10,486
3vs3 galibiyet
3,387
Duo galibiyet
3,848
Solo galibiyet
158
Prestij
61.8%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 136 | 77 | 56.6% | |
| 2 | 125 | 84 | 67.2% | |
| 3 | 90 | 67 | 74.4% | |
| 4 | 84 | 48 | 57.1% | |
| 5 | 66 | 38 | 57.6% | |
| 6 | 63 | 32 | 50.8% | |
| 7 | 61 | 40 | 65.6% | |
| 8 | 60 | 46 | 76.7% | |
| 9 | 47 | 27 | 57.4% | |
| 10 | 33 | 22 | 66.7% | |
| 11 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 12 | 26 | 17 | 65.4% | |
| 13 | 25 | 18 | 72% | |
| 14 | 24 | 16 | 66.7% | |
| 15 | 21 | 12 | 57.1% | |
| 16 | 20 | 16 | 80% | |
| 17 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 18 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 19 | 13 | 10 | 76.9% | |
| 20 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 21 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 22 | 12 | 9 | 75% | |
| 23 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 24 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 25 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 26 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 27 | 10 | 6 | 60% | |
| 28 | 10 | 6 | 60% | |
| 29 | 10 | 5 | 50% | |
| 30 | 10 | 6 | 60% | |
| 31 | 10 | 6 | 60% | |
| 32 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 33 | 8 | 4 | 50% | |
| 34 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 35 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 36 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 37 | 8 | 6 | 75% | |
| 38 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 39 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 40 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 41 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 42 | 6 | 3 | 50% | |
| 43 | 6 | 3 | 50% | |
| 44 | 4 | 3 | 75% | |
| 45 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 46 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 47 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 48 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 49 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 50 | 2 | 0 | 0% | |
| 51 | 2 | 1 | 50% | |
| 52 | 2 | 1 | 50% | |
| 53 | 2 | 1 | 50% | |
| 54 | 2 | 0 | 0% | |
| 55 | 1 | 0 | 0% | |
| 56 | 1 | 1 | 100% | |
| 57 | 1 | 1 | 100% | |
| 58 | 1 | 0 | 0% | |
| 59 | 1 | 0 | 0% | |
| 60 | 1 | 0 | 0% | |
| 61 | 1 | 0 | 0% | |
| 62 | 1 | 1 | 100% | |
| 63 | 1 | 1 | 100% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 20 | 16 | 80% | |
| 2 | 13 | 10 | 76.9% | |
| 3 | 60 | 46 | 76.7% | |
| 4 | 12 | 9 | 75% | |
| 5 | 8 | 6 | 75% | |
| 6 | 90 | 67 | 74.4% | |
| 7 | 25 | 18 | 72% | |
| 8 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 9 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 10 | 125 | 84 | 67.2% | |
| 11 | 33 | 22 | 66.7% | |
| 12 | 24 | 16 | 66.7% | |
| 13 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 14 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 15 | 61 | 40 | 65.6% | |
| 16 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 17 | 26 | 17 | 65.4% | |
| 18 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 19 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 20 | 10 | 6 | 60% | |
| 21 | 10 | 6 | 60% | |
| 22 | 10 | 6 | 60% | |
| 23 | 10 | 6 | 60% | |
| 24 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 25 | 66 | 38 | 57.6% | |
| 26 | 47 | 27 | 57.4% | |
| 27 | 84 | 48 | 57.1% | |
| 28 | 21 | 12 | 57.1% | |
| 29 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 30 | 136 | 77 | 56.6% | |
| 31 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 32 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 33 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 34 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 35 | 63 | 32 | 50.8% | |
| 36 | 10 | 5 | 50% | |
| 37 | 8 | 4 | 50% | |
| 38 | 6 | 3 | 50% | |
| 39 | 6 | 3 | 50% | |
| 40 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 41 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 42 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 43 | 7 | 2 | 28.6% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solo Showdown | 377 | 224 | 59.4% |
| 2 | Knockout | 264 | 174 | 65.9% |
| 3 | Duo Showdown | 233 | 129 | 55.4% |
| 4 | Brawl Ball | 200 | 134 | 67% |
| 5 | Heist | 92 | 62 | 67.4% |
| 6 | Hot Zone | 27 | 14 | 51.9% |
| 7 | Gem Grab | 8 | 6 | 75% |
| 8 | Bounty | 7 | 5 | 71.4% |
| 9 | Duels | 3 | 1 | 33.3% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gem Grab | 8 | 6 | 75% |
| 2 | Bounty | 7 | 5 | 71.4% |
| 3 | Heist | 92 | 62 | 67.4% |
| 4 | Brawl Ball | 200 | 134 | 67% |
| 5 | Knockout | 264 | 174 | 65.9% |
| 6 | Solo Showdown | 377 | 224 | 59.4% |
| 7 | Duo Showdown | 233 | 129 | 55.4% |
| 8 | Hot Zone | 27 | 14 | 51.9% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solo Showdown | 377 | 224 | 59.4% |
| 2 | Knockout | 264 | 174 | 65.9% |
| 3 | Brawl Ball | 200 | 134 | 67% |
| 4 | Duo Showdown | 233 | 129 | 55.4% |
| 5 | Heist | 92 | 62 | 67.4% |
| 6 | Hot Zone | 27 | 14 | 51.9% |
| 7 | Gem Grab | 8 | 6 | 75% |
| 8 | Bounty | 7 | 5 | 71.4% |
| 9 | Duels | 3 | 1 | 33.3% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 23:27 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Zafer | +8 |
| 06.11.2026 23:26 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Yenilgi | -14 |
| 06.11.2026 23:22 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Zafer | +3 |
| 06.11.2026 23:18 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Yenilgi | +1 |
| 06.11.2026 23:14 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Zafer | +10 |
| 06.11.2026 23:11 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Zafer | +10 |
| 06.11.2026 23:08 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Zafer | +6 |
| 06.11.2026 23:05 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Yenilgi | +4 |
| 06.11.2026 23:02 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Zafer | +8 |
| 06.11.2026 22:59 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Yenilgi | — |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 1,211
Galibiyet: 749
Kazanma oranı: 61.8%