Slice IV
#2G00Y9VU9
Slice Power ❤️🔥|Top 10 🌍|Top 1 🇧🇪|FR🇫🇷-EN🇬🇧|If you're kick → Join Slice V|125k AND leg 1|dc : .gg/weareslice
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
Oyuncu sıralaması
7 gün · Kupalar
| # | Oyuncu | Kupalar | Kupalar | Kazanma oranı | Yıldız % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Steak #88U2R9PLP |
148,368 | 148,368 | 65% | 25% |
| 2 |
SLC | ᴄʟᴏᴜᴅ༄ #PG8Y9G8VG |
146,647 | 146,647 | 56% | 29% |
| 3 |
ZT|Uzuki🎋 #280QVRQPL |
139,360 | 139,360 | 81% | 37% |
| 4 |
SuͥƤeͣrͫSτaℝ🐉 #8Q0V2RQY2 |
133,813 | 133,813 | 63% | 34% |
| 5 |
あ|marmabuc🌸 #2229QJR8U |
133,729 | 133,729 | 81% | 24% |
| 6 |
MAX #22LRLGQU2 |
133,416 | 133,416 | 61% | 52% |
| 7 |
ThiBS_off YTB #JRGL8R88 |
132,333 | 132,333 | 52% | 18% |
| 8 |
SLC | ALASTOR® #9VU8G2Q9V |
131,869 | 131,869 | 49% | 0% |
| 9 |
女𝐑𝐚𝐲🖤 #PR98YRP9R |
130,863 | 130,863 | 63% | 30% |
| 10 |
Ikkej3s #LPQRYPVL |
130,248 | 130,248 | 57% | 18% |
| 11 |
🔥NSK|TIMEO🔥 #P0R2LL2RY |
130,217 | 130,217 | 76% | 67% |
| 12 |
𝑻𝒊𝒏𝒐 ❀ #228R9UYRG |
129,483 | 129,483 | 80% | 20% |
| 13 |
SLC|Slaroks🪁 #GRL088YCP |
128,847 | 128,847 | 60% | 21% |
| 14 |
𝕭𝕰|𝕸𝖟_𝖆𝖗 #YPC0LC2PC |
126,909 | 126,909 | 64% | 20% |
| 15 |
SK|Sam #LCGGQV8PC |
126,516 | 126,516 | 58% | 31% |
| 16 |
🈚|Nico64🎋 #PUP88Q8JQ |
125,816 | 125,816 | 70% | 39% |
| 17 |
OWEE|ZEPEK #8JPULU0RR |
125,220 | 125,220 | 0% | 0% |
| 18 |
slc|mocmoc #2GL0P20JV |
123,446 | 123,446 | 50% | 18% |
| 19 |
iColdHeroω🐙 #YYVLJU9L |
123,176 | 123,176 | 100% | 0% |
| 20 |
toast #GJ2PPLPUC |
123,041 | 123,041 | 61% | 35% |
| 21 |
King of on #2QVL928JC |
122,525 | 122,525 | 0% | 0% |
| 22 |
SLC|Booster #8G8J8VQ09 |
122,405 | 122,405 | 40% | 40% |
| 23 |
𝑮𝒂𝒃𝒊 ❀ #9PY9JPVP |
121,961 | 121,961 | 80% | 25% |
| 24 |
SLC|Quavo #8CQ98RYVL |
121,455 | 121,455 | 75% | 6% |
| 25 |
ARMZYXX #2JP02R999 |
121,323 | 121,323 | 67% | 23% |
| 26 |
SLC|Luffy #RRGUCVCC |
117,584 | 117,584 | 50% | 19% |
| 27 |
𝐿𝒰𝑀𝒜𝒳 #QUVQUV8C |
114,920 | 114,920 | 0% | 0% |
| 28 |
Eli #2YLGJQVQJ |
114,277 | 114,277 | 60% | 12% |
| 29 |
SLC|Xyti千 #RRQ92R82L |
108,570 | 108,570 | 29% | 50% |
| 30 |
☔️やitou ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ #P0U9Q9J9L |
106,643 | 106,643 | 76% | 18% |
Kupa trendi
3,794,980 şimdi, +12,383 seçilen dönem için
Kazanma oranı trendi
57.41% şimdi, −9.6% seçilen dönem için
Kulüp kadrosu
30 oyuncu| Oyuncu | Rol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katılım |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Steak
#88U2R9PLP |
Üye | 148,368 | 355 | 130 | 27,385 | 10,425 | 1,631 |
|
64.5% | 147 / 81 | 24.6% | — |
|
SLC | ᴄʟᴏᴜᴅ༄
#PG8Y9G8VG |
Üye | 146,647 | 280 | 126 | 11,287 | 1,723 | 6,828 |
|
56.1% | 147 / 115 | 28.8% | — |
|
ZT|Uzuki🎋
#280QVRQPL |
Üye | 139,360 | 312 | 105 | 20,169 | 6,638 | 3,021 |
|
80.7% | 46 / 11 | 36.8% | — |
|
SuͥƤeͣrͫSτaℝ🐉
#8Q0V2RQY2 |
Üye | 133,813 | 376 | 111 | 34,649 | 3,828 | 10,402 |
|
63.3% | 50 / 29 | 34.2% | — |
