15,231
3vs3 galibiyet
2,359
Duo galibiyet
2,890
Solo galibiyet
73
Prestij
54.7%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 52 | 27 | 51.9% | |
| 2 | 26 | 19 | 73.1% | |
| 3 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 4 | 21 | 15 | 71.4% | |
| 5 | 20 | 14 | 70% | |
| 6 | 18 | 9 | 50% | |
| 7 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 8 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 9 | 15 | 14 | 93.3% | |
| 10 | 13 | 7 | 53.8% | |
| 11 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 12 | 11 | 4 | 36.4% | |
| 13 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 14 | 10 | 3 | 30% | |
| 15 | 10 | 5 | 50% | |
| 16 | 10 | 7 | 70% | |
| 17 | 10 | 6 | 60% | |
| 18 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 19 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 20 | 8 | 4 | 50% | |
| 21 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 22 | 8 | 6 | 75% | |
| 23 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 24 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 25 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 26 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 27 | 6 | 1 | 16.7% | |
| 28 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 29 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 30 | 6 | 3 | 50% | |
| 31 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 32 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 33 | 5 | 1 | 20% | |
| 34 | 5 | 4 | 80% | |
| 35 | 5 | 2 | 40% | |
| 36 | 5 | 3 | 60% | |
| 37 | 5 | 2 | 40% | |
| 38 | 5 | 5 | 100% | |
| 39 | 5 | 3 | 60% | |
| 40 | 4 | 2 | 50% | |
| 41 | 4 | 2 | 50% | |
| 42 | 4 | 1 | 25% | |
| 43 | 4 | 1 | 25% | |
| 44 | 4 | 0 | 0% | |
| 45 | 4 | 2 | 50% | |
| 46 | 4 | 1 | 25% | |
| 47 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 48 | 3 | 3 | 100% | |
| 49 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 50 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 51 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 52 | 3 | 0 | 0% | |
| 53 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 54 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 55 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 56 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 57 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 58 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 59 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 60 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 61 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 62 | 2 | 1 | 50% | |
| 63 | 2 | 2 | 100% | |
| 64 | 2 | 2 | 100% | |
| 65 | 2 | 2 | 100% | |
| 66 | 2 | 0 | 0% | |
| 67 | 2 | 1 | 50% | |
| 68 | 2 | 2 | 100% | |
| 69 | 2 | 0 | 0% | |
| 70 | 2 | 0 | 0% | |
| 71 | 2 | 2 | 100% | |
| 72 | 2 | 0 | 0% | |
| 73 | 2 | 2 | 100% | |
| 74 | 2 | 0 | 0% | |
| 75 | 2 | 0 | 0% | |
| 76 | 2 | 2 | 100% | |
| 77 | 2 | 0 | 0% | |
| 78 | 2 | 2 | 100% | |
| 79 | 1 | 1 | 100% | |
| 80 | 1 | 0 | 0% | |
| 81 | 1 | 1 | 100% | |
| 82 | 1 | 1 | 100% | |
| 83 | 1 | 0 | 0% | |
| 84 | 1 | 1 | 100% | |
| 85 | 1 | 0 | 0% | |
| 86 | 1 | 1 | 100% | |
| 87 | 1 | 0 | 0% | |
| 88 | 1 | 1 | 100% | |
| 89 | 1 | 0 | 0% | |
| 90 | 1 | 0 | 0% | |
| 91 | 1 | 1 | 100% | |
| 92 | 1 | 0 | 0% | |
| 93 | 1 | 0 | 0% | |
| 94 | 1 | 1 | 100% | |
| 95 | 1 | 1 | 100% | |
| 96 | 1 | 0 | 0% | |
| 97 | 1 | 1 | 100% | |
| 98 | 1 | 1 | 100% | |
| 99 | 1 | 1 | 100% | |
| 100 | 1 | 0 | 0% | |
| 101 | 1 | 1 | 100% | |
