31,676
Victorii 3vs3
2,656
Victorii Duo
1,530
Victorii Solo
176
Prestigiu
59.5%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 115 | 85 | 73.9% | |
| 2 | 104 | 57 | 54.8% | |
| 3 | 102 | 48 | 47.1% | |
| 4 | 83 | 65 | 78.3% | |
| 5 | 47 | 37 | 78.7% | |
| 6 | 46 | 18 | 39.1% | |
| 7 | 40 | 33 | 82.5% | |
| 8 | 39 | 18 | 46.2% | |
| 9 | 35 | 17 | 48.6% | |
| 10 | 33 | 17 | 51.5% | |
| 11 | 32 | 28 | 87.5% | |
| 12 | 30 | 21 | 70% | |
| 13 | 29 | 14 | 48.3% | |
| 14 | 29 | 20 | 69% | |
| 15 | 24 | 10 | 41.7% | |
| 16 | 22 | 13 | 59.1% | |
| 17 | 21 | 9 | 42.9% | |
| 18 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 19 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 20 | 18 | 9 | 50% | |
| 21 | 16 | 7 | 43.8% | |
| 22 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 23 | 14 | 12 | 85.7% | |
| 24 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 25 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 26 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 27 | 10 | 7 | 70% | |
| 28 | 10 | 2 | 20% | |
| 29 | 10 | 6 | 60% | |
| 30 | 10 | 7 | 70% | |
| 31 | 10 | 5 | 50% | |
| 32 | 10 | 2 | 20% | |
| 33 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 34 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 35 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 36 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 37 | 8 | 4 | 50% | |
| 38 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 39 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 40 | 8 | 4 | 50% | |
| 41 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 42 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 43 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 44 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 45 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 46 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 47 | 6 | 6 | 100% | |
| 48 | 6 | 3 | 50% | |
| 49 | 5 | 1 | 20% | |
| 50 | 5 | 2 | 40% | |
| 51 | 5 | 5 | 100% | |
| 52 | 5 | 2 | 40% | |
| 53 | 5 | 2 | 40% | |
| 54 | 4 | 2 | 50% | |
| 55 | 4 | 2 | 50% | |
| 56 | 4 | 1 | 25% | |
| 57 | 4 | 2 | 50% | |
| 58 | 4 | 4 | 100% | |
| 59 | 4 | 2 | 50% | |
| 60 | 4 | 2 | 50% | |
| 61 | 4 | 2 | 50% | |
| 62 | 4 | 0 | 0% | |
| 63 | 4 | 1 | 25% | |
| 64 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 65 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 66 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 67 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 68 | 2 | 0 | 0% | |
| 69 | 2 | 0 | 0% | |
| 70 | 2 | 0 | 0% | |
| 71 | 2 | 0 | 0% | |
| 72 | 2 | 2 | 100% | |
| 73 | 1 | 1 | 100% | |
| 74 | 1 | 0 | 0% | |
| 75 | 1 | 1 | 100% | |
| 76 | 1 | 1 | 100% | |
| 77 | 1 | 0 | 0% | |
| 78 | 1 | 0 | 0% | |
| 79 | 1 | 1 | 100% | |
| 80 | 1 | 1 | 100% | |
| 81 | 1 | 1 | 100% | |
| 82 | 1 | 0 | 0% | |
| 83 | 1 | 1 | 100% | |
| 84 | 1 | 1 | 100% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 100% | |
| 2 | 5 | 5 | 100% | |
| 3 | 32 | 28 | 87.5% | |
| 4 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 5 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 6 | 14 | 12 | 85.7% | |
| 7 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 8 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 9 | 40 | 33 | 82.5% | |
| 10 | 47 | 37 | 78.7% | |
| 11 | 83 | 65 | 78.3% | |
| 12 | 115 | 85 | 73.9% | |
| 13 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 14 | 30 | 21 | 70% | |
| 15 | 10 | 7 | 70% | |
| 16 | 10 | 7 | 70% | |
| 17 | 29 | 20 | 69% | |
