22,695
Victorii 3vs3
3,709
Victorii Duo
4,696
Victorii Solo
139
Prestigiu
58.8%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 65 | 46 | 70.8% | |
| 2 | 51 | 27 | 52.9% | |
| 3 | 48 | 36 | 75% | |
| 4 | 40 | 28 | 70% | |
| 5 | 27 | 15 | 55.6% | |
| 6 | 23 | 10 | 43.5% | |
| 7 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 8 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 9 | 17 | 14 | 82.4% | |
| 10 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 11 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 12 | 10 | 8 | 80% | |
| 13 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 14 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 15 | 8 | 4 | 50% | |
| 16 | 8 | 4 | 50% | |
| 17 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 18 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 19 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 20 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 21 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 22 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 23 | 6 | 3 | 50% | |
| 24 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 25 | 6 | 3 | 50% | |
| 26 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 27 | 5 | 1 | 20% | |
| 28 | 5 | 1 | 20% | |
| 29 | 5 | 4 | 80% | |
| 30 | 5 | 3 | 60% | |
| 31 | 4 | 2 | 50% | |
| 32 | 4 | 2 | 50% | |
| 33 | 4 | 2 | 50% | |
| 34 | 4 | 4 | 100% | |
| 35 | 4 | 2 | 50% | |
| 36 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 37 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 38 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 39 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 40 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 41 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 42 | 3 | 0 | 0% | |
| 43 | 2 | 2 | 100% | |
| 44 | 2 | 2 | 100% | |
| 45 | 2 | 0 | 0% | |
| 46 | 2 | 2 | 100% | |
| 47 | 2 | 0 | 0% | |
| 48 | 2 | 0 | 0% | |
| 49 | 2 | 0 | 0% | |
| 50 | 2 | 2 | 100% | |
| 51 | 2 | 0 | 0% | |
| 52 | 2 | 0 | 0% | |
| 53 | 2 | 0 | 0% | |
| 54 | 2 | 0 | 0% | |
| 55 | 2 | 2 | 100% | |
| 56 | 1 | 1 | 100% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 17 | 14 | 82.4% | |
| 2 | 10 | 8 | 80% | |
| 3 | 5 | 4 | 80% | |
| 4 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 5 | 48 | 36 | 75% | |
| 6 | 65 | 46 | 70.8% | |
| 7 | 40 | 28 | 70% | |
| 8 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 9 | 19 | 13 | 68.4% | |
| 10 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 11 | 5 | 3 | 60% | |
| 12 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 13 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 14 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 15 | 27 | 15 | 55.6% | |
| 16 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 17 | 51 | 27 | 52.9% | |
| 18 | 8 | 4 | 50% | |
| 19 | 8 | 4 | 50% | |
| 20 | 6 | 3 | 50% | |
| 21 | 6 | 3 | 50% | |
| 22 | 23 | 10 | 43.5% | |
| 23 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 24 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 25 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 26 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 27 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 28 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 29 | 5 | 1 | 20% | |
| 30 | 5 | 1 | 20% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 90 | 49 | 54.4% |
| 2 | Brawl Ball | 77 | 40 | 51.9% |
| 3 | Showdown Solo | 73 | 44 | 60.3% |
| 4 | Zonă fierbinte | 59 | 31 | 52.5% |
| 5 | Dueluri | 58 | 44 | 75.9% |
| 6 | Jaf | 55 | 32 | 58.2% |
| 7 | Recompensă | 46 | 29 | 63% |
| 8 | Captură de nestemate | 38 | 21 | 55.3% |
| 9 | Showdown Duo | 35 | 22 | 62.9% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dueluri | 58 | 44 | 75.9% |
| 2 | Recompensă | 46 | 29 | 63% |
| 3 | Showdown Duo | 35 | 22 | 62.9% |
| 4 | Showdown Solo | 73 | 44 | 60.3% |
| 5 | Jaf | 55 | 32 | 58.2% |
| 6 | Captură de nestemate | 38 | 21 | 55.3% |
| 7 | Knockout | 90 | 49 | 54.4% |
| 8 | Zonă fierbinte | 59 | 31 | 52.5% |
| 9 | Brawl Ball | 77 | 40 | 51.9% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 90 | 49 | 54.4% |
| 2 | Showdown Solo | 73 | 44 | 60.3% |
| 3 | Dueluri | 58 | 44 | 75.9% |
| 4 | Brawl Ball | 77 | 40 | 51.9% |
| 5 | Jaf | 55 | 32 | 58.2% |
| 6 | Zonă fierbinte | 59 | 31 | 52.5% |
| 7 | Recompensă | 46 | 29 | 63% |
| 8 | Showdown Duo | 35 | 22 | 62.9% |
| 9 | Captură de nestemate | 38 | 21 | 55.3% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 23:31 | megaShowdown | Patchwork Peril |
SURGE
|
Înfrângere | -7 |
| 06.11.2026 23:28 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
SURGE
|
Înfrângere | -3 |
| 06.11.2026 23:25 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
SURGE
|
Înfrângere | -9 |
| 06.11.2026 23:20 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
SURGE
|
Înfrângere | +5 |
| 06.11.2026 23:15 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
SURGE
|
Victorie | +10 |
| 06.11.2026 23:10 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
SURGE
|
Înfrângere | +5 |
| 06.11.2026 23:05 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
SURGE
|
Victorie | +10 |
| 06.11.2026 23:01 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
SURGE
|
Înfrângere | -5 |
| 06.11.2026 22:54 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
SURGE
|
Victorie | +6 |
| 06.11.2026 22:50 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
SURGE
|
Înfrângere | -5 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 531
Victorii: 312
Rată de câștig: 58.8%