42,870
3vs3 galibiyet
13,405
Duo galibiyet
3,863
Solo galibiyet
223
Prestij
83.9%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 247 | 222 | 89.9% | |
| 2 | 142 | 116 | 81.7% | |
| 3 | 138 | 121 | 87.7% | |
| 4 | 132 | 112 | 84.8% | |
| 5 | 129 | 90 | 69.8% | |
| 6 | 126 | 105 | 83.3% | |
| 7 | 108 | 99 | 91.7% | |
| 8 | 103 | 90 | 87.4% | |
| 9 | 100 | 91 | 91% | |
| 10 | 93 | 75 | 80.6% | |
| 11 | 63 | 54 | 85.7% | |
| 12 | 62 | 53 | 85.5% | |
| 13 | 62 | 54 | 87.1% | |
| 14 | 61 | 53 | 86.9% | |
| 15 | 60 | 52 | 86.7% | |
| 16 | 57 | 44 | 77.2% | |
| 17 | 57 | 52 | 91.2% | |
| 18 | 56 | 50 | 89.3% | |
| 19 | 56 | 55 | 98.2% | |
| 20 | 52 | 48 | 92.3% | |
| 21 | 51 | 43 | 84.3% | |
| 22 | 50 | 45 | 90% | |
| 23 | 46 | 43 | 93.5% | |
| 24 | 42 | 33 | 78.6% | |
| 25 | 41 | 37 | 90.2% | |
| 26 | 39 | 34 | 87.2% | |
| 27 | 38 | 25 | 65.8% | |
| 28 | 36 | 31 | 86.1% | |
| 29 | 35 | 35 | 100% | |
| 30 | 35 | 32 | 91.4% | |
| 31 | 34 | 30 | 88.2% | |
| 32 | 34 | 28 | 82.4% | |
| 33 | 34 | 23 | 67.6% | |
| 34 | 30 | 23 | 76.7% | |
| 35 | 27 | 26 | 96.3% | |
| 36 | 27 | 23 | 85.2% | |
| 37 | 27 | 24 | 88.9% | |
| 38 | 26 | 21 | 80.8% | |
| 39 | 23 | 17 | 73.9% | |
| 40 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 41 | 22 | 16 | 72.7% | |
| 42 | 22 | 21 | 95.5% | |
| 43 | 22 | 17 | 77.3% | |
| 44 | 21 | 17 | 81% | |
| 45 | 18 | 17 | 94.4% | |
| 46 | 18 | 15 | 83.3% | |
| 47 | 17 | 14 | 82.4% | |
| 48 | 16 | 13 | 81.3% | |
| 49 | 16 | 8 | 50% | |
| 50 | 15 | 14 | 93.3% | |
| 51 | 14 | 12 | 85.7% | |
| 52 | 13 | 12 | 92.3% | |
| 53 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 54 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 55 | 10 | 9 | 90% | |
| 56 | 9 | 2 | 22.2% | |
| 57 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 58 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 59 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 60 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 61 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 62 | 8 | 4 | 50% | |
| 63 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 64 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 65 | 7 | 7 | 100% | |
| 66 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 67 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 68 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 69 | 5 | 4 | 80% | |
| 70 | 5 | 3 | 60% | |
| 71 | 5 | 1 | 20% | |
| 72 | 5 | 0 | 0% | |
| 73 | 4 | 2 | 50% | |
| 74 | 4 | 2 | 50% | |
| 75 | 4 | 4 | 100% | |
| 76 | 4 | 4 | 100% | |
| 77 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 78 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 79 | 3 | 3 | 100% | |
| 80 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 81 | 2 | 1 | 50% | |
| 82 | 2 | 2 | 100% | |
| 83 | 2 | 2 | 100% | |
| 84 | 2 | 0 | 0% | |
| 85 | 1 | 1 | 100% | |
| 86 | 1 | 1 | 100% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 35 | 100% | |
| 2 | 7 | 7 | 100% | |
| 3 | 56 | 55 | 98.2% | |
| 4 | 27 | 26 | 96.3% | |
| 5 | 22 | 21 | 95.5% | |
| 6 | 18 | 17 | 94.4% | |
| 7 | 46 | 43 | 93.5% | |
| 8 | 15 | 14 | 93.3% | |
| 9 | 52 | 48 | 92.3% | |
| 10 | 13 | 12 | 92.3% | |
| 11 | 108 | 99 | 91.7% | |
| 12 | 35 | 32 | 91.4% | |
| 13 | 57 | 52 | 91.2% | |
| 14 | 100 | 91 | 91% | |
| 15 | 41 | 37 | 90.2% | |
| 16 | 50 | 45 | 90% | |
| 17 | 10 | 9 | 90% | |
| 18 | 247 | 222 | 89.9% | |
| 19 | 56 | 50 | 89.3% | |
| 20 | 27 | 24 | 88.9% | |
| 21 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 22 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 23 | 34 | 30 | 88.2% | |
| 24 | 138 | 121 | 87.7% | |
| 25 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 26 | 103 | 90 | 87.4% | |
| 27 | 39 | 34 | 87.2% | |
| 28 | 62 | 54 | 87.1% | |
