 2 | 100% | |
| 59 | 2 | 1 | 50% | |
| 60 | 2 | 0 | 0% | |
| 61 | 2 | 2 | 100% | |
| 62 | 2 | 2 | 100% | |
| 63 | 2 | 0 | 0% | |
| 64 | 1 | 1 | 100% | |
| 65 | 1 | 1 | 100% | |
| 66 | 1 | 1 | 100% | |
| 67 | 1 | 0 | 0% | |
| 68 | 1 | 1 | 100% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 90% | |
| 2 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 3 | 10 | 8 | 80% | |
| 4 | 5 | 4 | 80% | |
| 5 | 5 | 4 | 80% | |
| 6 | 5 | 4 | 80% | |
| 7 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 8 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 9 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 10 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 11 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 12 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 13 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 14 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 15 | 39 | 25 | 64.1% | |
| 16 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 17 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 18 | 24 | 14 | 58.3% | |
| 19 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 20 | 39 | 22 | 56.4% | |
| 21 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 22 | 24 | 13 | 54.2% | |
| 23 | 119 | 62 | 52.1% | |
| 24 | 12 | 6 | 50% | |
| 25 | 8 | 4 | 50% | |
| 26 | 29 | 14 | 48.3% | |
| 27 | 34 | 16 | 47.1% | |
| 28 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 29 | 17 | 6 | 35.3% | |
| 30 | 17 | 6 | 35.3% | |
| 31 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 32 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 33 | 5 | 1 | 20% | |
| 34 | 5 | 0 | 0% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 318 | 166 | 52.2% |
| 2 | Knockout | 64 | 41 | 64.1% |
| 3 | Basket Brawl | 61 | 42 | 68.9% |
| 4 | Hot Zone | 61 | 35 | 57.4% |
| 5 | Gem Grab | 54 | 24 | 44.4% |
| 6 | Bounty | 46 | 24 | 52.2% |
| 7 | Heist | 46 | 24 | 52.2% |
| 8 | Solo Showdown | 10 | 6 | 60% |
| 9 | Duels | 4 | 4 | 100% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Basket Brawl | 61 | 42 | 68.9% |
| 2 | Knockout | 64 | 41 | 64.1% |
| 3 | Solo Showdown | 10 | 6 | 60% |
| 4 | Hot Zone | 61 | 35 | 57.4% |
| 5 | Brawl Ball | 318 | 166 | 52.2% |
| 6 | Bounty | 46 | 24 | 52.2% |
| 7 | Heist | 46 | 24 | 52.2% |
| 8 | Gem Grab | 54 | 24 | 44.4% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 318 | 166 | 52.2% |
| 2 | Basket Brawl | 61 | 42 | 68.9% |
| 3 | Knockout | 64 | 41 | 64.1% |
| 4 | Hot Zone | 61 | 35 | 57.4% |
| 5 | Gem Grab | 54 | 24 | 44.4% |
| 6 | Bounty | 46 | 24 | 52.2% |
| 7 | Heist | 46 | 24 | 52.2% |
| 8 | Solo Showdown | 10 | 6 | 60% |
| 9 | Duels | 4 | 4 | 100% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 21:29 | Захват кристаллов | Undermine |
BOLT
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 21:27 | Захват кристаллов | Undermine |
BOLT
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 21:23 | Нокаут | Goldarm Gulch |
EL PRIMO
|
Zafer | — |
| 06.11.2026 21:22 | Нокаут | Goldarm Gulch |
EL PRIMO
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 21:20 | Нокаут | Goldarm Gulch |
EL PRIMO
|
Zafer | — |
| 06.11.2026 21:16 | Броулбол | Sneaky Fields |
BELLE
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 21:15 | Броулбол | Sneaky Fields |
BELLE
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 21:12 | Броулбол | Triple Dribble |
8-BIT
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 21:10 | Броулбол | Triple Dribble |
8-BIT
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 21:05 | Охота за головами | Shooting Star |
TRUNK
|
Yenilgi | — |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 664
Galibiyet: 366
Kazanma oranı: 55.1%