19,649
Victorii 3vs3
3,482
Victorii Duo
4,024
Victorii Solo
143
Prestigiu
69.3%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 165 | 120 | 72.7% | |
| 2 | 93 | 57 | 61.3% | |
| 3 | 43 | 37 | 86% | |
| 4 | 33 | 25 | 75.8% | |
| 5 | 19 | 15 | 78.9% | |
| 6 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 7 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 8 | 15 | 7 | 46.7% | |
| 9 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 10 | 15 | 9 | 60% | |
| 11 | 15 | 9 | 60% | |
| 12 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 13 | 13 | 11 | 84.6% | |
| 14 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 15 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 16 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 17 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 18 | 12 | 9 | 75% | |
| 19 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 20 | 8 | 8 | 100% | |
| 21 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 22 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 23 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 24 | 7 | 7 | 100% | |
| 25 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 26 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 27 | 6 | 3 | 50% | |
| 28 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 29 | 5 | 4 | 80% | |
| 30 | 4 | 3 | 75% | |
| 31 | 4 | 2 | 50% | |
| 32 | 4 | 3 | 75% | |
| 33 | 4 | 3 | 75% | |
| 34 | 4 | 4 | 100% | |
| 35 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 36 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 37 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 38 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 39 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 40 | 3 | 3 | 100% | |
| 41 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 42 | 3 | 3 | 100% | |
| 43 | 3 | 3 | 100% | |
| 44 | 3 | 3 | 100% | |
| 45 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 46 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 47 | 3 | 0 | 0% | |
| 48 | 2 | 2 | 100% | |
| 49 | 2 | 2 | 100% | |
| 50 | 2 | 0 | 0% | |
| 51 | 2 | 2 | 100% | |
| 52 | 2 | 0 | 0% | |
| 53 | 2 | 2 | 100% | |
| 54 | 2 | 0 | 0% | |
| 55 | 2 | 1 | 50% | |
| 56 | 2 | 2 | 100% | |
| 57 | 2 | 1 | 50% | |
| 58 | 2 | 2 | 100% | |
| 59 | 2 | 2 | 100% | |
| 60 | 2 | 1 | 50% | |
| 61 | 2 | 1 | 50% | |
| 62 | 1 | 0 | 0% | |
| 63 | 1 | 0 | 0% | |
| 64 | 1 | 0 | 0% | |
| 65 | 1 | 0 | 0% | |
| 66 | 1 | 0 | 0% | |
| 67 | 1 | 1 | 100% | |
| 68 | 1 | 0 | 0% | |
| 69 | 1 | 1 | 100% | |
| 70 | 1 | 1 | 100% | |
| 71 | 1 | 1 | 100% | |
| 72 | 1 | 1 | 100% | |
| 73 | 1 | 0 | 0% | |
| 74 | 1 | 1 | 100% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 100% | |
| 2 | 7 | 7 | 100% | |
| 3 | 43 | 37 | 86% | |
| 4 | 13 | 11 | 84.6% | |
| 5 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 6 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 7 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 8 | 5 | 4 | 80% | |
| 9 | 19 | 15 | 78.9% | |
| 10 | 33 | 25 | 75.8% | |
| 11 | 12 | 9 | 75% | |
| 12 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 13 | 165 | 120 | 72.7% | |
| 14 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 15 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 16 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 17 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 18 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 19 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 20 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 21 | 93 | 57 | 61.3% | |
| 22 | 15 | 9 | 60% | |
| 23 | 15 | 9 | 60% | |
| 24 | 12 | 7 | 58.3% | |
| 25 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 26 | 6 | 3 | 50% | |
| 27 | 15 | 7 | 46.7% | |
| 28 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 29 | 9 | 3 | 33.3% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Duo | 214 | 159 | 74.3% |
| 2 | Brawl Ball | 211 | 135 | 64% |
| 3 | Knockout | 159 | 103 | 64.8% |
| 4 | Captură de nestemate | 41 | 33 | 80.5% |
| 5 | Zonă fierbinte | 24 | 18 | 75% |
| 6 | Recompensă | 23 | 18 | 78.3% |
| 7 | Jaf | 20 | 15 | 75% |
| 8 | Showdown Solo | 16 | 9 | 56.3% |
| 9 | Dueluri | 2 | 2 | 100% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Captură de nestemate | 41 | 33 | 80.5% |
| 2 | Recompensă | 23 | 18 | 78.3% |
| 3 | Zonă fierbinte | 24 | 18 | 75% |
| 4 | Jaf | 20 | 15 | 75% |
| 5 | Showdown Duo | 214 | 159 | 74.3% |
| 6 | Knockout | 159 | 103 | 64.8% |
| 7 | Brawl Ball | 211 | 135 | 64% |
| 8 | Showdown Solo | 16 | 9 | 56.3% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Duo | 214 | 159 | 74.3% |
| 2 | Brawl Ball | 211 | 135 | 64% |
| 3 | Knockout | 159 | 103 | 64.8% |
| 4 | Captură de nestemate | 41 | 33 | 80.5% |
| 5 | Zonă fierbinte | 24 | 18 | 75% |
| 6 | Recompensă | 23 | 18 | 78.3% |
| 7 | Jaf | 20 | 15 | 75% |
| 8 | Showdown Solo | 16 | 9 | 56.3% |
| 9 | Dueluri | 2 | 2 | 100% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 22:57 | Нокаут | New Horizons |
NORI
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 22:55 | Нокаут | New Horizons |
NORI
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 22:53 | Нокаут | New Horizons |
NORI
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 22:47 | Охота за головами | Hideout |
BROCK
|
Victorie ⭐ | — |
| 06.11.2026 22:45 | Охота за головами | Hideout |
BROCK
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 22:40 | Броулбол | Triple Dribble |
LOU
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 22:38 | Броулбол | Triple Dribble |
LOU
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 22:29 | Броулбол | Sneaky Fields |
BEA
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 22:28 | Броулбол | Sneaky Fields |
BEA
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 22:22 | Броулбол | Sneaky Fields |
VINCE
|
Înfrângere | — |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 710
Victorii: 492
Rată de câștig: 69.3%