9,267
3vs3 galibiyet
24,972
Duo galibiyet
710
Solo galibiyet
185
Prestij
59.5%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 494 | 311 | 63% | |
| 2 | 196 | 130 | 66.3% | |
| 3 | 131 | 81 | 61.8% | |
| 4 | 116 | 77 | 66.4% | |
| 5 | 100 | 39 | 39% | |
| 6 | 91 | 47 | 51.6% | |
| 7 | 84 | 55 | 65.5% | |
| 8 | 70 | 34 | 48.6% | |
| 9 | 55 | 37 | 67.3% | |
| 10 | 41 | 27 | 65.9% | |
| 11 | 39 | 25 | 64.1% | |
| 12 | 38 | 25 | 65.8% | |
| 13 | 24 | 14 | 58.3% | |
| 14 | 23 | 17 | 73.9% | |
| 15 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 16 | 21 | 9 | 42.9% | |
| 17 | 20 | 10 | 50% | |
| 18 | 20 | 10 | 50% | |
| 19 | 20 | 8 | 40% | |
| 20 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 21 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 22 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 23 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 24 | 14 | 7 | 50% | |
| 25 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 26 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 27 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 28 | 13 | 5 | 38.5% | |
| 29 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 30 | 10 | 4 | 40% | |
| 31 | 10 | 8 | 80% | |
| 32 | 10 | 3 | 30% | |
| 33 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 34 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 35 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 36 | 8 | 6 | 75% | |
| 37 | 8 | 4 | 50% | |
| 38 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 39 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 40 | 6 | 1 | 16.7% | |
| 41 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 42 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 43 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 44 | 5 | 3 | 60% | |
| 45 | 5 | 2 | 40% | |
| 46 | 5 | 2 | 40% | |
| 47 | 5 | 1 | 20% | |
| 48 | 5 | 3 | 60% | |
| 49 | 5 | 2 | 40% | |
| 50 | 5 | 2 | 40% | |
| 51 | 5 | 1 | 20% | |
| 52 | 4 | 1 | 25% | |
| 53 | 4 | 2 | 50% | |
| 54 | 4 | 4 | 100% | |
| 55 | 4 | 2 | 50% | |
| 56 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 57 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 58 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 59 | 3 | 3 | 100% | |
| 60 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 61 | 2 | 2 | 100% | |
| 62 | 2 | 1 | 50% | |
| 63 | 2 | 1 | 50% | |
| 64 | 2 | 1 | 50% | |
| 65 | 2 | 2 | 100% | |
| 66 | 2 | 2 | 100% | |
| 67 | 2 | 0 | 0% | |
| 68 | 2 | 1 | 50% | |
| 69 | 2 | 2 | 100% | |
| 70 | 2 | 2 | 100% | |
| 71 | 1 | 0 | 0% | |
| 72 | 1 | 0 | 0% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 2 | 10 | 8 | 80% | |
| 3 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 4 | 8 | 6 | 75% | |
| 5 | 23 | 17 | 73.9% | |
| 6 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 7 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 8 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 9 | 55 | 37 | 67.3% | |
| 10 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 11 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 12 | 116 | 77 | 66.4% | |
| 13 | 196 | 130 | 66.3% | |
| 14 | 41 | 27 | 65.9% | |
| 15 | 38 | 25 | 65.8% | |
| 16 | 84 | 55 | 65.5% | |
| 17 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 18 | 39 | 25 | 64.1% | |