|
あ|marmabuc🌸
#2229QJR8U |
Başkan Yardımcısı | 133,729 | 324 | 120 | 27,592 | 1,457 | 4,301 |
|
81% | 17 / 4 | 23.5% | — |
|
MAX
#22LRLGQU2 |
Üye | 133,416 | 326 | 121 | 23,575 | 4,268 | 4,502 |
|
61.3% | 19 / 12 | 52% | — |
|
ThiBS_off YTB
#JRGL8R88 |
Üye | 132,333 | 352 | 125 | 18,583 | 5,464 | 9,075 |
|
52.3% | 91 / 83 | 17.9% | — |
|
SLC | ALASTOR®
#9VU8G2Q9V |
Başkan Yardımcısı | 131,869 | 214 | 118 | 4,358 | 1,848 | 2,324 |
|
48.8% | 41 / 43 | 0% | — |
|
女𝐑𝐚𝐲🖤
#PR98YRP9R |
Üye | 130,863 | 251 | 105 | 14,020 | 2,220 | 2,261 |
|
62.6% | 67 / 40 | 30.3% | — |
|
Ikkej3s
#LPQRYPVL |
Üye | 130,248 | 230 | 107 | 8,601 | 5,548 | 1,808 |
|
56.5% | 200 / 154 | 18.3% | — |
|
🔥NSK|TIMEO🔥
#P0R2LL2RY |
Üye | 130,217 | 272 | 119 | 17,706 | 2,709 | 3,840 |
|
75.9% | 22 / 7 | 66.7% | — |
|
𝑻𝒊𝒏𝒐 ❀
#228R9UYRG |
Üye | 129,483 | 273 | 115 | 18,775 | 3,517 | 1,994 |
|
80% | 4 / 1 | 20% | — |
|
SLC|Slaroks🪁
#GRL088YCP |
Üye | 128,847 | 257 | 111 | 16,280 | 1,677 | 2,577 |
|
60% | 15 / 10 | 20.8% | — |
|
𝕭𝕰|𝕸𝖟_𝖆𝖗
#YPC0LC2PC |
Üye | 126,909 | 300 | 111 | 25,440 | 1,534 | 3,095 |
|
64% | 64 / 36 | 20.2% | — |
|
SK|Sam
#LCGGQV8PC |
Üye | 126,516 | 234 | 113 | 17,056 | 794 | 1,115 |
|
58.1% | 86 / 62 | 31.3% | — |
|
🈚|Nico64🎋
#PUP88Q8JQ |
Üye | 125,816 | 345 | 111 | 22,973 | 8,743 | 1,989 |
|
69.6% | 64 / 28 | 38.7% | — |
|
OWEE|ZEPEK
#8JPULU0RR |
Üye | 125,220 | 270 | 99 | 14,823 | 3,082 | 3,374 |
|
0% | 0 / 0 | 0% | — |
|
slc|mocmoc
#2GL0P20JV |
Üye | 123,446 | 283 | 111 | 12,169 | 7,337 | 1,875 |
|
49.7% | 152 / 154 | 18.3% | — |
|
iColdHeroω🐙
#YYVLJU9L |
Üye | 123,176 | 304 | 97 | 27,872 | 2,199 | 1,342 |
|
100% | 1 / 0 | 0% | — |
|
toast
#GJ2PPLPUC |
Üye | 123,041 | 232 | 117 | 11,999 | 1,891 | 2,202 |
|
60.6% | 103 / 67 | 35.4% | — |
|
King of on
#2QVL928JC |
Üye | 122,525 | 294 | 111 | 19,567 | 2,727 | 3,035 |
|
0% | 0 / 2 | 0% | — |
|
SLC|Booster
#8G8J8VQ09 |
Başkan | 122,405 | 265 | 116 | 17,026 | 1,790 | 2,908 |
|
40% | 2 / 3 | 40% | — |
|
𝑮𝒂𝒃𝒊 ❀
#9PY9JPVP |
Üye | 121,961 | 251 | 110 | 16,962 | 2,638 | 1,912 |
|
80% | 12 / 3 | 25% | — |
|
SLC|Quavo
#8CQ98RYVL |
Üye | 121,455 | 267 | 110 | 17,797 | 2,285 | 1,422 |
|
75% | 15 / 5 | 6.3% | — |
|
ARMZYXX
#2JP02R999 |
Üye | 121,323 | 307 | 113 | 10,942 | 4,805 | 7,046 |
|
67.1% | 173 / 85 | 23.4% | — |
|
SLC|Luffy
#RRGUCVCC |
Üye | 117,584 | 276 | 109 | 10,615 | 2,616 | 5,401 |
|
50% | 87 / 87 | 19.3% | — |
|
𝐿𝒰𝑀𝒜𝒳
#QUVQUV8C |
Başkan Yardımcısı | 114,920 | 285 | 108 | 17,218 | 4,588 | 1,637 |
|
0% | 0 / 0 | 0% | — |
|
Eli
#2YLGJQVQJ |
Üye | 114,277 | 300 | 107 | 14,193 | 7,787 | 1,776 |
|
60.4% | 29 / 19 | 12.2% | — |
|
SLC|Xyti千
#RRQ92R82L |
Başkan Yardımcısı | 108,570 | 264 | 83 | 13,113 | 2,883 | 2,724 |
|
28.6% | 10 / 25 | 50% | — |
|
☔️やitou ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ
#P0U9Q9J9L |
Üye | 106,643 | 223 | 95 | 11,710 | 2,481 | 1,321 | MASTERS I | 76.1% | 166 / 52 | 18.4% | — |