26,069
3vs3 galibiyet
10,091
Duo galibiyet
3,585
Solo galibiyet
140
Prestij
61.5%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 248 | 169 | 68.1% | |
| 2 | 136 | 86 | 63.2% | |
| 3 | 97 | 57 | 58.8% | |
| 4 | 97 | 63 | 64.9% | |
| 5 | 95 | 65 | 68.4% | |
| 6 | 75 | 40 | 53.3% | |
| 7 | 60 | 32 | 53.3% | |
| 8 | 53 | 36 | 67.9% | |
| 9 | 50 | 37 | 74% | |
| 10 | 47 | 29 | 61.7% | |
| 11 | 43 | 22 | 51.2% | |
| 12 | 35 | 17 | 48.6% | |
| 13 | 33 | 19 | 57.6% | |
| 14 | 28 | 14 | 50% | |
| 15 | 26 | 16 | 61.5% | |
| 16 | 25 | 13 | 52% | |
| 17 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 18 | 21 | 11 | 52.4% | |
| 19 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 20 | 20 | 8 | 40% | |
| 21 | 20 | 7 | 35% | |
| 22 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 23 | 19 | 16 | 84.2% | |
| 24 | 18 | 16 | 88.9% | |
| 25 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 26 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 27 | 16 | 2 | 12.5% | |
| 28 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 29 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 30 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 31 | 10 | 7 | 70% | |
| 32 | 10 | 8 | 80% | |
| 33 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 34 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 35 | 8 | 6 | 75% | |
| 36 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 37 | 4 | 3 | 75% | |
| 38 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 39 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 40 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 41 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 42 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 43 | 3 | 0 | 0% | |
| 44 | 2 | 1 | 50% | |
| 45 | 2 | 2 | 100% | |
| 46 | 1 | 0 | 0% | |
| 47 | 1 | 1 | 100% | |
| 48 | 1 | 0 | 0% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 18 | 16 | 88.9% | |
| 2 | 19 | 16 | 84.2% | |
| 3 | 10 | 8 | 80% | |
| 4 | 8 | 6 | 75% | |
| 5 | 50 | 37 | 74% | |
| 6 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 7 | 10 | 7 | 70% | |
| 8 | 95 | 65 | 68.4% | |
| 9 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 10 | 248 | 169 | 68.1% | |
| 11 | 53 | 36 | 67.9% | |
| 12 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 13 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 14 | 97 | 63 | 64.9% | |
| 15 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 16 | 136 | 86 | 63.2% | |
| 17 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 18 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 19 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 20 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 21 | 47 | 29 | 61.7% | |
| 22 | 26 | 16 | 61.5% | |
| 23 | 97 | 57 | 58.8% | |
| 24 | 33 | 19 | 57.6% | |
| 25 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 26 | 75 | 40 | 53.3% | |
| 27 | 60 | 32 | 53.3% | |
| 28 | 21 | 11 | 52.4% | |
| 29 | 25 | 13 | 52% | |
| 30 | 43 | 22 | 51.2% | |
| 31 | 28 | 14 | 50% | |
| 32 | 35 | 17 | 48.6% | |
| 33 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 34 | 20 | 8 | 40% | |
| 35 | 20 | 7 | 35% | |
| 36 | 16 | 2 | 12.5% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Duo Showdown | 894 | 576 | 64.4% |
| 2 | Brawl Ball | 126 | 74 | 58.7% |
| 3 | Siege | 103 | 66 | 64.1% |
| 4 | Knockout | 81 | 36 | 44.4% |
| 5 | Gem Grab | 75 | 45 | 60% |
| 6 | Hot Zone | 66 | 41 | 62.1% |
| 7 | Heist | 38 | 20 | 52.6% |
| 8 | Basket Brawl | 37 | 19 | 51.4% |
| 9 | Bounty | 34 | 23 | 67.6% |
| 10 | Solo Showdown | 24 | 10 | 41.7% |
| 11 | Wipeout | 1 | 0 | 0% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bounty | 34 | 23 | 67.6% |
| 2 | Duo Showdown | 894 | 576 | 64.4% |
| 3 | Siege | 103 | 66 | 64.1% |
| 4 | Hot Zone | 66 | 41 | 62.1% |
| 5 | Gem Grab | 75 | 45 | 60% |
| 6 | Brawl Ball | 126 | 74 | 58.7% |
| 7 | Heist | 38 | 20 | 52.6% |
| 8 | Basket Brawl | 37 | 19 | 51.4% |
| 9 | Knockout | 81 | 36 | 44.4% |
| 10 | Solo Showdown | 24 | 10 | 41.7% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Duo Showdown | 894 | 576 | 64.4% |
| 2 | Brawl Ball | 126 | 74 | 58.7% |
| 3 | Siege | 103 | 66 | 64.1% |
| 4 | Gem Grab | 75 | 45 | 60% |
| 5 | Hot Zone | 66 | 41 | 62.1% |
| 6 | Knockout | 81 | 36 | 44.4% |
| 7 | Bounty | 34 | 23 | 67.6% |
| 8 | Heist | 38 | 20 | 52.6% |
| 9 | Basket Brawl | 37 | 19 | 51.4% |
| 10 | Solo Showdown | 24 | 10 | 41.7% |
| 11 | Wipeout | 1 | 0 | 0% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 00:26 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Yenilgi | -12 |
| 07.11.2026 00:24 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Zafer | +17 |
| 07.11.2026 00:21 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Zafer | +11 |
| 07.11.2026 00:12 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Yenilgi | +8 |
| 07.11.2026 00:11 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Yenilgi | -5 |
| 07.11.2026 00:08 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Zafer | +15 |
| 07.11.2026 00:05 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Yenilgi | -5 |
| 07.11.2026 00:02 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Zafer | +10 |
| 07.11.2026 00:01 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BUZZ
|
Yenilgi | -9 |
| 06.11.2026 23:58 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BUZZ
|
Yenilgi | +10 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 1,479
Galibiyet: 910
Kazanma oranı: 61.5%