26,349
Victorii 3vs3
1,414
Victorii Duo
889
Victorii Solo
120
Prestigiu
55.1%
RatÄ medie de cĆ¢Čtig
ExploreazÄ modurile, hÄrČile Či luptÄtorii
DescoperÄ moduri, hÄrČi Či date despre luptÄtori din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii Ć®nregistraČi
Utilizatorii Ć®nregistraČi au colectare regulatÄ de statistici cu interval configurabil.
ConecteazÄ botul Telegram: alerte de realizÄri Či statistici la cerere Ć®n chat.
Statistici
| # | LuptÄtor | lupte | Victorii | RatÄ de cĆ¢Čtig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 119 | 62 | 52.1% | |
| 2 | 39 | 22 | 56.4% | |
| 3 | 39 | 25 | 64.1% | |
| 4 | 34 | 16 | 47.1% | |
| 5 | 29 | 14 | 48.3% | |
| 6 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 7 | 24 | 13 | 54.2% | |
| 8 | 24 | 14 | 58.3% | |
| 9 | 17 | 6 | 35.3% | |
| 10 | 17 | 6 | 35.3% | |
| 11 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 12 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 13 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 14 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 15 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 16 | 12 | 6 | 50% | |
| 17 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 18 | 10 | 9 | 90% | |
| 19 | 10 | 8 | 80% | |
| 20 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 21 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 22 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 23 | 8 | 4 | 50% | |
| 24 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 25 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 26 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 27 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 28 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 29 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 30 | 5 | 0 | 0% | |
| 31 | 5 | 4 | 80% | |
| 32 | 5 | 1 | 20% | |
| 33 | 5 | 4 | 80% | |
| 34 | 5 | 4 | 80% | |
| 35 | 4 | 0 | 0% | |
| 36 | 4 | 2 | 50% | |
| 37 | 4 | 1 | 25% | |
| 38 | 4 | 1 | 25% | |
| 39 | 4 | 1 | 25% | |
| 40 | 4 | 2 | 50% | |
| 41 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 42 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 43 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 44 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 45 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 46 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 47 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 48 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 49 | 3 | 0 | 0% | |
| 50 | 3 | 3 | 100% | |
| 51 | 2 | 2 | 100% | |
| 52 | 2 | 0 | 0% | |
| 53 | 2 | 2 | 100% | |
| 54 | 2 | 0 | 0% | |
| 55 | 2 | 0 | 0% | |
| 56 | 2 | 0 | 0% | |
| 57 | 2 | 2 | 100% | |
| 58 | 2 | 2 | 100% | |
| 59 | 2 | 1 | 50% | |
| 60 | 2 | 0 | 0% | |
| 61 | 2 | 2 | 100% | |
| 62 | 2 | 2 | 100% | |
| 63 | 2 | 0 | 0% | |
| 64 | 1 | 1 | 100% | |
| 65 | 1 | 1 | 100% | |
| 66 | 1 | 1 | 100% | |
| 67 | 1 | 0 | 0% | |
| 68 | 1 | 1 | 100% |
| # | LuptÄtor | lupte | Victorii | RatÄ de cĆ¢Čtig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 90% | |
| 2 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 3 | 10 | 8 | 80% | |
| 4 | 5 | 4 | 80% | |
| 5 | 5 | 4 | 80% | |
| 6 | 5 | 4 | 80% | |