| 29 | 61 | 53 | 86.9% | |
| 30 | 60 | 52 | 86.7% | |
| 31 | 36 | 31 | 86.1% | |
| 32 | 63 | 54 | 85.7% | |
| 33 | 14 | 12 | 85.7% | |
| 34 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 35 | 62 | 53 | 85.5% | |
| 36 | 27 | 23 | 85.2% | |
| 37 | 132 | 112 | 84.8% | |
| 38 | 51 | 43 | 84.3% | |
| 39 | 126 | 105 | 83.3% | |
| 40 | 18 | 15 | 83.3% | |
| 41 | 34 | 28 | 82.4% | |
| 42 | 17 | 14 | 82.4% | |
| 43 | 142 | 116 | 81.7% | |
| 44 | 16 | 13 | 81.3% | |
| 45 | 21 | 17 | 81% | |
| 46 | 26 | 21 | 80.8% | |
| 47 | 93 | 75 | 80.6% | |
| 48 | 5 | 4 | 80% | |
| 49 | 42 | 33 | 78.6% | |
| 50 | 22 | 17 | 77.3% | |
| 51 | 57 | 44 | 77.2% | |
| 52 | 30 | 23 | 76.7% | |
| 53 | 23 | 17 | 73.9% | |
| 54 | 22 | 16 | 72.7% | |
| 55 | 129 | 90 | 69.8% | |
| 56 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 57 | 34 | 23 | 67.6% | |
| 58 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 59 | 38 | 25 | 65.8% | |
| 60 | 5 | 3 | 60% | |
| 61 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 62 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 63 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 64 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 65 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 66 | 16 | 8 | 50% | |
| 67 | 8 | 4 | 50% | |
| 68 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 69 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 70 | 9 | 2 | 22.2% | |
| 71 | 5 | 1 | 20% | |
| 72 | 5 | 0 | 0% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Duo Showdown | 1475 | 1256 | 85.2% |
| 2 | Brawl Ball | 744 | 646 | 86.8% |
| 3 | Knockout | 246 | 195 | 79.3% |
| 4 | Bounty | 241 | 209 | 86.7% |
| 5 | Hot Zone | 85 | 60 | 70.6% |
| 6 | Gem Grab | 76 | 61 | 80.3% |
| 7 | Heist | 62 | 41 | 66.1% |
| 8 | Wipeout | 54 | 44 | 81.5% |
| 9 | Solo Showdown | 27 | 13 | 48.1% |
| 10 | Siege | 1 | 0 | 0% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 744 | 646 | 86.8% |
| 2 | Bounty | 241 | 209 | 86.7% |
| 3 | Duo Showdown | 1475 | 1256 | 85.2% |
| 4 | Wipeout | 54 | 44 | 81.5% |
| 5 | Gem Grab | 76 | 61 | 80.3% |
| 6 | Knockout | 246 | 195 | 79.3% |
| 7 | Hot Zone | 85 | 60 | 70.6% |
| 8 | Heist | 62 | 41 | 66.1% |
| 9 | Solo Showdown | 27 | 13 | 48.1% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Duo Showdown | 1475 | 1256 | 85.2% |
| 2 | Brawl Ball | 744 | 646 | 86.8% |
| 3 | Bounty | 241 | 209 | 86.7% |
| 4 | Knockout | 246 | 195 | 79.3% |
| 5 | Gem Grab | 76 | 61 | 80.3% |
| 6 | Hot Zone | 85 | 60 | 70.6% |
| 7 | Wipeout | 54 | 44 | 81.5% |
| 8 | Heist | 62 | 41 | 66.1% |
| 9 | Solo Showdown | 27 | 13 | 48.1% |
| 10 | Siege | 1 | 0 | 0% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 21:27 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
COLETTE
|
Zafer ⭐ | +4 |
| 06.11.2026 21:24 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
COLETTE
|
Zafer | +4 |
| 06.11.2026 21:15 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
LOU
|
Yenilgi | -10 |
| 06.11.2026 21:11 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
LOU
|
Zafer | +6 |
| 06.11.2026 21:06 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
LOU
|
Yenilgi | -10 |
| 06.11.2026 21:01 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
LOU
|
Zafer ⭐ | +6 |
| 06.11.2026 20:58 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
LOU
|
Yenilgi | -10 |
| 06.11.2026 20:54 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
LOU
|
Zafer | +6 |
| 06.11.2026 20:49 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
LOU
|
Zafer | +6 |
| 06.11.2026 20:43 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
LOU
|
Zafer ⭐ | +6 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 3,011
Galibiyet: 2,525
Kazanma oranı: 83.9%