10,486
Victorii 3vs3
3,387
Victorii Duo
3,848
Victorii Solo
158
Prestigiu
61.8%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 136 | 77 | 56.6% | |
| 2 | 125 | 84 | 67.2% | |
| 3 | 90 | 67 | 74.4% | |
| 4 | 84 | 48 | 57.1% | |
| 5 | 66 | 38 | 57.6% | |
| 6 | 63 | 32 | 50.8% | |
| 7 | 61 | 40 | 65.6% | |
| 8 | 60 | 46 | 76.7% | |
| 9 | 47 | 27 | 57.4% | |
| 10 | 33 | 22 | 66.7% | |
| 11 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 12 | 26 | 17 | 65.4% | |
| 13 | 25 | 18 | 72% | |
| 14 | 24 | 16 | 66.7% | |
| 15 | 21 | 12 | 57.1% | |
| 16 | 20 | 16 | 80% | |
| 17 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 18 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 19 | 13 | 10 | 76.9% | |
| 20 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 21 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 22 | 12 | 9 | 75% | |
| 23 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 24 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 25 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 26 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 27 | 10 | 6 | 60% | |
| 28 | 10 | 6 | 60% | |
| 29 | 10 | 5 | 50% | |
| 30 | 10 | 6 | 60% | |
| 31 | 10 | 6 | 60% | |
| 32 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 33 | 8 | 4 | 50% | |
| 34 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 35 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 36 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 37 | 8 | 6 | 75% | |
| 38 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 39 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 40 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 41 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 42 | 6 | 3 | 50% | |
| 43 | 6 | 3 | 50% | |
| 44 | 4 | 3 | 75% | |
| 45 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 46 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 47 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 48 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 49 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 50 | 2 | 0 | 0% | |
| 51 | 2 | 1 | 50% | |
| 52 | 2 | 1 | 50% | |
| 53 | 2 | 1 | 50% | |
| 54 | 2 | 0 | 0% | |
| 55 | 1 | 0 | 0% | |
| 56 | 1 | 1 | 100% | |
| 57 | 1 | 1 | 100% | |
| 58 | 1 | 0 | 0% | |
| 59 | 1 | 0 | 0% | |
| 60 | 1 | 0 | 0% | |
| 61 | 1 | 0 | 0% | |
| 62 | 1 | 1 | 100% | |
| 63 | 1 | 1 | 100% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 20 | 16 | 80% | |
| 2 | 13 | 10 | 76.9% | |
| 3 | 60 | 46 | 76.7% | |
| 4 | 12 | 9 | 75% | |
| 5 | 8 | 6 | 75% | |
| 6 | 90 | 67 | 74.4% | |
| 7 | 25 | 18 | 72% | |
| 8 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 9 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 10 | 125 | 84 | 67.2% | |
| 11 | 33 | 22 | 66.7% | |
| 12 | 24 | 16 | 66.7% | |
| 13 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 14 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 15 | 61 | 40 | 65.6% | |
| 16 | 29 | 19 | 65.5% | |
| 17 | 26 | 17 | 65.4% | |
| 18 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 19 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 20 | 10 | 6 | 60% | |
| 21 | 10 | 6 | 60% | |
| 22 | 10 | 6 | 60% | |
| 23 | 10 | 6 | 60% | |
| 24 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 25 | 66 | 38 | 57.6% | |
| 26 | 47 | 27 | 57.4% | |
| 27 | 84 | 48 | 57.1% | |
| 28 | 21 | 12 | 57.1% | |
| 29 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 30 | 136 | 77 | 56.6% | |
| 31 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 32 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 33 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 34 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 35 | 63 | 32 | 50.8% | |
| 36 | 10 | 5 | 50% | |
| 37 | 8 | 4 | 50% | |
| 38 | 6 | 3 | 50% | |
| 39 | 6 | 3 | 50% | |
| 40 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 41 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 42 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 43 | 7 | 2 | 28.6% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Solo | 377 | 224 | 59.4% |
| 2 | Knockout | 264 | 174 | 65.9% |
| 3 | Showdown Duo | 233 | 129 | 55.4% |
| 4 | Brawl Ball | 200 | 134 | 67% |
| 5 | Jaf | 92 | 62 | 67.4% |
| 6 | Zonă fierbinte | 27 | 14 | 51.9% |
| 7 | Captură de nestemate | 8 | 6 | 75% |
| 8 | Recompensă | 7 | 5 | 71.4% |
| 9 | Dueluri | 3 | 1 | 33.3% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Captură de nestemate | 8 | 6 | 75% |
| 2 | Recompensă | 7 | 5 | 71.4% |
| 3 | Jaf | 92 | 62 | 67.4% |
| 4 | Brawl Ball | 200 | 134 | 67% |
| 5 | Knockout | 264 | 174 | 65.9% |
| 6 | Showdown Solo | 377 | 224 | 59.4% |
| 7 | Showdown Duo | 233 | 129 | 55.4% |
| 8 | Zonă fierbinte | 27 | 14 | 51.9% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Solo | 377 | 224 | 59.4% |
| 2 | Knockout | 264 | 174 | 65.9% |
| 3 | Brawl Ball | 200 | 134 | 67% |
| 4 | Showdown Duo | 233 | 129 | 55.4% |
| 5 | Jaf | 92 | 62 | 67.4% |
| 6 | Zonă fierbinte | 27 | 14 | 51.9% |
| 7 | Captură de nestemate | 8 | 6 | 75% |
| 8 | Recompensă | 7 | 5 | 71.4% |
| 9 | Dueluri | 3 | 1 | 33.3% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 23:27 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 23:26 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Înfrângere | -14 |
| 06.11.2026 23:22 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Victorie | +3 |
| 06.11.2026 23:18 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Înfrângere | +1 |
| 06.11.2026 23:14 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Victorie | +10 |
| 06.11.2026 23:11 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Victorie | +10 |
| 06.11.2026 23:08 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Victorie | +6 |
| 06.11.2026 23:05 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Înfrângere | +4 |
| 06.11.2026 23:02 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 22:59 | megaShowdown | Patchwork Peril |
DOUG
|
Înfrângere | — |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,211
Victorii: 749
Rată de câștig: 61.8%