23,482
3vs3 galibiyet
2,023
Duo galibiyet
1,598
Solo galibiyet
116
Prestij
59.2%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 113 | 79 | 69.9% | |
| 2 | 109 | 62 | 56.9% | |
| 3 | 76 | 42 | 55.3% | |
| 4 | 51 | 38 | 74.5% | |
| 5 | 38 | 20 | 52.6% | |
| 6 | 36 | 24 | 66.7% | |
| 7 | 35 | 28 | 80% | |
| 8 | 28 | 16 | 57.1% | |
| 9 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 10 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 11 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 12 | 20 | 14 | 70% | |
| 13 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 14 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 15 | 16 | 8 | 50% | |
| 16 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 17 | 15 | 9 | 60% | |
| 18 | 15 | 6 | 40% | |
| 19 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 20 | 15 | 9 | 60% | |
| 21 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 22 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 23 | 12 | 5 | 41.7% | |
| 24 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 25 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 26 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 27 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 28 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 29 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 30 | 8 | 6 | 75% | |
| 31 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 32 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 33 | 7 | 0 | 0% | |
| 34 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 35 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 36 | 5 | 1 | 20% | |
| 37 | 5 | 3 | 60% | |
| 38 | 5 | 2 | 40% | |
| 39 | 5 | 2 | 40% | |
| 40 | 5 | 3 | 60% | |
| 41 | 5 | 3 | 60% | |
| 42 | 5 | 3 | 60% | |
| 43 | 4 | 3 | 75% | |
| 44 | 4 | 2 | 50% | |
| 45 | 4 | 2 | 50% | |
| 46 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 47 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 48 | 3 | 3 | 100% | |
| 49 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 50 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 51 | 2 | 2 | 100% | |
| 52 | 2 | 2 | 100% | |
| 53 | 2 | 2 | 100% | |
| 54 | 2 | 2 | 100% | |
| 55 | 2 | 0 | 0% | |
| 56 | 1 | 0 | 0% | |
| 57 | 1 | 0 | 0% | |
| 58 | 1 | 0 | 0% | |
| 59 | 1 | 0 | 0% | |
| 60 | 1 | 0 | 0% | |
| 61 | 1 | 1 | 100% | |
| 62 | 1 | 0 | 0% | |
| 63 | 1 | 0 | 0% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 28 | 80% | |
| 2 | 8 | 6 | 75% | |
| 3 | 51 | 38 | 74.5% | |
| 4 | 15 | 11 | 73.3% | |
| 5 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 6 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 7 | 20 | 14 | 70% | |
| 8 | 113 | 79 | 69.9% | |
| 9 | 36 | 24 | 66.7% | |
| 10 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 11 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 12 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 13 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 14 | 15 | 9 | 60% | |
| 15 | 15 | 9 | 60% | |
| 16 | 5 | 3 | 60% | |
| 17 | 5 | 3 | 60% | |
| 18 | 5 | 3 | 60% | |
| 19 | 5 | 3 | 60% | |
| 20 | 28 | 16 | 57.1% | |
| 21 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 22 | 109 | 62 | 56.9% | |
| 23 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 24 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 25 | 76 | 42 | 55.3% | |
| 26 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 27 | 38 | 20 | 52.6% | |
| 28 | 16 | 8 | 50% | |
| 29 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 30 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 31 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 32 | 12 | 5 | 41.7% | |
| 33 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 34 | 15 | 6 | 40% | |
| 35 | 5 | 2 | 40% | |
| 36 | 5 | 2 | 40% | |
| 37 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 38 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 39 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 40 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 41 | 5 | 1 | 20% | |
| 42 | 7 | 0 | 0% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 442 | 282 | 63.8% |
| 2 | Heist | 159 | 93 | 58.5% |
| 3 | Knockout | 131 | 77 | 58.8% |
| 4 | Gem Grab | 72 | 34 | 47.2% |
| 5 | Hot Zone | 33 | 16 | 48.5% |
| 6 | Bounty | 32 | 16 | 50% |
| 7 | Solo Showdown | 26 | 13 | 50% |
| 8 | Duo Showdown | 21 | 11 | 52.4% |
| 9 | Duels | 3 | 2 | 66.7% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 442 | 282 | 63.8% |
| 2 | Knockout | 131 | 77 | 58.8% |
| 3 | Heist | 159 | 93 | 58.5% |
| 4 | Duo Showdown | 21 | 11 | 52.4% |
| 5 | Bounty | 32 | 16 | 50% |
| 6 | Solo Showdown | 26 | 13 | 50% |
| 7 | Hot Zone | 33 | 16 | 48.5% |
| 8 | Gem Grab | 72 | 34 | 47.2% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 442 | 282 | 63.8% |
| 2 | Heist | 159 | 93 | 58.5% |
| 3 | Knockout | 131 | 77 | 58.8% |
| 4 | Gem Grab | 72 | 34 | 47.2% |
| 5 | Hot Zone | 33 | 16 | 48.5% |
| 6 | Bounty | 32 | 16 | 50% |
| 7 | Solo Showdown | 26 | 13 | 50% |
| 8 | Duo Showdown | 21 | 11 | 52.4% |
| 9 | Duels | 3 | 2 | 66.7% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 22:02 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Yenilgi | -10 |
| 06.11.2026 22:00 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Yenilgi | -10 |
| 06.11.2026 21:57 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Zafer | +11 |
| 06.11.2026 21:53 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Zafer | +15 |
| 06.11.2026 21:51 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Yenilgi | -10 |
| 06.11.2026 21:47 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Zafer | +10 |
| 06.11.2026 21:44 | Броулбол | Bustling Business |
RICO
|
Yenilgi | -10 |
| 06.11.2026 19:56 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
CARL
|
Zafer | +11 |
| 06.11.2026 19:53 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
CARL
|
Zafer | +15 |
| 06.11.2026 19:49 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
KIT
|
Yenilgi | -6 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 919
Galibiyet: 544
Kazanma oranı: 59.2%