18,839
Victorii 3vs3
1,409
Victorii Duo
5,956
Victorii Solo
127
Prestigiu
59.2%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 116 | 63 | 54.3% | |
| 2 | 98 | 61 | 62.2% | |
| 3 | 77 | 47 | 61% | |
| 4 | 37 | 23 | 62.2% | |
| 5 | 29 | 15 | 51.7% | |
| 6 | 18 | 15 | 83.3% | |
| 7 | 17 | 9 | 52.9% | |
| 8 | 16 | 6 | 37.5% | |
| 9 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 10 | 15 | 12 | 80% | |
| 11 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 12 | 15 | 13 | 86.7% | |
| 13 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 14 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 15 | 10 | 8 | 80% | |
| 16 | 10 | 6 | 60% | |
| 17 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 18 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 19 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 20 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 21 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 22 | 6 | 3 | 50% | |
| 23 | 5 | 3 | 60% | |
| 24 | 5 | 3 | 60% | |
| 25 | 5 | 3 | 60% | |
| 26 | 5 | 2 | 40% | |
| 27 | 5 | 4 | 80% | |
| 28 | 4 | 2 | 50% | |
| 29 | 4 | 2 | 50% | |
| 30 | 4 | 2 | 50% | |
| 31 | 4 | 1 | 25% | |
| 32 | 4 | 3 | 75% | |
| 33 | 4 | 3 | 75% | |
| 34 | 3 | 0 | 0% | |
| 35 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 36 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 37 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 38 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 39 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 40 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 41 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 42 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 43 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 44 | 2 | 1 | 50% | |
| 45 | 2 | 1 | 50% | |
| 46 | 2 | 1 | 50% | |
| 47 | 2 | 1 | 50% | |
| 48 | 1 | 0 | 0% | |
| 49 | 1 | 0 | 0% | |
| 50 | 1 | 1 | 100% | |
| 51 | 1 | 0 | 0% | |
| 52 | 1 | 0 | 0% | |
| 53 | 1 | 0 | 0% | |
| 54 | 1 | 0 | 0% | |
| 55 | 1 | 0 | 0% | |
| 56 | 1 | 0 | 0% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% | |
| 58 | 1 | 0 | 0% | |
| 59 | 1 | 1 | 100% | |
| 60 | 1 | 1 | 100% | |
| 61 | 1 | 1 | 100% | |
| 62 | 1 | 1 | 100% | |
| 63 | 1 | 1 | 100% | |
| 64 | 1 | 0 | 0% | |
| 65 | 1 | 0 | 0% | |
| 66 | 1 | 1 | 100% | |
| 67 | 1 | 0 | 0% | |
| 68 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 13 | 86.7% | |
| 2 | 18 | 15 | 83.3% | |
| 3 | 15 | 12 | 80% | |
| 4 | 10 | 8 | 80% | |
| 5 | 5 | 4 | 80% | |
| 6 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 7 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 8 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 9 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 10 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 11 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 12 | 98 | 61 | 62.2% | |
| 13 | 37 | 23 | 62.2% | |
| 14 | 77 | 47 | 61% | |
| 15 | 10 | 6 | 60% | |
| 16 | 5 | 3 | 60% | |
| 17 | 5 | 3 | 60% | |
| 18 | 5 | 3 | 60% | |
| 19 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 20 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 21 | 116 | 63 | 54.3% | |
| 22 | 17 | 9 | 52.9% | |
| 23 | 29 | 15 | 51.7% | |
| 24 | 6 | 3 | 50% | |
| 25 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 26 | 5 | 2 | 40% | |
| 27 | 16 | 6 | 37.5% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 351 | 226 | 64.4% |
| 2 | Showdown Solo | 143 | 56 | 39.2% |
| 3 | Knockout | 65 | 46 | 70.8% |
| 4 | Showdown Duo | 33 | 19 | 57.6% |
| 5 | Captură de nestemate | 24 | 18 | 75% |
| 6 | Asediu | 13 | 4 | 30.8% |
| 7 | Jaf | 12 | 6 | 50% |
| 8 | Zonă fierbinte | 8 | 6 | 75% |
| 9 | Recompensă | 6 | 5 | 83.3% |
| 10 | Eliminare | 6 | 5 | 83.3% |
| 11 | Dueluri | 4 | 3 | 75% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Recompensă | 6 | 5 | 83.3% |
| 2 | Eliminare | 6 | 5 | 83.3% |
| 3 | Captură de nestemate | 24 | 18 | 75% |
| 4 | Zonă fierbinte | 8 | 6 | 75% |
| 5 | Knockout | 65 | 46 | 70.8% |
| 6 | Brawl Ball | 351 | 226 | 64.4% |
| 7 | Showdown Duo | 33 | 19 | 57.6% |
| 8 | Jaf | 12 | 6 | 50% |
| 9 | Showdown Solo | 143 | 56 | 39.2% |
| 10 | Asediu | 13 | 4 | 30.8% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 351 | 226 | 64.4% |
| 2 | Showdown Solo | 143 | 56 | 39.2% |
| 3 | Knockout | 65 | 46 | 70.8% |
| 4 | Showdown Duo | 33 | 19 | 57.6% |
| 5 | Captură de nestemate | 24 | 18 | 75% |
| 6 | Jaf | 12 | 6 | 50% |
| 7 | Zonă fierbinte | 8 | 6 | 75% |
| 8 | Recompensă | 6 | 5 | 83.3% |
| 9 | Eliminare | 6 | 5 | 83.3% |
| 10 | Asediu | 13 | 4 | 30.8% |
| 11 | Dueluri | 4 | 3 | 75% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 19:38 | megaShowdown | Patchwork Peril |
BUZZ
|
Înfrângere | -14 |
| 06.11.2026 19:37 | megaShowdown | Patchwork Peril |
BUZZ
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 19:34 | megaShowdown | Patchwork Peril |
BUZZ
|
Victorie | +11 |
| 06.11.2026 19:33 | megaShowdown | Patchwork Peril |
BUZZ
|
Înfrângere | -7 |
| 06.11.2026 19:29 | Броулбол | Bustling Business |
BUZZ
|
Victorie ⭐ | +11 |
| 06.11.2026 19:28 | Броулбол | Bustling Business |
BUZZ
|
Victorie | +10 |
| 06.11.2026 19:18 | Броулбол | Bustling Business |
BUZZ
|
Înfrângere | -10 |
| 06.11.2026 19:17 | megaShowdown | Patchwork Peril |
BUZZ
|
Înfrângere | -7 |
| 06.11.2026 19:14 | Броулбол | Bustling Business |
BUZZ
|
Înfrângere | -10 |
| 06.11.2026 19:11 | Броулбол | Bustling Business |
BUZZ
|
Victorie | +16 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 665
Victorii: 394
Rată de câștig: 59.2%