37,463
Victorii 3vs3
2,924
Victorii Duo
7,648
Victorii Solo
218
Prestigiu
72.5%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 113 | 100 | 88.5% | |
| 2 | 109 | 98 | 89.9% | |
| 3 | 70 | 52 | 74.3% | |
| 4 | 66 | 42 | 63.6% | |
| 5 | 62 | 43 | 69.4% | |
| 6 | 58 | 53 | 91.4% | |
| 7 | 46 | 36 | 78.3% | |
| 8 | 45 | 37 | 82.2% | |
| 9 | 40 | 25 | 62.5% | |
| 10 | 29 | 24 | 82.8% | |
| 11 | 25 | 22 | 88% | |
| 12 | 25 | 16 | 64% | |
| 13 | 24 | 10 | 41.7% | |
| 14 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 15 | 22 | 0 | 0% | |
| 16 | 21 | 10 | 47.6% | |
| 17 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 18 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 19 | 17 | 8 | 47.1% | |
| 20 | 16 | 12 | 75% | |
| 21 | 15 | 13 | 86.7% | |
| 22 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 23 | 12 | 6 | 50% | |
| 24 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 25 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 26 | 8 | 4 | 50% | |
| 27 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 28 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 29 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 30 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 31 | 5 | 4 | 80% | |
| 32 | 5 | 1 | 20% | |
| 33 | 5 | 4 | 80% | |
| 34 | 4 | 2 | 50% | |
| 35 | 4 | 2 | 50% | |
| 36 | 4 | 3 | 75% | |
| 37 | 4 | 2 | 50% | |
| 38 | 4 | 3 | 75% | |
| 39 | 4 | 2 | 50% | |
| 40 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 41 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 42 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 43 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 44 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 45 | 2 | 2 | 100% | |
| 46 | 2 | 2 | 100% | |
| 47 | 2 | 2 | 100% | |
| 48 | 2 | 0 | 0% | |
| 49 | 2 | 2 | 100% | |
| 50 | 2 | 1 | 50% | |
| 51 | 2 | 2 | 100% | |
| 52 | 2 | 2 | 100% | |
| 53 | 1 | 0 | 0% | |
| 54 | 1 | 1 | 100% | |
| 55 | 1 | 0 | 0% | |
| 56 | 1 | 0 | 0% | |
| 57 | 1 | 1 | 100% | |
| 58 | 1 | 1 | 100% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 58 | 53 | 91.4% | |
| 2 | 109 | 98 | 89.9% | |
| 3 | 113 | 100 | 88.5% | |
| 4 | 25 | 22 | 88% | |
| 5 | 15 | 13 | 86.7% | |
| 6 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 7 | 29 | 24 | 82.8% | |
| 8 | 45 | 37 | 82.2% | |
| 9 | 5 | 4 | 80% | |
| 10 | 5 | 4 | 80% | |
| 11 | 46 | 36 | 78.3% | |
| 12 | 16 | 12 | 75% | |
| 13 | 70 | 52 | 74.3% | |
| 14 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 15 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 16 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 17 | 62 | 43 | 69.4% | |
| 18 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 19 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 20 | 25 | 16 | 64% | |
| 21 | 66 | 42 | 63.6% | |
| 22 | 40 | 25 | 62.5% | |
| 23 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 24 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 25 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 26 | 12 | 6 | 50% | |
| 27 | 8 | 4 | 50% | |
| 28 | 21 | 10 | 47.6% | |
| 29 | 17 | 8 | 47.1% | |
| 30 | 24 | 10 | 41.7% | |
| 31 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 32 | 5 | 1 | 20% | |
| 33 | 22 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 605 | 485 | 80.2% |
| 2 | Knockout | 132 | 98 | 74.2% |
| 3 | Recompensă | 50 | 32 | 64% |
| 4 | Captură de nestemate | 50 | 35 | 70% |
| 5 | Jaf | 38 | 21 | 55.3% |
| 6 | Zonă fierbinte | 37 | 18 | 48.6% |
| 7 | Showdown Solo | 33 | 5 | 15.2% |
| 8 | Showdown Duo | 30 | 18 | 60% |
| 9 | Dueluri | 29 | 19 | 65.5% |
| 10 | Eliminare | 13 | 7 | 53.8% |
| 11 | Asediu | 1 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 605 | 485 | 80.2% |
| 2 | Knockout | 132 | 98 | 74.2% |
| 3 | Captură de nestemate | 50 | 35 | 70% |
| 4 | Dueluri | 29 | 19 | 65.5% |
| 5 | Recompensă | 50 | 32 | 64% |
| 6 | Showdown Duo | 30 | 18 | 60% |
| 7 | Jaf | 38 | 21 | 55.3% |
| 8 | Eliminare | 13 | 7 | 53.8% |
| 9 | Zonă fierbinte | 37 | 18 | 48.6% |
| 10 | Showdown Solo | 33 | 5 | 15.2% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 605 | 485 | 80.2% |
| 2 | Knockout | 132 | 98 | 74.2% |
| 3 | Captură de nestemate | 50 | 35 | 70% |
| 4 | Recompensă | 50 | 32 | 64% |
| 5 | Jaf | 38 | 21 | 55.3% |
| 6 | Dueluri | 29 | 19 | 65.5% |
| 7 | Zonă fierbinte | 37 | 18 | 48.6% |
| 8 | Showdown Duo | 30 | 18 | 60% |
| 9 | Eliminare | 13 | 7 | 53.8% |
| 10 | Showdown Solo | 33 | 5 | 15.2% |
| 11 | Asediu | 1 | 0 | 0% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 14:16 | Броулбол | Bustling Business |
CHUCK
|
Înfrângere | -10 |
| 06.11.2026 14:14 | Броулбол | Bustling Business |
CHUCK
|
Victorie | +19 |
| 06.11.2026 14:11 | Броулбол | Bustling Business |
CHUCK
|
Victorie | +18 |
| 06.11.2026 14:09 | Броулбол | Bustling Business |
CHUCK
|
Victorie | +17 |
| 06.11.2026 14:07 | Броулбол | Bustling Business |
CHUCK
|
Victorie ⭐ | +16 |
| 06.11.2026 14:06 | Броулбол | Bustling Business |
CHUCK
|
Victorie | +15 |
| 06.11.2026 14:04 | Броулбол | Bustling Business |
CHUCK
|
Victorie | +14 |
| 06.11.2026 14:01 | Броулбол | Bustling Business |
CHUCK
|
Victorie ⭐ | +13 |
| 06.11.2026 13:59 | Броулбол | Bustling Business |
CHUCK
|
Victorie ⭐ | +12 |
| 06.11.2026 13:57 | Броулбол | Bustling Business |
CHUCK
|
Victorie ⭐ | +11 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,018
Victorii: 738
Rată de câștig: 72.5%