35,969
Victorii 3vs3
4,822
Victorii Duo
3,746
Victorii Solo
189
Prestigiu
67.5%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 27 | 77.1% | |
| 2 | 31 | 27 | 87.1% | |
| 3 | 28 | 22 | 78.6% | |
| 4 | 23 | 17 | 73.9% | |
| 5 | 23 | 14 | 60.9% | |
| 6 | 20 | 10 | 50% | |
| 7 | 19 | 11 | 57.9% | |
| 8 | 18 | 14 | 77.8% | |
| 9 | 12 | 11 | 91.7% | |
| 10 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 11 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 12 | 8 | 6 | 75% | |
| 13 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 14 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 15 | 7 | 7 | 100% | |
| 16 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 17 | 7 | 7 | 100% | |
| 18 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 19 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 20 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 21 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 22 | 6 | 3 | 50% | |
| 23 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 24 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 25 | 5 | 2 | 40% | |
| 26 | 5 | 4 | 80% | |
| 27 | 5 | 2 | 40% | |
| 28 | 4 | 4 | 100% | |
| 29 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 30 | 3 | 3 | 100% | |
| 31 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 32 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 33 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 34 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 35 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 36 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 37 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 38 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 39 | 3 | 0 | 0% | |
| 40 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 41 | 2 | 0 | 0% | |
| 42 | 2 | 2 | 100% | |
| 43 | 2 | 1 | 50% | |
| 44 | 2 | 0 | 0% | |
| 45 | 2 | 1 | 50% | |
| 46 | 2 | 2 | 100% | |
| 47 | 2 | 0 | 0% | |
| 48 | 2 | 0 | 0% | |
| 49 | 2 | 0 | 0% | |
| 50 | 2 | 2 | 100% | |
| 51 | 2 | 1 | 50% | |
| 52 | 2 | 2 | 100% | |
| 53 | 1 | 0 | 0% | |
| 54 | 1 | 0 | 0% | |
| 55 | 1 | 0 | 0% | |
| 56 | 1 | 0 | 0% | |
| 57 | 1 | 1 | 100% | |
| 58 | 1 | 1 | 100% | |
| 59 | 1 | 1 | 100% | |
| 60 | 1 | 1 | 100% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 7 | 100% | |
| 2 | 7 | 7 | 100% | |
| 3 | 12 | 11 | 91.7% | |
| 4 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 5 | 31 | 27 | 87.1% | |
| 6 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 7 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 8 | 5 | 4 | 80% | |
| 9 | 28 | 22 | 78.6% | |
| 10 | 18 | 14 | 77.8% | |
| 11 | 35 | 27 | 77.1% | |
| 12 | 8 | 6 | 75% | |
| 13 | 23 | 17 | 73.9% | |
| 14 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 15 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 16 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 17 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 18 | 23 | 14 | 60.9% | |
| 19 | 19 | 11 | 57.9% | |
| 20 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 21 | 20 | 10 | 50% | |
| 22 | 6 | 3 | 50% | |
| 23 | 5 | 2 | 40% | |
| 24 | 5 | 2 | 40% | |
| 25 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 26 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 27 | 6 | 2 | 33.3% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 104 | 79 | 76% |
| 2 | Knockout | 78 | 55 | 70.5% |
| 3 | Captură de nestemate | 57 | 37 | 64.9% |
| 4 | Zonă fierbinte | 44 | 33 | 75% |
| 5 | Showdown Duo | 34 | 15 | 44.1% |
| 6 | Recompensă | 26 | 17 | 65.4% |
| 7 | Eliminare | 23 | 17 | 73.9% |
| 8 | Showdown Solo | 19 | 7 | 36.8% |
| 9 | Jaf | 13 | 9 | 69.2% |
| 10 | Basket Brawl | 1 | 0 | 0% |
| 11 | Asediu | 1 | 1 | 100% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 104 | 79 | 76% |
| 2 | Zonă fierbinte | 44 | 33 | 75% |
| 3 | Eliminare | 23 | 17 | 73.9% |
| 4 | Knockout | 78 | 55 | 70.5% |
| 5 | Jaf | 13 | 9 | 69.2% |
| 6 | Recompensă | 26 | 17 | 65.4% |
| 7 | Captură de nestemate | 57 | 37 | 64.9% |
| 8 | Showdown Duo | 34 | 15 | 44.1% |
| 9 | Showdown Solo | 19 | 7 | 36.8% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 104 | 79 | 76% |
| 2 | Knockout | 78 | 55 | 70.5% |
| 3 | Captură de nestemate | 57 | 37 | 64.9% |
| 4 | Zonă fierbinte | 44 | 33 | 75% |
| 5 | Recompensă | 26 | 17 | 65.4% |
| 6 | Eliminare | 23 | 17 | 73.9% |
| 7 | Showdown Duo | 34 | 15 | 44.1% |
| 8 | Jaf | 13 | 9 | 69.2% |
| 9 | Showdown Solo | 19 | 7 | 36.8% |
| 10 | Asediu | 1 | 1 | 100% |
| 11 | Basket Brawl | 1 | 0 | 0% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 23:28 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
VINCE
|
Înfrângere | +7 |
| 06.11.2026 23:26 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
EVE
|
Înfrângere | -4 |
| 06.11.2026 19:15 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
VINCE
|
Victorie | +16 |
| 06.11.2026 13:45 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
VINCE
|
Victorie | +15 |
| 06.11.2026 13:41 | Горячая зона | In the Liminal |
BERRY
|
Victorie ⭐ | +13 |
| 06.11.2026 13:38 | Горячая зона | In the Liminal |
BERRY
|
Victorie | +12 |
| 06.11.2026 12:48 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BERRY
|
Victorie | +16 |
| 06.11.2026 12:45 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
TARA
|
Înfrângere | -4 |
| 06.11.2026 12:43 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
TARA
|
Înfrângere | -7 |
| 06.11.2026 12:41 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
TARA
|
Înfrângere | -4 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 400
Victorii: 270
Rată de câștig: 67.5%