| 102 | 1 | 0 | 0% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 5 | 100% | |
| 2 | 15 | 14 | 93.3% | |
| 3 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 4 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 5 | 5 | 4 | 80% | |
| 6 | 8 | 6 | 75% | |
| 7 | 26 | 19 | 73.1% | |
| 8 | 21 | 15 | 71.4% | |
| 9 | 20 | 14 | 70% | |
| 10 | 10 | 7 | 70% | |
| 11 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 12 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 13 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 14 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 15 | 10 | 6 | 60% | |
| 16 | 5 | 3 | 60% | |
| 17 | 5 | 3 | 60% | |
| 18 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 19 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 20 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 21 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 22 | 13 | 7 | 53.8% | |
| 23 | 52 | 27 | 51.9% | |
| 24 | 18 | 9 | 50% | |
| 25 | 10 | 5 | 50% | |
| 26 | 8 | 4 | 50% | |
| 27 | 6 | 3 | 50% | |
| 28 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 29 | 5 | 2 | 40% | |
| 30 | 5 | 2 | 40% | |
| 31 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 32 | 11 | 4 | 36.4% | |
| 33 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 34 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 35 | 10 | 3 | 30% | |
| 36 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 37 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 38 | 5 | 1 | 20% | |
| 39 | 6 | 1 | 16.7% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 122 | 74 | 60.7% |
| 2 | Knockout | 114 | 64 | 56.1% |
| 3 | Gem Grab | 68 | 33 | 48.5% |
| 4 | Hot Zone | 65 | 28 | 43.1% |
| 5 | Heist | 59 | 34 | 57.6% |
| 6 | Solo Showdown | 48 | 25 | 52.1% |
| 7 | Bounty | 47 | 29 | 61.7% |
| 8 | Wipeout | 31 | 18 | 58.1% |
| 9 | Duels | 15 | 6 | 40% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bounty | 47 | 29 | 61.7% |
| 2 | Brawl Ball | 122 | 74 | 60.7% |
| 3 | Wipeout | 31 | 18 | 58.1% |
| 4 | Heist | 59 | 34 | 57.6% |
| 5 | Knockout | 114 | 64 | 56.1% |
| 6 | Solo Showdown | 48 | 25 | 52.1% |
| 7 | Gem Grab | 68 | 33 | 48.5% |
| 8 | Hot Zone | 65 | 28 | 43.1% |
| 9 | Duels | 15 | 6 | 40% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 122 | 74 | 60.7% |
| 2 | Knockout | 114 | 64 | 56.1% |
| 3 | Heist | 59 | 34 | 57.6% |
| 4 | Gem Grab | 68 | 33 | 48.5% |
| 5 | Bounty | 47 | 29 | 61.7% |
| 6 | Hot Zone | 65 | 28 | 43.1% |
| 7 | Solo Showdown | 48 | 25 | 52.1% |
| 8 | Wipeout | 31 | 18 | 58.1% |
| 9 | Duels | 15 | 6 | 40% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 09:44 | Броулбол | Pinball Dreams |
CHESTER
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 09:42 | Броулбол | Pinball Dreams |
CHESTER
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 09:41 | Броулбол | Pinball Dreams |
CHESTER
|
Zafer | — |
| 06.11.2026 09:35 | Захват кристаллов | Double Swoosh |
CHESTER
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 09:33 | Захват кристаллов | Double Swoosh |
CHESTER
|
Yenilgi | — |
| 06.11.2026 09:29 | Захват кристаллов | Double Swoosh |
COLETTE
|
Zafer ⭐ | — |
| 06.11.2026 09:27 | Захват кристаллов | Double Swoosh |
COLETTE
|
Zafer | — |
| 05.11.2026 21:41 | Нокаут | Jungle Top |
MANDY
|
Yenilgi | -7 |
| 05.11.2026 21:38 | Нокаут | Jungle Top |
MANDY
|
Zafer ⭐ | +10 |
| 05.11.2026 21:36 | Нокаут | Jungle Top |
MANDY
|
Yenilgi ⭐ | -7 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 569
Galibiyet: 311
Kazanma oranı: 54.7%