| 18 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 19 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 20 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 21 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 22 | 10 | 6 | 60% | |
| 23 | 22 | 13 | 59.1% | |
| 24 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 25 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 26 | 104 | 57 | 54.8% | |
| 27 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 28 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 29 | 33 | 17 | 51.5% | |
| 30 | 18 | 9 | 50% | |
| 31 | 10 | 5 | 50% | |
| 32 | 8 | 4 | 50% | |
| 33 | 8 | 4 | 50% | |
| 34 | 6 | 3 | 50% | |
| 35 | 35 | 17 | 48.6% | |
| 36 | 29 | 14 | 48.3% | |
| 37 | 102 | 48 | 47.1% | |
| 38 | 39 | 18 | 46.2% | |
| 39 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 40 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 41 | 16 | 7 | 43.8% | |
| 42 | 21 | 9 | 42.9% | |
| 43 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 44 | 24 | 10 | 41.7% | |
| 45 | 5 | 2 | 40% | |
| 46 | 5 | 2 | 40% | |
| 47 | 5 | 2 | 40% | |
| 48 | 46 | 18 | 39.1% | |
| 49 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 50 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 51 | 10 | 2 | 20% | |
| 52 | 10 | 2 | 20% | |
| 53 | 5 | 1 | 20% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 460 | 298 | 64.8% |
| 2 | Knockout | 300 | 191 | 63.7% |
| 3 | Jaf | 123 | 73 | 59.3% |
| 4 | Recompensă | 97 | 42 | 43.3% |
| 5 | Zonă fierbinte | 75 | 49 | 65.3% |
| 6 | Captură de nestemate | 44 | 24 | 54.5% |
| 7 | Showdown Duo | 43 | 19 | 44.2% |
| 8 | Eliminare | 39 | 21 | 53.8% |
| 9 | Showdown Solo | 35 | 13 | 37.1% |
| 10 | Dueluri | 16 | 6 | 37.5% |
| 11 | Basket Brawl | 9 | 2 | 22.2% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zonă fierbinte | 75 | 49 | 65.3% |
| 2 | Brawl Ball | 460 | 298 | 64.8% |
| 3 | Knockout | 300 | 191 | 63.7% |
| 4 | Jaf | 123 | 73 | 59.3% |
| 5 | Captură de nestemate | 44 | 24 | 54.5% |
| 6 | Eliminare | 39 | 21 | 53.8% |
| 7 | Showdown Duo | 43 | 19 | 44.2% |
| 8 | Recompensă | 97 | 42 | 43.3% |
| 9 | Dueluri | 16 | 6 | 37.5% |
| 10 | Showdown Solo | 35 | 13 | 37.1% |
| 11 | Basket Brawl | 9 | 2 | 22.2% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 460 | 298 | 64.8% |
| 2 | Knockout | 300 | 191 | 63.7% |
| 3 | Jaf | 123 | 73 | 59.3% |
| 4 | Zonă fierbinte | 75 | 49 | 65.3% |
| 5 | Recompensă | 97 | 42 | 43.3% |
| 6 | Captură de nestemate | 44 | 24 | 54.5% |
| 7 | Eliminare | 39 | 21 | 53.8% |
| 8 | Showdown Duo | 43 | 19 | 44.2% |
| 9 | Showdown Solo | 35 | 13 | 37.1% |
| 10 | Dueluri | 16 | 6 | 37.5% |
| 11 | Basket Brawl | 9 | 2 | 22.2% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 18:59 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Înfrângere | -10 |
| 06.11.2026 18:54 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +6 |
| 06.11.2026 18:48 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +6 |
| 06.11.2026 18:44 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +6 |
| 06.11.2026 18:39 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +6 |
| 06.11.2026 18:34 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +6 |
| 06.11.2026 18:30 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +6 |
| 06.11.2026 18:26 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +6 |
| 06.11.2026 18:21 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +6 |
| 06.11.2026 18:16 | Нокаут 5×5 | Brawlerverse |
BELLE
|
Victorie | +6 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,241
Victorii: 738
Rată de câștig: 59.5%