31,278
Перемоги 3vs3
1,797
Перемоги Дуо
2,954
Перемоги Соло
162
Престиж
64.6%
Середній вінрейт
Довідник режимів, мап і бійців
Перегляньте режими, мапи та дані про бійців за недавніми журналами Brawl Stats.
Більше можливостей після реєстрації
Зареєстровані користувачі отримують регулярний збір статистики з налаштовуваним інтервалом.
Підключіть Telegram-бота: сповіщення про досягнення та запит статистики в чаті.
Історія боїв зберігається лише за останні 7 днів. Зареєструйтеся, щоб отримати доступ до повнішої історії.
Статистика
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 101 | 43 | 42.6% | |
| 2 | 46 | 36 | 78.3% | |
| 3 | 43 | 29 | 67.4% | |
| 4 | 43 | 41 | 95.3% | |
| 5 | 32 | 19 | 59.4% | |
| 6 | 30 | 27 | 90% | |
| 7 | 29 | 27 | 93.1% | |
| 8 | 28 | 18 | 64.3% | |
| 9 | 22 | 19 | 86.4% | |
| 10 | 20 | 18 | 90% | |
| 11 | 19 | 8 | 42.1% | |
| 12 | 19 | 18 | 94.7% | |
| 13 | 17 | 16 | 94.1% | |
| 14 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 15 | 17 | 9 | 52.9% | |
| 16 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 17 | 14 | 5 | 35.7% | |
| 18 | 12 | 6 | 50% | |
| 19 | 12 | 5 | 41.7% | |
| 20 | 10 | 5 | 50% | |
| 21 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 22 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 23 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 24 | 7 | 1 | 14.3% | |
| 25 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 26 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 27 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 28 | 6 | 3 | 50% | |
| 29 | 5 | 5 | 100% | |
| 30 | 5 | 1 | 20% | |
| 31 | 5 | 1 | 20% | |
| 32 | 5 | 3 | 60% | |
| 33 | 4 | 0 | 0% | |
| 34 | 4 | 4 | 100% | |
| 35 | 4 | 2 | 50% | |
| 36 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 37 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 38 | 2 | 2 | 100% | |
| 39 | 2 | 2 | 100% | |
| 40 | 2 | 0 | 0% | |
| 41 | 2 | 2 | 100% | |
| 42 | 2 | 2 | 100% | |
| 43 | 2 | 0 | 0% | |
| 44 | 2 | 1 | 50% | |
| 45 | 2 | 0 | 0% | |
| 46 | 2 | 1 | 50% | |
| 47 | 2 | 2 | 100% | |
| 48 | 2 | 2 | 100% | |
| 49 | 2 | 2 | 100% | |
| 50 | 1 | 1 | 100% | |
| 51 | 1 | 1 | 100% | |
| 52 | 1 | 0 | 0% | |
| 53 | 1 | 1 | 100% |
| # | Бійця | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 5 | 100% | |
| 2 | 43 | 41 | 95.3% | |
| 3 | 19 | 18 | 94.7% | |
| 4 | 17 | 16 | 94.1% | |
| 5 | 29 | 27 | 93.1% | |
| 6 | 30 | 27 | 90% | |
| 7 | 20 | 18 | 90% | |
| 8 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 9 | 22 | 19 | 86.4% | |
| 10 | 46 | 36 | 78.3% | |
| 11 | 43 | 29 | 67.4% | |
| 12 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 13 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 14 | 28 | 18 | 64.3% | |
| 15 | 5 | 3 | 60% | |
| 16 | 32 | 19 | 59.4% | |
| 17 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 18 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 19 | 17 | 9 | 52.9% | |
| 20 | 12 | 6 | 50% | |
| 21 | 10 | 5 | 50% | |
| 22 | 6 | 3 | 50% | |
| 23 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 24 | 101 | 43 | 42.6% | |
| 25 | 19 | 8 | 42.1% | |
| 26 | 12 | 5 | 41.7% | |
| 27 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 28 | 14 | 5 | 35.7% | |
| 29 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 30 | 5 | 1 | 20% | |
| 31 | 5 | 1 | 20% | |
| 32 | 7 | 1 | 14.3% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Броулбол | 212 | 171 | 80.7% |
| 2 | Нокаут | 148 | 90 | 60.8% |
| 3 | Парна сутичка | 63 | 28 | 44.4% |
| 4 | Зачистка | 63 | 53 | 84.1% |
| 5 | Захоплення кристалів | 45 | 22 | 48.9% |
| 6 | Гаряча зона | 39 | 23 | 59% |
| 7 | Одиночна сутичка | 33 | 11 | 33.3% |
| 8 | Пограбування | 32 | 14 | 43.8% |
| 9 | Нагорода | 31 | 18 | 58.1% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зачистка | 63 | 53 | 84.1% |
| 2 | Броулбол | 212 | 171 | 80.7% |
| 3 | Нокаут | 148 | 90 | 60.8% |
| 4 | Гаряча зона | 39 | 23 | 59% |
| 5 | Нагорода | 31 | 18 | 58.1% |
| 6 | Захоплення кристалів | 45 | 22 | 48.9% |
| 7 | Парна сутичка | 63 | 28 | 44.4% |
| 8 | Пограбування | 32 | 14 | 43.8% |
| 9 | Одиночна сутичка | 33 | 11 | 33.3% |
| # | Режим | боїв | Перемоги | Вінрейт |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Броулбол | 212 | 171 | 80.7% |
| 2 | Нокаут | 148 | 90 | 60.8% |
| 3 | Зачистка | 63 | 53 | 84.1% |
| 4 | Парна сутичка | 63 | 28 | 44.4% |
| 5 | Гаряча зона | 39 | 23 | 59% |
| 6 | Захоплення кристалів | 45 | 22 | 48.9% |
| 7 | Нагорода | 31 | 18 | 58.1% |
| 8 | Пограбування | 32 | 14 | 43.8% |
| 9 | Одиночна сутичка | 33 | 11 | 33.3% |
Статистика
Трофеї та вінрейт
Перемоги за режимами
Останні бої
| Час | Режим | Карта | Бійця | Результат | Трофеї |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 15:57 | Нокаут | Flaring Phoenix |
VINCE
|
Перемога | — |
| 08.11.2026 15:54 | Нокаут | Flaring Phoenix |
VINCE
|
Перемога | — |
| 08.11.2026 15:51 | Нокаут | Flaring Phoenix |
VINCE
|
Поразка | — |
| 08.11.2026 15:45 | Захват кристаллов | Gem Fort |
CHESTER
|
Поразка | — |
| 08.11.2026 15:43 | Захват кристаллов | Gem Fort |
CHESTER
|
Поразка | — |
| 08.11.2026 15:26 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Перемога | — |
| 08.11.2026 15:09 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Поразка | -1 |
| 08.11.2026 14:59 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Поразка | -2 |
| 08.11.2026 14:50 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Поразка | -7 |
| 08.11.2026 14:42 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Перемога | +14 |
Усі бійці
← До списку клубів
Усього боїв: 666
Перемог: 430
Вінрейт: 64.6%