20,060
Victorii 3vs3
1,346
Victorii Duo
4,111
Victorii Solo
111
Prestigiu
77.1%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 249 | 213 | 85.5% | |
| 2 | 230 | 194 | 84.3% | |
| 3 | 194 | 162 | 83.5% | |
| 4 | 141 | 117 | 83% | |
| 5 | 132 | 116 | 87.9% | |
| 6 | 121 | 89 | 73.6% | |
| 7 | 107 | 62 | 57.9% | |
| 8 | 70 | 58 | 82.9% | |
| 9 | 64 | 53 | 82.8% | |
| 10 | 63 | 45 | 71.4% | |
| 11 | 50 | 47 | 94% | |
| 12 | 42 | 32 | 76.2% | |
| 13 | 40 | 37 | 92.5% | |
| 14 | 38 | 33 | 86.8% | |
| 15 | 36 | 21 | 58.3% | |
| 16 | 36 | 19 | 52.8% | |
| 17 | 33 | 24 | 72.7% | |
| 18 | 28 | 19 | 67.9% | |
| 19 | 27 | 21 | 77.8% | |
| 20 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 21 | 26 | 14 | 53.8% | |
| 22 | 24 | 19 | 79.2% | |
| 23 | 20 | 13 | 65% | |
| 24 | 20 | 8 | 40% | |
| 25 | 18 | 14 | 77.8% | |
| 26 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 27 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 28 | 15 | 12 | 80% | |
| 29 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 30 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 31 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 32 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 33 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 34 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 35 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 36 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 37 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 38 | 10 | 9 | 90% | |
| 39 | 10 | 8 | 80% | |
| 40 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 41 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 42 | 9 | 9 | 100% | |
| 43 | 8 | 6 | 75% | |
| 44 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 45 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 46 | 6 | 3 | 50% | |
| 47 | 6 | 3 | 50% | |
| 48 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 49 | 5 | 3 | 60% | |
| 50 | 5 | 2 | 40% | |
| 51 | 5 | 3 | 60% | |
| 52 | 5 | 3 | 60% | |
| 53 | 5 | 1 | 20% | |
| 54 | 4 | 2 | 50% | |
| 55 | 4 | 3 | 75% | |
| 56 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 57 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 58 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 59 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 60 | 3 | 3 | 100% | |
| 61 | 3 | 0 | 0% | |
| 62 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 63 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 64 | 3 | 0 | 0% | |
| 65 | 2 | 2 | 100% | |
| 66 | 2 | 1 | 50% | |
| 67 | 2 | 1 | 50% | |
| 68 | 2 | 2 | 100% | |
| 69 | 1 | 1 | 100% | |
| 70 | 1 | 1 | 100% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 9 | 100% | |
| 2 | 50 | 47 | 94% | |
| 3 | 40 | 37 | 92.5% | |
| 4 | 10 | 9 | 90% | |
| 5 | 132 | 116 | 87.9% | |
| 6 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 7 | 38 | 33 | 86.8% | |
| 8 | 249 | 213 | 85.5% | |
| 9 | 230 | 194 | 84.3% | |
| 10 | 194 | 162 | 83.5% | |
| 11 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 12 | 141 | 117 | 83% | |
| 13 | 70 | 58 | 82.9% | |
| 14 | 64 | 53 | 82.8% | |
| 15 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 16 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 17 | 15 | 12 | 80% | |
| 18 | 10 | 8 | 80% | |
| 19 | 24 | 19 | 79.2% | |
| 20 | 27 | 21 | 77.8% | |
| 21 | 18 | 14 | 77.8% | |
| 22 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 23 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 24 | 42 | 32 | 76.2% | |
| 25 | 8 | 6 | 75% | |
| 26 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 27 | 121 | 89 | 73.6% | |
| 28 | 33 | 24 | 72.7% | |
| 29 | 63 | 45 | 71.4% | |
| 30 | 28 | 19 | 67.9% | |
| 31 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 32 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 33 | 20 | 13 | 65% | |
| 34 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 35 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 36 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 37 | 5 | 3 | 60% | |
| 38 | 5 | 3 | 60% | |
| 39 | 5 | 3 | 60% | |
| 40 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 41 | 36 | 21 | 58.3% | |
| 42 | 107 | 62 | 57.9% | |
| 43 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 44 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 45 | 26 | 14 | 53.8% | |
| 46 | 36 | 19 | 52.8% | |
| 47 | 6 | 3 | 50% | |
| 48 | 6 | 3 | 50% | |
| 49 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 50 | 20 | 8 | 40% | |
| 51 | 5 | 2 | 40% | |
| 52 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 53 | 5 | 1 | 20% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 1121 | 939 | 83.8% |
| 2 | Brawl Ball | 664 | 483 | 72.7% |
| 3 | Eliminare | 100 | 79 | 79% |
| 4 | Jaf | 54 | 37 | 68.5% |
| 5 | Showdown Duo | 53 | 30 | 56.6% |
| 6 | Captură de nestemate | 43 | 32 | 74.4% |
| 7 | Recompensă | 38 | 26 | 68.4% |
| 8 | Zonă fierbinte | 38 | 18 | 47.4% |
| 9 | Showdown Solo | 34 | 12 | 35.3% |
| 10 | Asediu | 5 | 2 | 40% |
| 11 | Dueluri | 2 | 2 | 100% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 1121 | 939 | 83.8% |
| 2 | Eliminare | 100 | 79 | 79% |
| 3 | Captură de nestemate | 43 | 32 | 74.4% |
| 4 | Brawl Ball | 664 | 483 | 72.7% |
| 5 | Jaf | 54 | 37 | 68.5% |
| 6 | Recompensă | 38 | 26 | 68.4% |
| 7 | Showdown Duo | 53 | 30 | 56.6% |
| 8 | Zonă fierbinte | 38 | 18 | 47.4% |
| 9 | Asediu | 5 | 2 | 40% |
| 10 | Showdown Solo | 34 | 12 | 35.3% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 1121 | 939 | 83.8% |
| 2 | Brawl Ball | 664 | 483 | 72.7% |
| 3 | Eliminare | 100 | 79 | 79% |
| 4 | Jaf | 54 | 37 | 68.5% |
| 5 | Captură de nestemate | 43 | 32 | 74.4% |
| 6 | Showdown Duo | 53 | 30 | 56.6% |
| 7 | Recompensă | 38 | 26 | 68.4% |
| 8 | Zonă fierbinte | 38 | 18 | 47.4% |
| 9 | Showdown Solo | 34 | 12 | 35.3% |
| 10 | Asediu | 5 | 2 | 40% |
| 11 | Dueluri | 2 | 2 | 100% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 21:25 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 20:11 | Броулбол | Bustling Business |
KENJI
|
Înfrângere | -9 |
| 06.11.2026 20:10 | Броулбол | Bustling Business |
KENJI
|
Victorie | +10 |
| 06.11.2026 19:12 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Înfrângere | -10 |
| 06.11.2026 19:08 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 19:03 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 18:58 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 18:52 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 18:43 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 18:37 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +8 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 2,152
Victorii: 1,660
Rată de câștig: 77.1%