| 19 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 20 | 494 | 311 | 63% | |
| 21 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 22 | 131 | 81 | 61.8% | |
| 23 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 24 | 5 | 3 | 60% | |
| 25 | 5 | 3 | 60% | |
| 26 | 24 | 14 | 58.3% | |
| 27 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 28 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 29 | 91 | 47 | 51.6% | |
| 30 | 20 | 10 | 50% | |
| 31 | 20 | 10 | 50% | |
| 32 | 14 | 7 | 50% | |
| 33 | 8 | 4 | 50% | |
| 34 | 70 | 34 | 48.6% | |
| 35 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 36 | 21 | 9 | 42.9% | |
| 37 | 20 | 8 | 40% | |
| 38 | 10 | 4 | 40% | |
| 39 | 5 | 2 | 40% | |
| 40 | 5 | 2 | 40% | |
| 41 | 5 | 2 | 40% | |
| 42 | 5 | 2 | 40% | |
| 43 | 100 | 39 | 39% | |
| 44 | 13 | 5 | 38.5% | |
| 45 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 46 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 47 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 48 | 10 | 3 | 30% | |
| 49 | 5 | 1 | 20% | |
| 50 | 5 | 1 | 20% | |
| 51 | 6 | 1 | 16.7% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Duo Showdown | 1396 | 854 | 61.2% |
| 2 | Gem Grab | 224 | 120 | 53.6% |
| 3 | Knockout | 161 | 95 | 59% |
| 4 | Hot Zone | 70 | 43 | 61.4% |
| 5 | Solo Showdown | 31 | 17 | 54.8% |
| 6 | Bounty | 25 | 16 | 64% |
| 7 | Brawl Ball | 22 | 7 | 31.8% |
| 8 | Wipeout | 13 | 5 | 38.5% |
| 9 | Heist | 12 | 6 | 50% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bounty | 25 | 16 | 64% |
| 2 | Hot Zone | 70 | 43 | 61.4% |
| 3 | Duo Showdown | 1396 | 854 | 61.2% |
| 4 | Knockout | 161 | 95 | 59% |
| 5 | Solo Showdown | 31 | 17 | 54.8% |
| 6 | Gem Grab | 224 | 120 | 53.6% |
| 7 | Heist | 12 | 6 | 50% |
| 8 | Wipeout | 13 | 5 | 38.5% |
| 9 | Brawl Ball | 22 | 7 | 31.8% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Duo Showdown | 1396 | 854 | 61.2% |
| 2 | Gem Grab | 224 | 120 | 53.6% |
| 3 | Knockout | 161 | 95 | 59% |
| 4 | Hot Zone | 70 | 43 | 61.4% |
| 5 | Solo Showdown | 31 | 17 | 54.8% |
| 6 | Bounty | 25 | 16 | 64% |
| 7 | Brawl Ball | 22 | 7 | 31.8% |
| 8 | Heist | 12 | 6 | 50% |
| 9 | Wipeout | 13 | 5 | 38.5% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 16:05 | Тройная схватка · 3 sıra | Crossing the Coast |
PIPER
|
Yenilgi | -5 |
| 27.10.2026 16:01 | Тройная схватка · 2 sıra | Crossing the Coast |
R-T
|
Zafer | +10 |
| 27.10.2026 15:58 | Тройная схватка · 3 sıra | Crossing the Coast |
R-T
|
Yenilgi | — |
| 27.10.2026 15:56 | Тройная схватка · 1 sıra | Crossing the Coast |
R-T
|
Zafer | +15 |
| 27.10.2026 15:53 | Тройная схватка · 3 sıra | Crossing the Coast |
R-T
|
Yenilgi | — |
| 27.10.2026 15:48 | Одиночная схватка · 3 sıra | Crossing the Coast |
BONNIE
|
Zafer | +18 |
| 27.10.2026 15:42 | Тройная схватка · 1 sıra | Crossing the Coast |
R-T
|
Zafer | +14 |
| 27.10.2026 14:25 | Тройная схватка · 1 sıra | Crossing the Coast |
R-T
|
Zafer | +13 |
| 27.10.2026 14:19 | Тройная схватка · 1 sıra | Crossing the Coast |
BELLE
|
Zafer | +12 |
| 27.10.2026 14:17 | Тройная схватка · 1 sıra | Crossing the Coast |
BELLE
|
Zafer | +11 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 1,954
Galibiyet: 1,163
Kazanma oranı: 59.5%