34,355
Victorii 3vs3
2,039
Victorii Duo
4,485
Victorii Solo
231
Prestigiu
83.6%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 154 | 134 | 87% | |
| 2 | 152 | 124 | 81.6% | |
| 3 | 149 | 139 | 93.3% | |
| 4 | 104 | 85 | 81.7% | |
| 5 | 100 | 82 | 82% | |
| 6 | 94 | 81 | 86.2% | |
| 7 | 86 | 74 | 86% | |
| 8 | 84 | 67 | 79.8% | |
| 9 | 80 | 70 | 87.5% | |
| 10 | 72 | 71 | 98.6% | |
| 11 | 72 | 63 | 87.5% | |
| 12 | 72 | 66 | 91.7% | |
| 13 | 69 | 52 | 75.4% | |
| 14 | 69 | 56 | 81.2% | |
| 15 | 68 | 64 | 94.1% | |
| 16 | 65 | 52 | 80% | |
| 17 | 65 | 60 | 92.3% | |
| 18 | 64 | 56 | 87.5% | |
| 19 | 63 | 48 | 76.2% | |
| 20 | 61 | 56 | 91.8% | |
| 21 | 60 | 51 | 85% | |
| 22 | 55 | 45 | 81.8% | |
| 23 | 54 | 47 | 87% | |
| 24 | 53 | 48 | 90.6% | |
| 25 | 53 | 45 | 84.9% | |
| 26 | 53 | 44 | 83% | |
| 27 | 48 | 38 | 79.2% | |
| 28 | 43 | 37 | 86% | |
| 29 | 41 | 30 | 73.2% | |
| 30 | 39 | 34 | 87.2% | |
| 31 | 39 | 36 | 92.3% | |
| 32 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 33 | 27 | 16 | 59.3% | |
| 34 | 27 | 11 | 40.7% | |
| 35 | 23 | 20 | 87% | |
| 36 | 20 | 10 | 50% | |
| 37 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 38 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 39 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 40 | 13 | 12 | 92.3% | |
| 41 | 13 | 11 | 84.6% | |
| 42 | 13 | 11 | 84.6% | |
| 43 | 8 | 4 | 50% | |
| 44 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 45 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 46 | 5 | 5 | 100% | |
| 47 | 5 | 3 | 60% | |
| 48 | 4 | 2 | 50% | |
| 49 | 4 | 1 | 25% | |
| 50 | 3 | 3 | 100% | |
| 51 | 3 | 0 | 0% | |
| 52 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 53 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 54 | 2 | 1 | 50% | |
| 55 | 2 | 2 | 100% | |
| 56 | 1 | 1 | 100% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% | |
| 58 | 1 | 1 | 100% | |
| 59 | 1 | 0 | 0% | |
| 60 | 1 | 1 | 100% | |
| 61 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 5 | 100% | |
| 2 | 72 | 71 | 98.6% | |
| 3 | 68 | 64 | 94.1% | |
| 4 | 149 | 139 | 93.3% | |
| 5 | 65 | 60 | 92.3% | |
| 6 | 39 | 36 | 92.3% | |
| 7 | 13 | 12 | 92.3% | |
| 8 | 61 | 56 | 91.8% | |
| 9 | 72 | 66 | 91.7% | |
| 10 | 53 | 48 | 90.6% | |
| 11 | 80 | 70 | 87.5% | |
| 12 | 72 | 63 | 87.5% | |
| 13 | 64 | 56 | 87.5% | |
| 14 | 39 | 34 | 87.2% | |
| 15 | 154 | 134 | 87% | |
| 16 | 54 | 47 | 87% | |
| 17 | 23 | 20 | 87% | |
| 18 | 94 | 81 | 86.2% | |
| 19 | 86 | 74 | 86% | |
| 20 | 43 | 37 | 86% | |
| 21 | 60 | 51 | 85% | |
| 22 | 53 | 45 | 84.9% | |
| 23 | 13 | 11 | 84.6% | |
| 24 | 13 | 11 | 84.6% | |
| 25 | 53 | 44 | 83% | |
| 26 | 100 | 82 | 82% | |
| 27 | 55 | 45 | 81.8% | |
| 28 | 104 | 85 | 81.7% | |
| 29 | 152 | 124 | 81.6% | |
| 30 | 69 | 56 | 81.2% | |
| 31 | 65 | 52 | 80% | |
| 32 | 84 | 67 | 79.8% | |
| 33 | 48 | 38 | 79.2% | |
| 34 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 35 | 63 | 48 | 76.2% | |
| 36 | 69 | 52 | 75.4% | |
| 37 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 38 | 41 | 30 | 73.2% | |
| 39 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 40 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 41 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 42 | 5 | 3 | 60% | |
| 43 | 27 | 16 | 59.3% | |
| 44 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 45 | 20 | 10 | 50% | |
| 46 | 8 | 4 | 50% | |
| 47 | 27 | 11 | 40.7% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 2305 | 1977 | 85.8% |
| 2 | Showdown Solo | 111 | 67 | 60.4% |
| 3 | Dueluri | 78 | 48 | 61.5% |
| 4 | Captură de nestemate | 21 | 14 | 66.7% |
| 5 | Showdown Duo | 13 | 12 | 92.3% |
| 6 | Zonă fierbinte | 12 | 10 | 83.3% |
| 7 | Knockout | 6 | 3 | 50% |
| 8 | Eliminare | 4 | 2 | 50% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Duo | 13 | 12 | 92.3% |
| 2 | Brawl Ball | 2305 | 1977 | 85.8% |
| 3 | Zonă fierbinte | 12 | 10 | 83.3% |
| 4 | Captură de nestemate | 21 | 14 | 66.7% |
| 5 | Dueluri | 78 | 48 | 61.5% |
| 6 | Showdown Solo | 111 | 67 | 60.4% |
| 7 | Knockout | 6 | 3 | 50% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 2305 | 1977 | 85.8% |
| 2 | Showdown Solo | 111 | 67 | 60.4% |
| 3 | Dueluri | 78 | 48 | 61.5% |
| 4 | Captură de nestemate | 21 | 14 | 66.7% |
| 5 | Showdown Duo | 13 | 12 | 92.3% |
| 6 | Zonă fierbinte | 12 | 10 | 83.3% |
| 7 | Knockout | 6 | 3 | 50% |
| 8 | Eliminare | 4 | 2 | 50% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 20:40 | megaShowdown | Patchwork Peril |
LILY
|
Înfrângere | -5 |
| 06.11.2026 20:38 | megaShowdown | Patchwork Peril |
LILY
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 20:35 | megaShowdown | Patchwork Peril |
LILY
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 20:35 | megaShowdown | Patchwork Peril |
LILY
|
Înfrângere | -11 |
| 06.11.2026 20:33 | megaShowdown | Patchwork Peril |
LILY
|
Înfrângere | -5 |
| 06.11.2026 20:30 | megaShowdown | Patchwork Peril |
LILY
|
Înfrângere | +5 |
| 06.11.2026 20:26 | megaShowdown | Patchwork Peril |
LILY
|
Victorie | +10 |
| 06.11.2026 20:23 | megaShowdown | Patchwork Peril |
LILY
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 20:22 | megaShowdown | Patchwork Peril |
LILY
|
Înfrângere | -8 |
| 06.11.2026 20:19 | megaShowdown | Patchwork Peril |
LILY
|
Înfrângere | +4 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 2,550
Victorii: 2,133
Rată de câștig: 83.6%