| 7 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 8 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 9 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 10 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 11 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 12 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 13 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 14 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 15 | 39 | 25 | 64.1% | |
| 16 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 17 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 18 | 24 | 14 | 58.3% | |
| 19 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 20 | 39 | 22 | 56.4% | |
| 21 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 22 | 24 | 13 | 54.2% | |
| 23 | 119 | 62 | 52.1% | |
| 24 | 12 | 6 | 50% | |
| 25 | 8 | 4 | 50% | |
| 26 | 29 | 14 | 48.3% | |
| 27 | 34 | 16 | 47.1% | |
| 28 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 29 | 17 | 6 | 35.3% | |
| 30 | 17 | 6 | 35.3% | |
| 31 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 32 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 33 | 5 | 1 | 20% | |
| 34 | 5 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | RatÄ de cĆ¢Čtig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 318 | 166 | 52.2% |
| 2 | Knockout | 64 | 41 | 64.1% |
| 3 | Basket Brawl | 61 | 42 | 68.9% |
| 4 | ZonÄ fierbinte | 61 | 35 | 57.4% |
| 5 | CapturÄ de nestemate | 54 | 24 | 44.4% |
| 6 | RecompensÄ | 46 | 24 | 52.2% |
| 7 | Jaf | 46 | 24 | 52.2% |
| 8 | Showdown Solo | 10 | 6 | 60% |
| 9 | Dueluri | 4 | 4 | 100% |
| # | Mod | lupte | Victorii | RatÄ de cĆ¢Čtig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Basket Brawl | 61 | 42 | 68.9% |
| 2 | Knockout | 64 | 41 | 64.1% |
| 3 | Showdown Solo | 10 | 6 | 60% |
| 4 | ZonÄ fierbinte | 61 | 35 | 57.4% |
| 5 | Brawl Ball | 318 | 166 | 52.2% |
| 6 | RecompensÄ | 46 | 24 | 52.2% |
| 7 | Jaf | 46 | 24 | 52.2% |
| 8 | CapturÄ de nestemate | 54 | 24 | 44.4% |
| # | Mod | lupte | Victorii | RatÄ de cĆ¢Čtig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 318 | 166 | 52.2% |
| 2 | Basket Brawl | 61 | 42 | 68.9% |
| 3 | Knockout | 64 | 41 | 64.1% |
| 4 | ZonÄ fierbinte | 61 | 35 | 57.4% |
| 5 | CapturÄ de nestemate | 54 | 24 | 44.4% |
| 6 | RecompensÄ | 46 | 24 | 52.2% |
| 7 | Jaf | 46 | 24 | 52.2% |
| 8 | Showdown Solo | 10 | 6 | 60% |
| 9 | Dueluri | 4 | 4 | 100% |
Statistici
Trofee Či ratÄ de cĆ¢Čtig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | HartÄ | LuptÄtor | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 21:29 | ŠŠ°Ń Š²Š°Ń ŠŗŃŠøŃŃŠ°Š»Š»Š¾Š² | Undermine |
BOLT
|
ĆnfrĆ¢ngere | ā |
| 06.11.2026 21:27 | ŠŠ°Ń Š²Š°Ń ŠŗŃŠøŃŃŠ°Š»Š»Š¾Š² | Undermine |
BOLT
|
ĆnfrĆ¢ngere | ā |
| 06.11.2026 21:23 | ŠŠ¾ŠŗŠ°ŃŃ | Goldarm Gulch |
EL PRIMO
|
Victorie | ā |
| 06.11.2026 21:22 | ŠŠ¾ŠŗŠ°ŃŃ | Goldarm Gulch |
EL PRIMO
|
ĆnfrĆ¢ngere | ā |
| 06.11.2026 21:20 | ŠŠ¾ŠŗŠ°ŃŃ | Goldarm Gulch |
EL PRIMO
|
Victorie | ā |
| 06.11.2026 21:16 | ŠŃŠ¾ŃŠ»Š±Š¾Š» | Sneaky Fields |
BELLE
|
ĆnfrĆ¢ngere | ā |
| 06.11.2026 21:15 | ŠŃŠ¾ŃŠ»Š±Š¾Š» | Sneaky Fields |
BELLE
|
ĆnfrĆ¢ngere | ā |
| 06.11.2026 21:12 | ŠŃŠ¾ŃŠ»Š±Š¾Š» | Triple Dribble |
8-BIT
|
ĆnfrĆ¢ngere | ā |
| 06.11.2026 21:10 | ŠŃŠ¾ŃŠ»Š±Š¾Š» | Triple Dribble |
8-BIT
|
ĆnfrĆ¢ngere | ā |
| 06.11.2026 21:05 | ŠŃ Š¾ŃŠ° за головами | Shooting Star |
TRUNK
|
ĆnfrĆ¢ngere | ā |
ToČi luptÄtorii
ā Ćnapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 664
Victorii: 366
RatÄ de cĆ¢Čtig: 55.1%