20,060
3vs3 galibiyet
1,346
Duo galibiyet
4,111
Solo galibiyet
111
Prestij
77.1%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 249 | 213 | 85.5% | |
| 2 | 230 | 194 | 84.3% | |
| 3 | 194 | 162 | 83.5% | |
| 4 | 141 | 117 | 83% | |
| 5 | 132 | 116 | 87.9% | |
| 6 | 121 | 89 | 73.6% | |
| 7 | 107 | 62 | 57.9% | |
| 8 | 70 | 58 | 82.9% | |
| 9 | 64 | 53 | 82.8% | |
| 10 | 63 | 45 | 71.4% | |
| 11 | 50 | 47 | 94% | |
| 12 | 42 | 32 | 76.2% | |
| 13 | 40 | 37 | 92.5% | |
| 14 | 38 | 33 | 86.8% | |
| 15 | 36 | 21 | 58.3% | |
| 16 | 36 | 19 | 52.8% | |
| 17 | 33 | 24 | 72.7% | |
| 18 | 28 | 19 | 67.9% | |
| 19 | 27 | 21 | 77.8% | |
| 20 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 21 | 26 | 14 | 53.8% | |
| 22 | 24 | 19 | 79.2% | |
| 23 | 20 | 13 | 65% | |
| 24 | 20 | 8 | 40% | |
| 25 | 18 | 14 | 77.8% | |
| 26 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 27 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 28 | 15 | 12 | 80% | |
| 29 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 30 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 31 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 32 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 33 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 34 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 35 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 36 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 37 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 38 | 10 | 9 | 90% | |
| 39 | 10 | 8 | 80% | |
| 40 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 41 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 42 | 9 | 9 | 100% | |
| 43 | 8 | 6 | 75% | |
| 44 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 45 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 46 | 6 | 3 | 50% | |
| 47 | 6 | 3 | 50% | |
| 48 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 49 | 5 | 3 | 60% | |
| 50 | 5 | 2 | 40% | |
| 51 | 5 | 3 | 60% | |
| 52 | 5 | 3 | 60% | |
| 53 | 5 | 1 | 20% | |
| 54 | 4 | 2 | 50% | |
| 55 | 4 | 3 | 75% | |
| 56 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 57 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 58 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 59 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 60 | 3 | 3 | 100% | |
| 61 | 3 | 0 | 0% | |
| 62 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 63 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 64 | 3 | 0 | 0% | |
| 65 | 2 | 2 | 100% | |
| 66 | 2 | 1 | 50% | |
| 67 | 2 | 1 | 50% | |
| 68 | 2 | 2 | 100% | |
| 69 | 1 | 1 | 100% | |
| 70 | 1 | 1 | 100% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 9 | 100% | |
| 2 | 50 | 47 | 94% | |
| 3 | 40 | 37 | 92.5% | |
| 4 | 10 | 9 | 90% | |
| 5 | 132 | 116 | 87.9% | |
| 6 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 7 | 38 | 33 | 86.8% | |
| 8 | 249 | 213 | 85.5% | |
| 9 | 230 | 194 | 84.3% | |
| 10 | 194 | 162 | 83.5% | |
| 11 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 12 | 141 | 117 | 83% | |
| 13 | 70 | 58 | 82.9% | |
| 14 | 64 | 53 | 82.8% | |
| 15 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 16 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 17 | 15 | 12 | 80% | |
| 18 | 10 | 8 | 80% | |
| 19 | 24 | 19 | 79.2% | |
| 20 | 27 | 21 | 77.8% | |
| 21 | 18 | 14 | 77.8% | |
| 22 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 23 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 24 | 42 | 32 | 76.2% | |
| 25 | 8 | 6 | 75% | |
| 26 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 27 | 121 | 89 | 73.6% | |
| 28 | 33 | 24 | 72.7% | |
| 29 | 63 | 45 | 71.4% | |
| 30 | 28 | 19 | 67.9% | |
| 31 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 32 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 33 | 20 | 13 | 65% | |
| 34 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 35 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 36 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 37 | 5 | 3 | 60% | |
| 38 | 5 | 3 | 60% | |
| 39 | 5 | 3 | 60% | |
| 40 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 41 | 36 | 21 | 58.3% | |
| 42 | 107 | 62 | 57.9% | |
| 43 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 44 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 45 | 26 | 14 | 53.8% | |
| 46 | 36 | 19 | 52.8% | |
| 47 | 6 | 3 | 50% | |
| 48 | 6 | 3 | 50% | |
| 49 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 50 | 20 | 8 | 40% | |
| 51 | 5 | 2 | 40% | |
| 52 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 53 | 5 | 1 | 20% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 1121 | 939 | 83.8% |
| 2 | Brawl Ball | 664 | 483 | 72.7% |
| 3 | Wipeout | 100 | 79 | 79% |
| 4 | Heist | 54 | 37 | 68.5% |
| 5 | Duo Showdown | 53 | 30 | 56.6% |
| 6 | Gem Grab | 43 | 32 | 74.4% |
| 7 | Bounty | 38 | 26 | 68.4% |
| 8 | Hot Zone | 38 | 18 | 47.4% |
| 9 | Solo Showdown | 34 | 12 | 35.3% |
| 10 | Siege | 5 | 2 | 40% |
| 11 | Duels | 2 | 2 | 100% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 1121 | 939 | 83.8% |
| 2 | Wipeout | 100 | 79 | 79% |
| 3 | Gem Grab | 43 | 32 | 74.4% |
| 4 | Brawl Ball | 664 | 483 | 72.7% |
| 5 | Heist | 54 | 37 | 68.5% |
| 6 | Bounty | 38 | 26 | 68.4% |
| 7 | Duo Showdown | 53 | 30 | 56.6% |
| 8 | Hot Zone | 38 | 18 | 47.4% |
| 9 | Siege | 5 | 2 | 40% |
| 10 | Solo Showdown | 34 | 12 | 35.3% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 1121 | 939 | 83.8% |
| 2 | Brawl Ball | 664 | 483 | 72.7% |
| 3 | Wipeout | 100 | 79 | 79% |
| 4 | Heist | 54 | 37 | 68.5% |
| 5 | Gem Grab | 43 | 32 | 74.4% |
| 6 | Duo Showdown | 53 | 30 | 56.6% |
| 7 | Bounty | 38 | 26 | 68.4% |
| 8 | Hot Zone | 38 | 18 | 47.4% |
| 9 | Solo Showdown | 34 | 12 | 35.3% |
| 10 | Siege | 5 | 2 | 40% |
| 11 | Duels | 2 | 2 | 100% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 21:25 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Zafer | +8 |
| 06.11.2026 20:11 | Броулбол | Bustling Business |
KENJI
|
Yenilgi | -9 |
| 06.11.2026 20:10 | Броулбол | Bustling Business |
KENJI
|
Zafer | +10 |
| 06.11.2026 19:12 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Yenilgi | -10 |
| 06.11.2026 19:08 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Zafer | +8 |
| 06.11.2026 19:03 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Zafer | +8 |
| 06.11.2026 18:58 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Zafer | +8 |
| 06.11.2026 18:52 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Zafer | +8 |
| 06.11.2026 18:43 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Zafer | +8 |
| 06.11.2026 18:37 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Zafer | +8 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 2,152
Galibiyet: 1,660
Kazanma oranı: 77.1%