28,256
Victorii 3vs3
1,815
Victorii Duo
2,301
Victorii Solo
186
Prestigiu
63.1%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 124 | 67 | 54% | |
| 2 | 107 | 65 | 60.7% | |
| 3 | 92 | 66 | 71.7% | |
| 4 | 75 | 56 | 74.7% | |
| 5 | 74 | 50 | 67.6% | |
| 6 | 69 | 47 | 68.1% | |
| 7 | 64 | 57 | 89.1% | |
| 8 | 50 | 27 | 54% | |
| 9 | 49 | 36 | 73.5% | |
| 10 | 40 | 24 | 60% | |
| 11 | 39 | 28 | 71.8% | |
| 12 | 37 | 16 | 43.2% | |
| 13 | 33 | 22 | 66.7% | |
| 14 | 33 | 17 | 51.5% | |
| 15 | 28 | 18 | 64.3% | |
| 16 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 17 | 23 | 19 | 82.6% | |
| 18 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 19 | 21 | 11 | 52.4% | |
| 20 | 20 | 8 | 40% | |
| 21 | 20 | 10 | 50% | |
| 22 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 23 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 24 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 25 | 18 | 11 | 61.1% | |
| 26 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 27 | 17 | 6 | 35.3% | |
| 28 | 16 | 13 | 81.3% | |
| 29 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 30 | 15 | 7 | 46.7% | |
| 31 | 15 | 9 | 60% | |
| 32 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 33 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 34 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 35 | 11 | 4 | 36.4% | |
| 36 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 37 | 11 | 11 | 100% | |
| 38 | 10 | 9 | 90% | |
| 39 | 10 | 6 | 60% | |
| 40 | 10 | 2 | 20% | |
| 41 | 10 | 5 | 50% | |
| 42 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 43 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 44 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 45 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 46 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 47 | 8 | 6 | 75% | |
| 48 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 49 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 50 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 51 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 52 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 53 | 5 | 4 | 80% | |
| 54 | 5 | 1 | 20% | |
| 55 | 5 | 2 | 40% | |
| 56 | 5 | 1 | 20% | |
| 57 | 4 | 1 | 25% | |
| 58 | 4 | 4 | 100% | |
| 59 | 4 | 2 | 50% | |
| 60 | 3 | 3 | 100% | |
| 61 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 62 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 63 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 64 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 65 | 3 | 3 | 100% | |
| 66 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 67 | 2 | 0 | 0% | |
| 68 | 2 | 0 | 0% | |
| 69 | 2 | 2 | 100% | |
| 70 | 2 | 2 | 100% | |
| 71 | 2 | 2 | 100% | |
| 72 | 2 | 2 | 100% | |
| 73 | 1 | 0 | 0% | |
| 74 | 1 | 1 | 100% | |
| 75 | 1 | 0 | 0% | |
| 76 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 11 | 100% | |
| 2 | 10 | 9 | 90% | |
| 3 | 64 | 57 | 89.1% | |
| 4 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 5 | 23 | 19 | 82.6% | |
| 6 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 7 | 16 | 13 | 81.3% | |
| 8 | 5 | 4 | 80% | |
| 9 | 8 | 6 | 75% | |
| 10 | 75 | 56 | 74.7% | |
| 11 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 12 | 49 | 36 | 73.5% | |
| 13 | 39 | 28 | 71.8% | |
| 14 | 92 | 66 | 71.7% | |
| 15 | 69 | 47 | 68.1% | |
| 16 | 74 | 50 | 67.6% | |
| 17 | 33 | 22 | 66.7% | |
| 18 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 19 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 20 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 21 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 22 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 23 | 28 | 18 | 64.3% | |
| 24 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 25 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 26 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 27 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 28 | 18 | 11 | 61.1% | |
| 29 | 107 | 65 | 60.7% | |
| 30 | 40 | 24 | 60% | |
| 31 | 15 | 9 | 60% | |
| 32 | 10 | 6 | 60% | |
| 33 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 34 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 35 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 36 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 37 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 38 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 39 | 124 | 67 | 54% | |
| 40 | 50 | 27 | 54% | |
| 41 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 42 | 21 | 11 | 52.4% | |
| 43 | 33 | 17 | 51.5% | |
| 44 | 20 | 10 | 50% | |
| 45 | 10 | 5 | 50% | |
| 46 | 15 | 7 | 46.7% | |
| 47 | 37 | 16 | 43.2% | |
| 48 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 49 | 20 | 8 | 40% | |
| 50 | 5 | 2 | 40% | |
| 51 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 52 | 11 | 4 | 36.4% | |
| 53 | 17 | 6 | 35.3% | |
| 54 | 10 | 2 | 20% | |
| 55 | 5 | 1 | 20% | |
| 56 | 5 | 1 | 20% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 455 | 282 | 62% |
| 2 | Knockout | 428 | 284 | 66.4% |
| 3 | Recompensă | 144 | 77 | 53.5% |
| 4 | Jaf | 141 | 102 | 72.3% |
| 5 | Zonă fierbinte | 121 | 71 | 58.7% |
| 6 | Captură de nestemate | 116 | 72 | 62.1% |
| 7 | Showdown Duo | 38 | 22 | 57.9% |
| 8 | Showdown Solo | 20 | 13 | 65% |
| 9 | Eliminare | 11 | 7 | 63.6% |
| 10 | Dueluri | 1 | 1 | 100% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jaf | 141 | 102 | 72.3% |
| 2 | Knockout | 428 | 284 | 66.4% |
| 3 | Showdown Solo | 20 | 13 | 65% |
| 4 | Eliminare | 11 | 7 | 63.6% |
| 5 | Captură de nestemate | 116 | 72 | 62.1% |
| 6 | Brawl Ball | 455 | 282 | 62% |
| 7 | Zonă fierbinte | 121 | 71 | 58.7% |
| 8 | Showdown Duo | 38 | 22 | 57.9% |
| 9 | Recompensă | 144 | 77 | 53.5% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 428 | 284 | 66.4% |
| 2 | Brawl Ball | 455 | 282 | 62% |
| 3 | Jaf | 141 | 102 | 72.3% |
| 4 | Recompensă | 144 | 77 | 53.5% |
| 5 | Captură de nestemate | 116 | 72 | 62.1% |
| 6 | Zonă fierbinte | 121 | 71 | 58.7% |
| 7 | Showdown Duo | 38 | 22 | 57.9% |
| 8 | Showdown Solo | 20 | 13 | 65% |
| 9 | Eliminare | 11 | 7 | 63.6% |
| 10 | Dueluri | 1 | 1 | 100% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 21:28 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
GRAY
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 21:10 | Нокаут | Flaring Phoenix |
BROCK
|
Victorie ⭐ | — |
| 06.11.2026 21:08 | Нокаут | Flaring Phoenix |
BROCK
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 21:01 | Ограбление | Hot Potato |
COLETTE
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 21:00 | Ограбление | Hot Potato |
COLETTE
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 20:58 | Ограбление | Hot Potato |
COLETTE
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 20:54 | Броулбол | Pinball Dreams |
STU
|
Victorie ⭐ | — |
| 06.11.2026 20:52 | Броулбол | Pinball Dreams |
STU
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 20:48 | Броулбол | Pinball Dreams |
STU
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 20:43 | Горячая зона | Ring of Fire |
PIPER
|
Victorie ⭐ | — |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,475
Victorii: 931
Rată de câștig: 63.1%